Zoznam disciplín:

100 m 1.rozbeh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Lánik Matej 990728 AK AŠK Slávia Trnava 11,91 0,171
2 Labo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12,21 0,182
3 Drahovský Samuel 990526 MAC REDOX Lučenec 12,63 0,123
4 Fronc Dominik 000211 ŠK ŠOG Nitra 12,77 0,167
5 Baláž Adam 010126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 14,21 0,165
w : -2.3 m/s

100 m 2.rozbeh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Koreň Lukáš 990206 ŠK ŠOG Nitra 11,75 0,154
2 Turányi Anton 990719 ŠK ŠOG Nitra 12,30 0,163
3 Kršiak Ján 010323 MAC REDOX Lučenec 12,59 0,208
4 Tipul Viliam 001017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 12,79 0,165
5 Katrenič Gabriel 000214 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 12,79 0,150
w : +0.3 m/s

100 m 3.rozbeh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Figa Lucas 000316 MAC REDOX Lučenec 11,67 0,152
2 Kvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12,13 0,165
3 Keve Ábel 990608 Atletický club Nové Zámky 12,36 0,158
4 Fabián Filip 000411 AK AŠK Slávia Trnava 13,29 0,177 SB
5 Beláň Juraj 020719 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13,87 0,210
w : +0.7 m/s

100 m 4.rozbeh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Rigo Peter 990811 ŠK ŠOG Nitra 11,90 0,140
2 Sabo Mário 981230 ŠK ŠOG Nitra 12,54 0,157
3 Kuchta Eduard 001122 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 13,46 0,158
4 Bukovič Peter 011127 AK Spartak Dubnica nad Váhom 15,83 0,160
w : -2.3 m/s

100 m finale A - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Rigo Peter 990811 ŠK ŠOG Nitra 11,76 0,155 SB
2 Figa Lucas 000316 MAC REDOX Lučenec 11,89 0,139
3 Lánik Matej 990728 AK AŠK Slávia Trnava 11,91 0,191 =SB
4 Koreň Lukáš 990206 ŠK ŠOG Nitra 12,00 0,135
5 Labo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12,37 0,176
6 Kvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12,44 0,178
w : -3.2 m/s

100 m finale B - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Sabo Mário 981230 ŠK ŠOG Nitra 12,42 0,145 SB
2 Turányi Anton 990719 ŠK ŠOG Nitra 12,52 0,157
3 Keve Ábel 990608 Atletický club Nové Zámky 12,53 0,174
4 Kršiak Ján 010323 MAC REDOX Lučenec 12,60 0,221
5 Drahovský Samuel 990526 MAC REDOX Lučenec 12,75 0,136
6 Fronc Dominik 000211 ŠK ŠOG Nitra 12,89 0,161
w : -2.7 m/s

200 m 1.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Figa Lucas 000316 MAC REDOX Lučenec 23,70 0,212
2 Rigo Peter 990811 ŠK ŠOG Nitra 23,83 0,180 SB
3 Koreň Lukáš 990206 ŠK ŠOG Nitra 23,86 0,201
4 Kvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24,51 0,248
5 Keve Ábel 990608 Atletický club Nové Zámky 25,28 0,209
6 Kršiak Ján 010323 MAC REDOX Lučenec 25,58 0,179
w : -1.9 m/s

200 m 2.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Pavlačka Patrik 990411 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26,71 0,196
2 Čizmázia Erik 000520 AO TJ Slávia STU Bratislava 26,90 0,204
3 Tipul Viliam 001017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 27,02 0,259
4 Branický Ivó 010113 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 27,65 0,204
5 Bugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad Váhom 27,90 0,292
w : -2.9 m/s

200 m 3.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Abduraimi Furkan 981128 MŠK Vranov nad Topĺou 26,21 0,176
2 Baričák Kristián 000819 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26,36 0,237
3 Mrážik Kristián 981027 MŠK Vranov nad Topĺou 27,01 0,158
4 Tóth Bendegúz 020103 Atletický club Nové Zámky 27,74 0,182
w : -0.2 m/s

200 m cel.poradie - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Figa Lucas 000316 MAC REDOX Lučenec 23,70 0,212
2 Rigo Peter 990811 ŠK ŠOG Nitra 23,83 0,180 SB
3 Koreň Lukáš 990206 ŠK ŠOG Nitra 23,86 0,201
4 Kvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24,51 0,248
5 Keve Ábel 990608 Atletický club Nové Zámky 25,28 0,209
6 Kršiak Ján 010323 MAC REDOX Lučenec 25,58 0,179
7 Abduraimi Furkan 981128 MŠK Vranov nad Topĺou 26,21 0,176
8 Baričák Kristián 000819 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26,36 0,237
9 Pavlačka Patrik 990411 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26,71 0,196
10 Čizmázia Erik 000520 AO TJ Slávia STU Bratislava 26,90 0,204
11 Mrážik Kristián 981027 MŠK Vranov nad Topĺou 27,01 0,158
12 Tipul Viliam 001017 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 27,02 0,259
13 Branický Ivó 010113 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 27,65 0,204
14 Tóth Bendegúz 020103 Atletický club Nové Zámky 27,74 0,182
15 Bugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad Váhom 27,90 0,292

400 m 1.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Borovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG Nitra 53,75 0,205 SB
2 Rigo Peter 990811 ŠK ŠOG Nitra 54,63 0,184
3 Krchňavý Adam 980613 ŠK ŠOG Nitra 55,20 0,313
4 Koreň Lukáš 990206 ŠK ŠOG Nitra 55,58 0,325
5 Borovka Patrik 991009 ŠK ŠOG Nitra 58,15 0,218

400 m 2.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Kozlovský Matúš 980811 AO TJ Slávia STU Bratislava 54,15 0,252
2 Kvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad Váhom 55,33 0,149
3 Kyselica Martin 000109 AK AŠK Slávia Trnava 57,15 0,201 SB
4 Pavlačka Patrik 990411 AK Spartak Dubnica nad Váhom 58,25 0,172
5 Porubský Aleš 991021 AK Spartak Dubnica nad Váhom 59,59 0,191 SB

400 m 3.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Guga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad Váhom 56,34 0,176
2 Saxun Adam 980903 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 56,82 0,186
3 Branický Ivó 010113 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 63,26 0,246

400 m cel.poradie - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Borovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG Nitra 53,75 0,205 SB
2 Kozlovský Matúš 980811 AO TJ Slávia STU Bratislava 54,15 0,252
3 Rigo Peter 990811 ŠK ŠOG Nitra 54,63 0,184
4 Krchňavý Adam 980613 ŠK ŠOG Nitra 55,20 0,313
5 Kvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad Váhom 55,33 0,149
6 Koreň Lukáš 990206 ŠK ŠOG Nitra 55,58 0,325
7 Guga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad Váhom 56,34 0,176
8 Saxun Adam 980903 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 56,82 0,186
9 Kyselica Martin 000109 AK AŠK Slávia Trnava 57,15 0,201 SB
10 Borovka Patrik 991009 ŠK ŠOG Nitra 58,15 0,218
11 Pavlačka Patrik 990411 AK Spartak Dubnica nad Váhom 58,25 0,172
12 Porubský Aleš 991021 AK Spartak Dubnica nad Váhom 59,59 0,191 SB
13 Branický Ivó 010113 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 63,26 0,246

800 m - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Bugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:04,93
2 Duška Richard 990515 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:07,51
3 Krchňavý Adam 980613 ŠK ŠOG Nitra 2:08,91
4 Dráfi Karol 011005 Atletický club Nové Zámky 2:11,14
5 Ladomirják Ondrej 000709 MŠK Vranov nad Topĺou 2:28,94
6 Otruba Matúš 990320 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:29,70
7 Ručka Philipp 020922 ŠK ŠOG Nitra 2:30,49
8 Katrenič Gabriel 000214 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 2:34,59
9 Lezzani Matej 020125 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:38,79
10 Ovečka Jakub 000801 ŠK ŠOG Nitra 2:39,12
Majkút Marek 020823 MAC REDOX Lučenec DQ
DQ pre porušenie pravidla 163/5

1500 m - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Kozlovský Matúš 980811 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:23,45
2 Guga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:35,52
3 Olejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 5:05,16 SB
4 Vrábel Jozef 021005 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:08,16
5 Šmida Róbert 990214 ŠK ŠOG Nitra 5:11,29
6 Horňák Jakub 010705 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:15,11 SB
7 Majkút Miroslav 020823 MAC REDOX Lučenec 5:21,13
8 Čukan Samuel 000414 ŠK ŠOG Nitra 5:30,55
Laktiš Jakub 020826 Atletický club Nové Zámky NP

3000 m - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Plachý Branislav 980716 Atletický club Nové Zámky 10:18,67
2 Saxun Adam 980903 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 10:28,82
3 Borovka Patrik 991009 ŠK ŠOG Nitra 10:29,83 SB
4 Filanda Pavol 980408 MAC REDOX Lučenec 10:38,07
5 Horváth Ladislav 980914 ŠK ŠOG Nitra 10:58,38 SB
6 Walter Jaroslav 010419 AO TJ Slávia STU Bratislava 11:01,73
7 Bystrický Jakub 990512 ŠK ŠOG Nitra 11:30,91
8 Jelínek Patrik 010723 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12:38,89
9 Porubský Aleš 991021 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12:57,87
10 Gelien Roman 000330 AK Spartak Dubnica nad Váhom 14:07,81
Žigo Dávid 980819 AO TJ Slávia STU Bratislava NP

110 m prek. 1.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Meluš Matúš 980430 ŠK ŠOG Nitra 14,59 0,203
2 Herstek Marek 000404 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 15,96 0,195
3 Jankov František 990919 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 16,14 0,131
4 Beláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad Váhom 16,35 0,173 SB
5 Malý Daniel 980309 AK AŠK Slávia Trnava 16,46 0,167
6 Kajba Milan 980728 MAC REDOX Lučenec 17,54 0,162
w : -1.6 m/s

110 m prek. 2.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Šuľan Samuel 990223 MAC REDOX Lučenec 16,79 0,182
2 Voľanský Radoslav 010114 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 17,67 0,206
3 Prchlík Erik 980717 AK Spartak Dubnica nad Váhom 17,75 0,153
4 Varga Maroš 991219 AK Spartak Dubnica nad Váhom 18,09 0,194
5 Sellár Mário 980509 Atletický club Nové Zámky 19,11 0,201 SB
w : -2.0 m/s

110m pr.cel.poradie - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Meluš Matúš 980430 ŠK ŠOG Nitra 14,59 0,203
2 Herstek Marek 000404 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 15,96 0,195
3 Jankov František 990919 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 16,14 0,131
4 Beláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad Váhom 16,35 0,173 SB
5 Malý Daniel 980309 AK AŠK Slávia Trnava 16,46 0,167
6 Šuľan Samuel 990223 MAC REDOX Lučenec 16,79 0,182
7 Kajba Milan 980728 MAC REDOX Lučenec 17,54 0,162
8 Voľanský Radoslav 010114 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 17,67 0,206
9 Prchlík Erik 980717 AK Spartak Dubnica nad Váhom 17,75 0,153
10 Varga Maroš 991219 AK Spartak Dubnica nad Váhom 18,09 0,194
11 Sellár Mário 980509 Atletický club Nové Zámky 19,11 0,201 SB

400 m prek. 1.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Meluš Matúš 980430 ŠK ŠOG Nitra 60,42 0,259 SB
2 Malý Daniel 980309 AK AŠK Slávia Trnava 60,56 0,201
3 Šuľan Samuel 990223 MAC REDOX Lučenec 61,12 0,178 SB
4 Labo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad Váhom 62,61 0,241
5 Hrotko Patrik 000216 AK AŠK Slávia Trnava 63,61 0,169 SB
6 Varga Maroš 991219 AK Spartak Dubnica nad Váhom 69,37 0,301 SB

400 m prek. 2.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Borovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG Nitra 60,64 0,216
2 Krchňavý Adam 980613 ŠK ŠOG Nitra 62,20 0,243
3 Herstek Marek 000404 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 64,33 0,267
4 Beláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad Váhom 67,58 0,231 SB

400m pr.cel.poradie - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Meluš Matúš 980430 ŠK ŠOG Nitra 60,42 0,259 SB
2 Malý Daniel 980309 AK AŠK Slávia Trnava 60,56 0,201
3 Borovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG Nitra 60,64 0,216
4 Šuľan Samuel 990223 MAC REDOX Lučenec 61,12 0,178 SB
5 Krchňavý Adam 980613 ŠK ŠOG Nitra 62,20 0,243
6 Labo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad Váhom 62,61 0,241
7 Hrotko Patrik 000216 AK AŠK Slávia Trnava 63,61 0,169 SB
8 Herstek Marek 000404 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 64,33 0,267
9 Beláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad Váhom 67,58 0,231 SB
10 Varga Maroš 991219 AK Spartak Dubnica nad Váhom 69,37 0,301 SB

2000 m prek. - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Borovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG Nitra 7:23,60
2 Baričák Kristián 000819 AK Spartak Dubnica nad Váhom 7:31,83
3 Szabó Krištof 000130 ŠK ŠOG Nitra 7:58,92
4 Gasior Vladimír 000628 ŠK ŠOG Nitra 8:47,62
5 Beňuška Kristian 990308 ŠK ŠOG Nitra 10:09,77

diaľka - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Hajník Ľubomír 980807 MŠK Vranov nad Topĺou 617 SB
2 Alštok David 990625 MAC REDOX Lučenec 589
3 Sarvaš Marek 990211 MAC REDOX Lučenec 585 SB
4 Kajba Milan 980728 MAC REDOX Lučenec 579
5 Labo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad Váhom 574 SB
6 Taškár Marek 980104 ŠK ŠOG Nitra 574
7 Voľanský Radoslav 010114 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 571 SB
8 Olejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 556
9 Kondé Peter 990604 Atletický club Nové Zámky 546
10 Szabo Leo 981109 ŠK ŠOG Nitra 545
11 Kvorka Matej 980618 AK Spartak Dubnica nad Váhom 537
12 Bindas Patrik 990930 MŠK Vranov nad Topĺou 533
13 Sabo Mário 981230 ŠK ŠOG Nitra 526
14 Gelien Roman 000330 AK Spartak Dubnica nad Váhom 491
15 Karabin Patrik 010828 MŠK Vranov nad Topĺou 474
16 Dunčák Patrik 001114 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 448 SB
17 Truchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad Váhom 416
Beláň Juraj 020719 AK Spartak Dubnica nad Váhom NM

Hajník Ľubomír x616582585617-
Alštok David xx583x589x
Sarvaš Marek x585x577539-
Kajba Milan 527559557534579579
Labo Dávid 533573551538-574
Taškár Marek 427574539xxx
Voľanský Radoslav 563571562x555x
Olejár Marek 555537525533556515
Kondé Peter x536546
Szabo Leo 531536545
Kvorka Matej 537508-
Bindas Patrik x428533
Sabo Mário 447526525
Gelien Roman 491471461
Karabin Patrik 474x454
Dunčák Patrik 448392436
Truchlík Michal 396416x
Beláň Juraj xxx

trojskok - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Alštok David 990625 MAC REDOX Lučenec 12,81
2 Sarvaš Marek 990211 MAC REDOX Lučenec 12,55
3 Kajba Milan 980728 MAC REDOX Lučenec 12,27
4 Jankov František 990919 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 12,18
5 Králik Matúš 990809 ŠK ŠOG Nitra 11,74
6 Horváth Ladislav 980914 ŠK ŠOG Nitra 11,73
7 Hajník Ľubomír 980807 MŠK Vranov nad Topĺou 11,31
Porubský Aleš 991021 AK Spartak Dubnica nad Váhom NM

Alštok David x11,7112,0412,6012,4312,81
Sarvaš Marek 12,20x12,55-12,32-
Kajba Milan 12,0712,27-12,2112,0812,12
Jankov František 11,9411,7612,1211,9611,9512,18
Králik Matúš 11,5511,7411,70---
Horváth Ladislav 11,7311,30-11,11-11,15
Hajník Ľubomír 11,3111,22xxx-
Porubský Aleš xxxxx-

výška - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Alštok David 990625 MAC REDOX Lučenec 185
2 Jankov František 990919 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 180
3 Kondé Peter 990604 Atletický club Nové Zámky 175 =SB
4 Králik Matúš 990809 ŠK ŠOG Nitra 175
5 Meluš Matúš 980430 ŠK ŠOG Nitra 175
6 Miškovič Matúš-René 991230 MŠK Vranov nad Topĺou 170 =SB
7 Hýravý Filip 001104 MAC REDOX Lučenec 170
8 Bindas Patrik 990930 MŠK Vranov nad Topĺou 170
9 Herstek Marek 000404 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 170
10 Prchlík Erik 980717 AK Spartak Dubnica nad Váhom 160
11 Sarvaš Marek 990211 MAC REDOX Lučenec 160
12 Olejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 160
13 Sabo Mário 981230 ŠK ŠOG Nitra 160
Pivarči Tomáš 010222 ŠK ŠOG Nitra NM

160170175180185190194198
Alštok David - - - xo o - xxx
Jankov František - o xo xo xxx
Kondé Peter o xxo o xxx
Králik Matúš - o xo xxx
Meluš Matúš - o xxo - - - xxx
Miškovič Matúš-René o o xxx
Bindas Patrik o xo xxx
Hýravý Filip o xo xxx
Herstek Marek o xxo xxx
Sarvaš Marek o xxx
Prchlík Erik o xxx
Olejár Marek xo xxx
Sabo Mário xxo xxx
Pivarči Tomáš xxx

žrď - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Beláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad Váhom 360 SB
2 Sedlák Samuel 010829 .ATUKE 330
3 Voľanský Radoslav 010114 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 290 SB
4 Sellár Mário 980509 Atletický club Nové Zámky 270
5 Králik Matúš 990809 ŠK ŠOG Nitra 250
6 Taškár Marek 980104 ŠK ŠOG Nitra 250

250270290310330350360370
Beláň Marek - - xo o o o o xxx
Sedlák Samuel - - o xo xo xxx
Voľanský Radoslav o o xxo xxx
Sellár Mário o o xxx
Taškár Marek o xxx
Králik Matúš o xxx

guľa - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Baran Adrián 991214 MŠK Vranov nad Topĺou 15,95
2 Šust Šimon 981129 MŠK Vranov nad Topĺou 14,03
3 Plevka Richard 000317 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13,81 SB
4 Bučko Patrik 980910 ŠK ŠOG Nitra 13,62
5 Lysý Adam 980701 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 13,52 SB
6 Branderský Kristián 980422 AK AŠK Slávia Trnava 13,32
7 Žák Ivan 980213 AK AŠK Slávia Trnava 13,02 SB
8 Barna Štefan 991019 MŠK Vranov nad Topĺou 10,79
9 Horváth Ladislav 980914 ŠK ŠOG Nitra 10,75
10 Hýravý Filip 001104 MAC REDOX Lučenec 10,63
11 Karas Jakub 990903 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10,52
12 Helmanovský Patrik 000710 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 10,34
13 Mistrík Martin 990909 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10,28
14 Miškovič Matúš-René 991230 MŠK Vranov nad Topĺou 9,30 SB
15 Kuchta Eduard 001122 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 9,10
16 Žák Andrej 990830 AK AŠK Slávia Trnava 8,77 SB
17 Rumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU Bratislava 7,68
18 Dzurišin Samuel 010331 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 7,51
19 Kaliňák Peter 010605 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 7,21

Baran Adrián 15,2115,6415,2115,81x15,95
Šust Šimon 13,6814,03x13,6613,81x
Plevka Richard 13,1413,8113,65x13,47x
Bučko Patrik 13,21x13,62xxx
Lysý Adam 12,6213,0213,1412,8013,5213,08
Branderský Kristián 13,3212,7313,01x13,1413,17
Žák Ivan 12,9713,0212,69xxx
Barna Štefan 10,3510,7710,79xx-
Horváth Ladislav 10,7410,75x
Hýravý Filip 10,59x10,63
Karas Jakub 10,52xx
Helmanovský Patrik 10,34x10,22
Mistrík Martin 10,28x 9,88
Miškovič Matúš-René x 9,23 9,30
Kuchta Eduard 8,45 9,10 8,94
Žák Andrej 8,77 8,76 8,57
Rumanovič Martin 7,68 7,61 7,59
Dzurišin Samuel 6,86 7,28 7,51
Kaliňák Peter x 7,21 7,18
Vilimková Viktória
Gabriel Dominik

disk - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Baran Adrián 991214 MŠK Vranov nad Topĺou 50,43 SB
2 Lysý Adam 980701 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 38,58
3 Helmanovský Patrik 000710 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 38,17 SB
4 Bučko Patrik 980910 ŠK ŠOG Nitra 36,42
5 Branderský Kristián 980422 AK AŠK Slávia Trnava 36,09
6 Plevka Richard 000317 AK Spartak Dubnica nad Váhom 34,26
7 Šuba Tomáš 980319 ŠK ŠOG Nitra 33,00
8 Barna Štefan 991019 MŠK Vranov nad Topĺou 30,69 SB
9 Karas Jakub 990903 AK Spartak Dubnica nad Váhom 29,35
10 Krist Tomáš 000402 AK AŠK Slávia Trnava 26,98 SB
11 Šust Šimon 981129 MŠK Vranov nad Topĺou 26,44
12 Mistrík Martin 990909 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26,05 SB
13 Karman Daniel 000608 MAC REDOX Lučenec 25,68 SB
14 Kvorka Matej 980618 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23,49
15 Dzurišin Samuel 010331 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 21,81
16 Ovečka Jakub 000801 ŠK ŠOG Nitra 21,12
17 Kaliňák Peter 010605 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 15,86
18 Rumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU Bratislava 12,01

Baran Adrián x45,5849,1150,43x48,78
Lysý Adam xx36,2736,4737,8238,58
Helmanovský Patrik 36,7838,1737,28x34,94x
Bučko Patrik 36,4233,6734,97x34,52x
Branderský Kristián 32,2535,0136,09xxx
Plevka Richard xx29,48x34,26x
Šuba Tomáš 30,7231,0931,6332,05x33,00
Barna Štefan x29,46x29,12x30,69
Karas Jakub 28,4829,3529,25
Krist Tomáš x26,7826,98
Šust Šimon xx26,44
Mistrík Martin 23,1626,0525,36
Karman Daniel 22,4025,6823,92
Kvorka Matej x23,49x
Dzurišin Samuel 21,5021,6021,81
Ovečka Jakub x-21,12
Kaliňák Peter x15,7115,86
Rumanovič Martin 10,9512,01x
Vilimková Viktória
Gabriel Dominik ---

oštep - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Taškár Marek 980104 ŠK ŠOG Nitra 59,61
2 Kvorka Matej 980618 AK Spartak Dubnica nad Váhom 51,72 SB
3 Šuba Tomáš 980319 ŠK ŠOG Nitra 46,99 SB
4 Katrenič Gabriel 000214 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 45,11 SB
5 Helmanovský Patrik 000710 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 42,82
6 Hrotko Patrik 000216 AK AŠK Slávia Trnava 37,79 SB
7 Šust Šimon 981129 MŠK Vranov nad Topĺou 35,53
8 Žák Ivan 980213 AK AŠK Slávia Trnava 35,18
9 Hýravý Filip 001104 MAC REDOX Lučenec 33,17 SB
10 Žák Andrej 990830 AK AŠK Slávia Trnava 25,79 SB
11 Bóna Patrik 990831 ŠK ŠOG Nitra 25,32
12 Jelínek Patrik 010723 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25,31

Taškár Marek 59,6157,5358,21x57,23x
Kvorka Matej 50,96x46,3851,72x48,76
Šuba Tomáš 43,1145,26xx46,99x
Katrenič Gabriel 45,1141,7144,42x44,6444,87
Helmanovský Patrik 31,9438,00x42,82x42,81
Hrotko Patrik x37,79xxx31,61
Šust Šimon 31,97x35,25xx35,53
Žák Ivan 34,32x31,0335,18xx
Hýravý Filip x33,17-
Žák Andrej 25,7925,5325,44
Bóna Patrik x25,3224,88
Jelínek Patrik x25,31x

kladivo - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Baran Adrián 991214 MŠK Vranov nad Topĺou 43,65 SB
2 Mistrík Martin 990909 AK Spartak Dubnica nad Váhom 43,20 SB
3 Plevka Richard 000317 AK Spartak Dubnica nad Váhom 40,41 SB
4 Žák Ivan 980213 AK AŠK Slávia Trnava 35,80 SB
5 Šuba Tomáš 980319 ŠK ŠOG Nitra 32,34
6 Branderský Kristián 980422 AK AŠK Slávia Trnava 30,48
7 Žák Andrej 990830 AK AŠK Slávia Trnava 29,96 SB
8 Lysý Adam 980701 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 29,27
9 Barna Štefan 991019 MŠK Vranov nad Topĺou 23,96 SB
10 Karas Jakub 990903 AK Spartak Dubnica nad Váhom 23,47
11 Krist Tomáš 000402 AK AŠK Slávia Trnava 23,28
12 Rumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU Bratislava 13,73
Gabriel Dominik 980424 MAC REDOX Lučenec 0,00

Baran Adrián 38,26x42,3338,6541,8443,65
Mistrík Martin x42,1843,20xxx
Plevka Richard 38,46xx40,3634,7440,41
Žák Ivan 34,5934,0633,73x35,8033,95
Šuba Tomáš 27,0832,34x
Branderský Kristián 30,4827,67x27,2029,51-
Žák Andrej x26,0829,3728,8829,9629,90
Lysý Adam x27,9328,9729,27x28,20
Barna Štefan 20,9923,96x
Karas Jakub 22,1022,2323,47
Krist Tomáš 23,28x22,05
Rumanovič Martin 13,3613,7313,26
Gabriel Dominik

5 km chôdza - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Kubiš Ľubomír 010419 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24:57,88 SB
2 Johaník Pavol 990916 AK Spartak Dubnica nad Váhom 30:14,67
3 Fronc Dominik 000211 ŠK ŠOG Nitra 38:14,51

obrázek

4 x 100 m 1.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 MACLC MAC REDOX Lučenec 46,86 0,181
2 ASKTT AK AŠK Slávia Trnava 48,79 0,267
3 NRSOG "A" ŠK ŠOG Nitra 49,32 0,255
4 MSKVV MŠK Vranov nad Topĺou 50,22 0,167
5 ZTSDU "A" AK Spartak Dubnica nad Váhom 52,22 0,287
6 SSKBJ ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 56,31 0,289

4 x 100 m 2.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 NRSOG "C" ŠK ŠOG Nitra 51,11 0,245
2 NRSOG "B" ŠK ŠOG Nitra 51,71 0,231
3 ACNZA Atletický club Nové Zámky 52,03 0,256
4 ZTSDU "B" AK Spartak Dubnica nad Váhom 57,10 0,245

4 x 100 m cel.por. - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 MACLC MAC REDOX Lučenec 46,86 0,181
2 ASKTT AK AŠK Slávia Trnava 48,79 0,267
3 NRSOG "A" ŠK ŠOG Nitra 49,32 0,255
4 MSKVV MŠK Vranov nad Topĺou 50,22 0,167
5 NRSOG "C" ŠK ŠOG Nitra 51,11 0,245
6 NRSOG "B" ŠK ŠOG Nitra 51,71 0,231
7 ACNZA Atletický club Nové Zámky 52,03 0,256
8 ZTSDU "A" AK Spartak Dubnica nad Váhom 52,22 0,287
9 SSKBJ ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 56,31 0,289
10 ZTSDU "B" AK Spartak Dubnica nad Váhom 57,10 0,245
SSKBJ "A" : Petreň(00), Hvišč(01), Dunčák(00), Baláž(01) ASKTT "A" : Fabián(00), Kyselica(00), Malý(98), Lánik(99) ZTSDU "A" : Beláň(02), Otruba(99), Truchlík(02), Kubiš(01) ZTSDU "B" : Lezzani(02), Vrábel(02), Johaník(99), Horňák(01) NRSOG "A" : Ovečka(00), Gasior(00), Čukan(00), Fronc(00) NRSOG "B" : Beňuška(99), Pivarči(01), Šmida(99), Ručka(02) NRSOG "C" : Bystrický(99), Szabo(98), Szabó(00), Bóna(99) MACLC : Figa(00), Drahovský(99), Kršiak(01), Šuľan(99) MSKVV : Mrážik(98), Abdurianin(), Karabin(),Bindas(99) ACNYA : Tóth(02), Plachý(98), Dráfi(01), Kondé(99)

100-200-300-400 m 1. - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 ZTSDU "A" AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:16,08 0,188
2 ASKTT AK AŠK Slávia Trnava 2:18,24 0,198
3 MSKVV MŠK Vranov nad Topĺou 2:20,78 0,142
4 SSKBJ "A" ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 2:21,21 0,175
5 NRSOG "A" ŠK ŠOG Nitra 2:24,39 0,202
6 MACLC MAC REDOX Lučenec 2:32,66 0,210

100-200-300-400 m 2. - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 ZTSDU "B" AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:17,01 0,163
2 STUBA AO TJ Slávia STU Bratislava 2:18,86 0,147
3 ACNZA Atletický club Nové Zámky 2:20,28 0,172
4 NRSOG "B" ŠK ŠOG Nitra 2:21,16 0,156
5 ZTSDU "C" AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:29,90 0,135
6 SSKBJ "B" ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 2:45,29 0,151

100-400m cel.por. - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 ZTSDU "A" AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:16,08 0,188
2 ZTSDU "B" AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:17,01 0,163
3 ASKTT AK AŠK Slávia Trnava 2:18,24 0,198
4 STUBA AO TJ Slávia STU Bratislava 2:18,86 0,147
5 ACNZA Atletický club Nové Zámky 2:20,28 0,172
6 MSKVV MŠK Vranov nad Topĺou 2:20,78 0,142
7 NRSOG "B" ŠK ŠOG Nitra 2:21,16 0,156
8 SSKBJ "A" ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 2:21,21 0,175
9 NRSOG "A" ŠK ŠOG Nitra 2:24,39 0,202
10 ZTSDU "C" AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:29,90 0,135
11 MACLC MAC REDOX Lučenec 2:32,66 0,210
12 SSKBJ "B" ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 2:45,29 0,151
SSKBJ "A" : Tipul(00), Kuchta(00), Branický(01), Saxun(98) SSKBJ "B" : Petreň(00), Hvišč(01), Dunčák(00), Baláž(01) ASKTT : Lánik(99), Fabián(00), Hrotko(00), Kyselica(00) ZTSDU "A" : Varga(99), Guga(01), Prchlík(98), Pavlačka(99) ZTSDU "B" : Johaník(99), Jelínek(01), Kubiš(01), Bugoš(00) ZTSDU "C" : Bukovič(01), Horňák(01), Otruba(99), Baričák(00) ACNZA : Keve(99), Tóth(02), Dráfi(01), Plachý(98) STUBA : Čizmázia(00), Duška(99), Kozlovský(98), Walter(01) NRSOG "A" : Pivarči(01), Čukan(00), Gasior(00), Bystrický(99) NRSOG "B" : Bóna(99), Beňuška(99), Szabó(00), Šmida(99) MSKVV : Mrážik(98), Kacvabz(), Abdunavi(), Hajník(98) MACLC : Majkút(02), Drahovský(99), Majkút(02), Filanda(98)

100 m 1.rozbeh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Kollárová Veronika 000108 Slávia ŠG Trenčín 13,23 0,158
2 Firicová Petra 000823 Atletický klub ZTS Martin 13,26 0,175
3 Kišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13,65 0,162 SB
4 Ácsová Paula 021002 ŠK ŠOG Nitra 14,04 0,159
5 Pišková Janka 990305 AK AŠK Slávia Trnava 14,83 0,171
w : -0.8 m/s

100 m 2.rozbeh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Zápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13,48 0,162 SB
2 Mikušincová Miroslav 030211 Slávia ŠG Trenčín 13,56 0,150
3 Mihoková Petra 010125 AK AŠK Slávia Trnava 14,62 0,185
4 Pavleová Michaela 010212 Slávia ŠG Trenčín 16,41 0,140
Rizmanová Michaela 990526 Slávia ŠG Trenčín DQ 0,001
w : -1.5 m/s DQ pre porušenie pravidla 162/7

100 m 3.rozbeh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Zapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG Nitra 13,41 0,172
2 Vlčková Anna 980812 ŠK ŠOG Nitra 13,54 0,166
3 Barčáková Rebeka 011109 AK AŠK Slávia Trnava 13,88 0,152
4 Križanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia Trnava 14,17 0,142
5 Mbontarová Chantal 990519 AK AŠK Slávia Trnava 14,89 0,218
w : -4.4 m/s

100 m 4.rozbeh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Flajžíková Aneta 980528 ŠK ŠOG Nitra 13,33 0,208
2 Švecová Andrea 030107 ŠK ŠOG Nitra 13,37 0,174
3 Petláková Petra 990220 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13,91 0,167
4 Šmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU Bratislava 13,96 0,174
5 Kocianová Lenka 000709 AO TJ Slávia STU Bratislava 15,25 0,153 SB
w : -4.5 m/s

100 m finale A - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Zapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG Nitra 13,00 0,159 SB
2 Flajžíková Aneta 980528 ŠK ŠOG Nitra 13,10 0,169 SB
3 Firicová Petra 000823 Atletický klub ZTS Martin 13,12 0,162 SB
4 Švecová Andrea 030107 ŠK ŠOG Nitra 13,15 0,175 SB
5 Kollárová Veronika 000108 Slávia ŠG Trenčín 13,20 0,167 SB
6 Zápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13,62 0,182
w : -1.2 m/s

100 m finale B - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Vlčková Anna 980812 ŠK ŠOG Nitra 13,07 0,154 SB
2 Petláková Petra 990220 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13,38 0,134 SB
3 Mikušincová Miroslav 030211 Slávia ŠG Trenčín 13,41 0,139 SB
4 Barčáková Rebeka 011109 AK AŠK Slávia Trnava 13,45 0,190 SB
5 Kišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13,61 0,181 SB
6 Šmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU Bratislava 13,75 0,190 SB
w : -0.6 m/s

200 m 1.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Zapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG Nitra 26,23 0,175
2 Chovanová Ema 980701 AK AŠK Slávia Trnava 26,24 0,196
3 Cidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU Bratislava 27,24 0,182
4 Vlčková Anna 980812 ŠK ŠOG Nitra 27,40 0,198
5 Kudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad Váhom 27,55 0,163
6 Dermeková Patrícia 980314 ŠK ŠOG Nitra 27,83 0,239
w : -2.0 m/s

200 m 2.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Rizmanová Michaela 990526 Slávia ŠG Trenčín 27,10 0,201 SB
2 Kollárová Veronika 000108 Slávia ŠG Trenčín 27,67 0,177 SB
3 Kišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad Váhom 28,19 0,205
4 Barčáková Rebeka 011109 AK AŠK Slávia Trnava 28,56 0,264
5 Križanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia Trnava 29,16 0,210
w : -2.0 m/s

200 m 3.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Firicová Petra 000823 Atletický klub ZTS Martin 27,88 0,238 SB
2 Suranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad Váhom 29,67 0,298 SB
3 Pišková Janka 990305 AK AŠK Slávia Trnava 31,25 0,300
4 Mihoková Petra 010125 AK AŠK Slávia Trnava 31,46 0,301
w : -3.4 m/s

200 m 4.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Švecová Andrea 030107 ŠK ŠOG Nitra 26,92 0,181
2 Mikušincová Miroslav 030211 Slávia ŠG Trenčín 28,28 0,194
3 Šmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU Bratislava 28,46 0,256
4 Pavleová Michaela 010212 Slávia ŠG Trenčín 28,49 0,127
w : -2.2 m/s

200 m cel.poradie - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Zapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG Nitra 26,23 0,175
2 Chovanová Ema 980701 AK AŠK Slávia Trnava 26,24 0,196
3 Švecová Andrea 030107 ŠK ŠOG Nitra 26,92 0,181
4 Rizmanová Michaela 990526 Slávia ŠG Trenčín 27,10 0,201 SB
5 Cidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU Bratislava 27,24 0,182
6 Vlčková Anna 980812 ŠK ŠOG Nitra 27,40 0,198
7 Kudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad Váhom 27,55 0,163
8 Kollárová Veronika 000108 Slávia ŠG Trenčín 27,67 0,177 SB
9 Dermeková Patrícia 980314 ŠK ŠOG Nitra 27,83 0,239
10 Firicová Petra 000823 Atletický klub ZTS Martin 27,88 0,238 SB
11 Kišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad Váhom 28,19 0,205
12 Mikušincová Miroslav 030211 Slávia ŠG Trenčín 28,28 0,194
13 Šmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU Bratislava 28,46 0,256
14 Pavleová Michaela 010212 Slávia ŠG Trenčín 28,49 0,127
15 Barčáková Rebeka 011109 AK AŠK Slávia Trnava 28,56 0,264
16 Križanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia Trnava 29,16 0,210
17 Suranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad Váhom 29,67 0,298 SB
18 Pišková Janka 990305 AK AŠK Slávia Trnava 31,25 0,300
19 Mihoková Petra 010125 AK AŠK Slávia Trnava 31,46 0,301

400 m 1.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Chovanová Ema 980701 AK AŠK Slávia Trnava 59,28 0,311
2 Zapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG Nitra 60,14 0,305
3 Zápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad Váhom 60,78 0,258
4 Cidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU Bratislava 61,83 0,298
5 Popelková Natália 980330 ŠK ŠOG Nitra 63,44 0,273
6 Žilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad Váhom 63,93 0,326

400 m 2.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Kubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad Váhom 63,73 0,245
2 Dermeková Patrícia 980314 ŠK ŠOG Nitra 63,90 0,206
3 Slivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad Váhom 65,03 0,174 SB
4 Rychtáriková Zdenka 981110 Slávia ŠG Trenčín 65,16 0,250 SB
5 Bitarová Ivana 980927 ŠK ŠOG Nitra 65,17 0,206 SB

400 m 3.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Krajčovičová Petra 000216 AK AŠK Slávia Trnava 68,83 0,307
2 Čerňanská Jana 990727 AO TJ Slávia STU Bratislava 68,85 0,387
3 Marušáková Martina 000505 Atletický klub ZTS Martin 73,55 0,357

400 m cel.poradie - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Chovanová Ema 980701 AK AŠK Slávia Trnava 59,28 0,311
2 Zapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG Nitra 60,14 0,305
3 Zápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad Váhom 60,78 0,258
4 Cidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU Bratislava 61,83 0,298
5 Popelková Natália 980330 ŠK ŠOG Nitra 63,44 0,273
6 Kubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad Váhom 63,73 0,245
7 Dermeková Patrícia 980314 ŠK ŠOG Nitra 63,90 0,206
8 Žilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad Váhom 63,93 0,326
9 Slivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad Váhom 65,03 0,174 SB
10 Rychtáriková Zdenka 981110 Slávia ŠG Trenčín 65,16 0,250 SB
11 Bitarová Ivana 980927 ŠK ŠOG Nitra 65,17 0,206 SB
12 Krajčovičová Petra 000216 AK AŠK Slávia Trnava 68,83 0,307
13 Čerňanská Jana 990727 AO TJ Slávia STU Bratislava 68,85 0,387
14 Marušáková Martina 000505 Atletický klub ZTS Martin 73,55 0,357

800 m 1.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Kudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:34,40
2 Zápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:34,48
3 Slivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:35,89
4 Mečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia Trnava 2:36,58
5 Kudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia Trnava 2:39,48
6 Čerňanská Jana 990727 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:44,98 SB
7 Mužilová Terézia 001021 Atletický klub ZTS Martin 2:45,63 SB
8 Harceková Mária 020703 Slávia ŠG Trenčín 2:46,01 SB

800 m 2.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Ácsová Paula 021002 ŠK ŠOG Nitra 2:41,08
2 Ištvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG Nitra 2:41,76
3 Blažeková Barbora 010620 Atletický klub ZTS Martin 3:07,86
4 Blahuštiaková Zuzana 020610 AK Spartak Dubnica nad Váhom 3:10,48
5 Císarová Alžbeta 010622 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:13,56

800 m cel.poradie - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Kudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:34,40
2 Zápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:34,48
3 Slivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:35,89
4 Mečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia Trnava 2:36,58
5 Kudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia Trnava 2:39,48
6 Ácsová Paula 021002 ŠK ŠOG Nitra 2:41,08
7 Ištvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG Nitra 2:41,76
8 Čerňanská Jana 990727 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:44,98 SB
9 Mužilová Terézia 001021 Atletický klub ZTS Martin 2:45,63 SB
10 Harceková Mária 020703 Slávia ŠG Trenčín 2:46,01 SB
11 Blažeková Barbora 010620 Atletický klub ZTS Martin 3:07,86
12 Blahuštiaková Zuzana 020610 AK Spartak Dubnica nad Váhom 3:10,48
13 Císarová Alžbeta 010622 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:13,56

1500 m - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Suranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:03,35
2 Bitarová Ivana 980927 ŠK ŠOG Nitra 5:22,06
3 Majzlíková Kristína 011025 ŠK ŠOG Nitra 5:35,63
4 Žilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:49,79 SB
5 Kuníková Lucia 020131 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:50,70 SB
6 Pavlovská Tatiana 020416 Slávia ŠG Trenčín 5:53,08
7 Šupicová Lenka 031222 Slávia ŠG Trenčín 6:03,35
8 Haršányová Ema 990725 AK AŠK Slávia Trnava 6:16,71
9 Branišovičová Paulín 990526 AK AŠK Slávia Trnava 6:22,68
10 Sýkorová Tatiana 980804 AK AŠK Slávia Trnava 6:37,46

3000 m - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Walterová Jana 000428 AO TJ Slávia STU Bratislava 12:20,61
2 Kubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12:24,95
3 Galisová Simona 980930 ŠK ŠOG Nitra 12:25,69
4 Bezáková Viktória 980816 ŠK ŠOG Nitra 12:39,02
5 Kadlečíková Edit 000509 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12:44,85
6 Pilková Michaela 980212 ŠK ŠOG Nitra 12:54,25
7 Vaceková Dominika 990918 Atletický klub ZTS Martin 12:56,03
8 Tomanová Timea 991012 AK Spartak Dubnica nad Váhom 13:13,53
9 Kubíčková Stela 010517 ŠK ŠOG Nitra 13:28,69
10 Holecová Dominika 000107 Slávia ŠG Trenčín 14:03,07
11 Kálayová Mária 990427 AK Spartak Dubnica nad Váhom 14:45,91

100 m prek. 1.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Takácsová Simona 980116 ŠK ŠOG Nitra 14,93 0,144
2 Čelková Gabriela 990502 Slávia ŠG Trenčín 15,19 0,130 SB
3 Dermeková Patrícia 980314 ŠK ŠOG Nitra 16,83 0,126
4 Žitná Valentína 990706 AK Spartak Dubnica nad Váhom 16,83 0,174
5 Mečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia Trnava 17,80 0,178
6 Kálayová Mária 990427 AK Spartak Dubnica nad Váhom 19,73 0,236
w : -2.2 m/s

100 m prek. 2.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Szturcová Michaela 010413 Slávia ŠG Trenčín 16,42 0,203
2 Hučíková Denisa 990503 ŠK ŠOG Nitra 16,69 0,186 SB
3 Rychtáriková Zdenka 981110 Slávia ŠG Trenčín 17,24 0,149
4 Butkovská Simona 980505 AO TJ Slávia STU Bratislava 18,13 0,155
5 Kudlačová Martina 980920 AK AŠK Slávia Trnava 19,39 0,201
6 Koláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia Trnava 20,18 0,210
w : -3.2 m/s

100 m prek. 3.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Buckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS Martin 16,01 0,147
2 Šedová Zuzana 010112 AK Spartak Dubnica nad Váhom 16,64 0,150
w : -2.3 m/s

100m pr.cel.poradie - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Takácsová Simona 980116 ŠK ŠOG Nitra 14,93 0,144
2 Čelková Gabriela 990502 Slávia ŠG Trenčín 15,19 0,130 SB
3 Buckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS Martin 16,01 0,147
4 Szturcová Michaela 010413 Slávia ŠG Trenčín 16,42 0,203
5 Šedová Zuzana 010112 AK Spartak Dubnica nad Váhom 16,64 0,150
6 Hučíková Denisa 990503 ŠK ŠOG Nitra 16,69 0,186 SB
7 Dermeková Patrícia 980314 ŠK ŠOG Nitra 16,83 0,126
8 Žitná Valentína 990706 AK Spartak Dubnica nad Váhom 16,83 0,174
9 Rychtáriková Zdenka 981110 Slávia ŠG Trenčín 17,24 0,149
10 Mečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia Trnava 17,80 0,178
11 Butkovská Simona 980505 AO TJ Slávia STU Bratislava 18,13 0,155
12 Kudlačová Martina 980920 AK AŠK Slávia Trnava 19,39 0,201
13 Kálayová Mária 990427 AK Spartak Dubnica nad Váhom 19,73 0,236
14 Koláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia Trnava 20,18 0,210

400 m prek. 1.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Takácsová Simona 980116 ŠK ŠOG Nitra 68,03 0,211
2 Popelková Natália 980330 ŠK ŠOG Nitra 69,57 0,284
3 Čelková Gabriela 990502 Slávia ŠG Trenčín 71,20 0,143
4 Kálayová Mária 990427 AK Spartak Dubnica nad Váhom 74,21 0,301
5 Rychtáriková Zdenka 981110 Slávia ŠG Trenčín 74,31 0,154
6 Žitná Valentína 990706 AK Spartak Dubnica nad Váhom 74,53 0,298

400 m prek. 2.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Kubíčková Stela 010517 ŠK ŠOG Nitra 72,47 0,168
2 Adlerová Linda 980509 ŠK ŠOG Nitra 77,12 0,152 SB
3 Bobová Martina 010616 Atletický klub ZTS Martin 85,09 0,141 SB
4 Kálayová Elena 990427 AK Spartak Dubnica nad Váhom 85,49 0,157

400 m prek. 3.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Haršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia Trnava 73,05 0,189
2 Szturcová Michaela 010413 Slávia ŠG Trenčín 75,26 0,183
3 Turčeková Petra 980823 AO TJ Slávia STU Bratislava 76,87 0,198
4 Žárska Klaudia 990615 AK Spartak Dubnica nad Váhom 79,58 0,205

400m pr.cel.poradie - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Takácsová Simona 980116 ŠK ŠOG Nitra 68,03 0,211
2 Popelková Natália 980330 ŠK ŠOG Nitra 69,57 0,284
3 Čelková Gabriela 990502 Slávia ŠG Trenčín 71,20 0,143
4 Kubíčková Stela 010517 ŠK ŠOG Nitra 72,47 0,168
5 Haršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia Trnava 73,05 0,189
6 Kálayová Mária 990427 AK Spartak Dubnica nad Váhom 74,21 0,301
7 Rychtáriková Zdenka 981110 Slávia ŠG Trenčín 74,31 0,154
8 Žitná Valentína 990706 AK Spartak Dubnica nad Váhom 74,53 0,298
9 Szturcová Michaela 010413 Slávia ŠG Trenčín 75,26 0,183
10 Turčeková Petra 980823 AO TJ Slávia STU Bratislava 76,87 0,198
11 Adlerová Linda 980509 ŠK ŠOG Nitra 77,12 0,152 SB
12 Žárska Klaudia 990615 AK Spartak Dubnica nad Váhom 79,58 0,205
13 Bobová Martina 010616 Atletický klub ZTS Martin 85,09 0,141 SB
14 Kálayová Elena 990427 AK Spartak Dubnica nad Váhom 85,49 0,157

2000 m prek. - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Turčeková Petra 980823 AO TJ Slávia STU Bratislava 7:57,39
2 Žárska Klaudia 990615 AK Spartak Dubnica nad Váhom 7:58,81
3 Brisudová Anna Mária 980721 Slávia ŠG Trenčín 8:08,91
4 Ondrušová Romana 990806 ŠK ŠOG Nitra 8:47,19
5 Takácsová Simona 980116 ŠK ŠOG Nitra 8:54,12
6 Popelková Natália 980330 ŠK ŠOG Nitra 9:03,37
7 Šedová Zuzana 010112 AK Spartak Dubnica nad Váhom 9:21,83
8 Durajová Michaela 000226 Slávia ŠG Trenčín 9:38,91
9 Šajbenová Klára 001003 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12:12,93

diaľka - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Mišániková Daniela 990402 AO TJ Slávia STU Bratislava 546 SB
2 Flajžíková Aneta 980528 ŠK ŠOG Nitra 518
3 Hučíková Denisa 990503 ŠK ŠOG Nitra 516
4 Šajbenová Klára 001003 AK Spartak Dubnica nad Váhom 507 SB
5 Kudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad Váhom 504
6 Kudlačová Martina 980920 AK AŠK Slávia Trnava 498
7 Kollárová Veronika 000108 Slávia ŠG Trenčín 497
8 Lauková Karin 980918 AK AŠK Slávia Trnava 477 SB
9 Maceková Barbora 980217 AK AŠK Slávia Trnava 468
10 Bírová Nina 001218 ŠK ŠOG Nitra 458 SB
11 Mojžišová Miriam 990113 Atletický klub ZTS Martin 446
12 Majerníková Lea 010211 AO TJ Slávia STU Bratislava 445 SB
13 Čiffáryová Ema 981206 ŠK ŠOG Nitra 434
14 Izakovičová Marcela 990727 AK AŠK Slávia Trnava 413 SB
15 Kocianová Lenka 000709 AO TJ Slávia STU Bratislava 399
16 Císarová Alžbeta 010622 AO TJ Slávia STU Bratislava 395
Pavleová Michaela 010212 Slávia ŠG Trenčín NM

Mišániková Daniela 496519534537523546
Flajžíková Aneta xx501x518x
Hučíková Denisa x511505414486516
Šajbenová Klára 470507466---
Kudlíková Dana 504493437480480465
Kudlačová Martina x498493391497482
Kollárová Veronika 469489472497450-
Lauková Karin x477453455451x
Maceková Barbora 468464467
Bírová Nina 458450445
Mojžišová Miriam x446x
Majerníková Lea xx445
Čiffáryová Ema xx434
Izakovičová Marcela x395413
Kocianová Lenka xx399
Císarová Alžbeta 390395x
Pavleová Michaela xxx

trojskok - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Flajžíková Aneta 980528 ŠK ŠOG Nitra 11,33 SB
2 Vlčková Anna 980812 ŠK ŠOG Nitra 10,69
3 Hučíková Denisa 990503 ŠK ŠOG Nitra 10,57 SB
4 Mišániková Daniela 990402 AO TJ Slávia STU Bratislava 10,52
5 Žitná Valentína 990706 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10,19
6 Nevařilová Sarah 981123 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10,04 SB
7 Čiffáryová Ema 981206 ŠK ŠOG Nitra 9,79
8 Adlerová Linda 980509 ŠK ŠOG Nitra 9,69
9 Petláková Petra 990220 AK Spartak Dubnica nad Váhom 9,55 SB
10 Tomanová Timea 991012 AK Spartak Dubnica nad Váhom 9,24 SB

Flajžíková Aneta 9,8010,9111,33x10,8511,12
Vlčková Anna 10,2810,5310,6910,5410,6510,35
Hučíková Denisa 10,4110,57x 9,61 9,7110,21
Mišániková Daniela 10,0210,2510,52---
Žitná Valentína 9,79 9,5310,19 9,56 9,7110,07
Nevařilová Sarah 9,8610,04 9,93 9,85x 9,83
Čiffáryová Ema 9,58 9,78x 9,52x 9,79
Adlerová Linda 9,69xxx 9,21x
Petláková Petra x 9,12 9,55
Tomanová Timea x 9,24-

výška - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Butkovská Simona 980505 AO TJ Slávia STU Bratislava 165
2 Haršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia Trnava 155 SB
3 Bírová Nina 001218 ŠK ŠOG Nitra 150
4 Stredanská Jana 990930 AO TJ Slávia STU Bratislava 150
5 Žilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad Váhom 145
6 Pavlovská Tatiana 020416 Slávia ŠG Trenčín 145
7 Majdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU Bratislava 145 SB
8 Čelková Gabriela 990502 Slávia ŠG Trenčín 140
Nevařilová Sarah 981123 AK Spartak Dubnica nad Váhom NM
Kulichová Laura 990129 Slávia ŠG Trenčín NM

140145150155160165170
Butkovská Simona o - - o o xxo xxx
Haršányová Kristína o o xo o xxx
Bírová Nina xxo xxo xo xxx
Stredanská Jana o o xxo xxx
Žilková Izabela xo o xxx
Pavlovská Tatiana o xo xxx
Majdáková Nina o xxo xxx
Čelková Gabriela xo x- xx
Nevařilová Sarah xxx
Kulichová Laura xxx

žrď - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Nevařilová Sarah 981123 AK Spartak Dubnica nad Váhom 260 SB
2 Petláková Petra 990220 AK Spartak Dubnica nad Váhom 260
3 Šedová Zuzana 010112 AK Spartak Dubnica nad Váhom 240 =SB
4 Čiffáryová Ema 981206 ŠK ŠOG Nitra 220 =SB
Slivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad Váhom NM
Bírová Nina 001218 ŠK ŠOG Nitra NM

200220240260280290
Nevařilová Sarah - o o o xxx
Petláková Petra - - o o xxx
Šedová Zuzana o xo o xxx
Čiffáryová Ema o o xxx
Slivková Adriana xxx
Bírová Nina xxx

guľa - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Sabová Ester 000202 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10,90 SB
2 Guzmická Lenka 990130 ŠK ŠOG Nitra 10,83
3 Hanuliaková Júlia 000516 Slávia ŠG Trenčín 10,72
4 Kostková Natália 000603 AK Spartak Dubnica nad Váhom 9,96 SB
5 Vojtasová Daniela 000403 Atletický klub ZTS Martin 9,78 SB
6 Klobušická Marcela 020301 Slávia ŠG Trenčín 9,48
7 Hanuliaková Petra 020624 Slávia ŠG Trenčín 9,30
8 Dirnbachová Lucia 001013 ŠK ŠOG Nitra 9,24
9 Butkovská Simona 980505 AO TJ Slávia STU Bratislava 8,94 SB
10 Svobodová Lucia 980609 Slávia ŠG Trenčín 8,75 SB
11 Sýkorová Tatiana 980804 AK AŠK Slávia Trnava 8,63 SB
12 Fujeríková Katarína 990920 AK Spartak Dubnica nad Váhom 8,41
13 Ješková Gabriela 001031 Slávia ŠG Trenčín 8,13
14 Šiláková Sindy 981105 ŠK ŠOG Nitra 8,06
15 Ganobčíková Nikola 010905 Atletický klub ZTS Martin 8,02
16 Kuchárová Michaela 000721 AK Spartak Dubnica nad Váhom 7,87
17 Vilimková Viktória 990726 ŠK ŠOG Nitra 7,31
18 Šimončičová Tereza 990218 AK AŠK Slávia Trnava 7,27

Sabová Ester 10,9010,5410,3210,24x-
Guzmická Lenka 10,3010,4110,4510,8310,26x
Hanuliaková Júlia 10,0210,2510,4010,7210,6410,61
Kostková Natália 9,88x 9,96 9,49xx
Vojtasová Daniela 9,23 9,41 8,99 9,34 9,78 9,60
Klobušická Marcela x 9,05 9,24 9,15 9,48 9,23
Hanuliaková Petra 8,89 8,60 9,04x 9,30x
Dirnbachová Lucia 9,24 8,45 7,44 8,36 8,93x
Butkovská Simona - 8,66 8,94
Svobodová Lucia 8,41 8,46 8,75
Sýkorová Tatiana 8,15 8,63 7,89
Fujeríková Katarína 7,64 7,48 8,41
Ješková Gabriela 8,13 7,63 7,68
Šiláková Sindy 7,64 7,80 8,06
Ganobčíková Nikola 7,84 7,90 8,02
Kuchárová Michaela 7,87xx
Vilimková Viktória 7,17 7,05 7,31
Šimončičová Tereza 7,27x 6,94

disk - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Sabová Ester 000202 AK Spartak Dubnica nad Váhom 29,18
2 Svobodová Lucia 980609 Slávia ŠG Trenčín 27,13
3 Vojtasová Daniela 000403 Atletický klub ZTS Martin 26,62
4 Guzmická Lenka 990130 ŠK ŠOG Nitra 26,00 SB
5 Ganobčíková Nikola 010905 Atletický klub ZTS Martin 23,74
6 Fujeríková Katarína 990920 AK Spartak Dubnica nad Váhom 22,38
7 Kuchárová Michaela 000721 AK Spartak Dubnica nad Váhom 22,14 SB
8 Dirnbachová Lucia 001013 ŠK ŠOG Nitra 21,52
9 Šiláková Sindy 981105 ŠK ŠOG Nitra 18,80
10 Božiková Viera 981012 AK AŠK Slávia Trnava 17,95 SB
11 Vilimková Viktória 990726 ŠK ŠOG Nitra 17,41
12 Ješková Gabriela 001031 Slávia ŠG Trenčín 17,18
13 Mrázová Alexandra 980613 AK AŠK Slávia Trnava 15,94
14 Klobušická Marcela 020301 Slávia ŠG Trenčín 14,05
Kuníková Lucia 020131 AK Spartak Dubnica nad Váhom NM

Sabová Ester 27,79x25,3525,65x29,18
Svobodová Lucia 27,1324,43x25,09xx
Vojtasová Daniela 26,4524,2525,36x25,8726,62
Guzmická Lenka 21,34x21,6326,00x22,50
Ganobčíková Nikola 23,7421,7223,3122,1622,22x
Fujeríková Katarína 22,3818,2220,4821,5119,72x
Kuchárová Michaela 18,6622,14x17,85xx
Dirnbachová Lucia 21,40x17,05x20,7021,52
Šiláková Sindy 17,5416,4118,80
Božiková Viera 17,9516,2915,79
Vilimková Viktória xx17,41
Ješková Gabriela x17,1815,50
Mrázová Alexandra 14,9415,9414,82
Klobušická Marcela 13,1514,0512,92
Kuníková Lucia xxx

oštep - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Hanuliaková Júlia 000516 Slávia ŠG Trenčín 41,33
2 Hanuliaková Petra 020624 Slávia ŠG Trenčín 38,73
3 Svobodová Lucia 980609 Slávia ŠG Trenčín 38,26 SB
4 Klobušická Marcela 020301 Slávia ŠG Trenčín 27,37 SB
5 Kostková Natália 000603 AK Spartak Dubnica nad Váhom 25,66
6 Guzmická Lenka 990130 ŠK ŠOG Nitra 25,28
7 Vnuková Lucia 000506 AO TJ Slávia STU Bratislava 22,71
8 Šajbenová Klára 001003 AK Spartak Dubnica nad Váhom 22,65
9 Stredanská Jana 990930 AO TJ Slávia STU Bratislava 20,78
10 Božiková Viera 981012 AK AŠK Slávia Trnava 19,69
11 Sýkorová Tatiana 980804 AK AŠK Slávia Trnava 18,74

Hanuliaková Júlia 39,7541,3340,79x38,1840,72
Hanuliaková Petra 32,2834,2635,08x37,4138,73
Svobodová Lucia 33,6938,2636,5433,03x34,85
Klobušická Marcela 25,5424,1427,3723,7625,01x
Kostková Natália 22,5723,65x22,6025,6624,11
Guzmická Lenka 20,2620,2125,28xxx
Vnuková Lucia 22,71xxx20,6621,89
Šajbenová Klára x22,6521,33xxx
Stredanská Jana 20,0120,7818,19
Božiková Viera 18,1719,6918,19
Sýkorová Tatiana 18,3616,7818,74

kladivo - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Sabová Ester 000202 AK Spartak Dubnica nad Váhom 44,05 SB
2 Kostková Natália 000603 AK Spartak Dubnica nad Váhom 40,04 SB
3 Vilimková Simona 050621 ŠK ŠOG Nitra 39,71
4 Ganobčíková Nikola 010905 Atletický klub ZTS Martin 37,73 SB
5 Fujeríková Katarína 990920 AK Spartak Dubnica nad Váhom 36,88
6 Kuchárová Michaela 000721 AK Spartak Dubnica nad Váhom 28,79
7 Božiková Viera 981012 AK AŠK Slávia Trnava 26,96 SB
8 Mišániková Daniela 990402 AO TJ Slávia STU Bratislava 26,11
9 Ješková Gabriela 001031 Slávia ŠG Trenčín 23,66 SB
10 Šimončičová Tereza 990218 AK AŠK Slávia Trnava 21,96
11 Dirnbachová Lucia 001013 ŠK ŠOG Nitra 19,93
12 Mrázová Alexandra 980613 AK AŠK Slávia Trnava 15,28
Vojtasová Daniela 000403 Atletický klub ZTS Martin NM

Sabová Ester 44,0541,85-xx43,08
Kostková Natália 39,48x40,0437,8239,45x
Vilimková Simona 33,1833,4033,0034,5035,3039,71
Ganobčíková Nikola 37,7336,0834,58xx-
Fujeríková Katarína 34,7636,68xx36,8835,23
Kuchárová Michaela 26,6928,79x28,43--
Božiková Viera x 2,4026,9623,8123,5222,46
Mišániková Daniela 24,1426,11-
Ješková Gabriela 23,6623,6023,02
Šimončičová Tereza 21,96x21,58
Dirnbachová Lucia 19,9318,9818,14
Mrázová Alexandra 14,7115,28x
Vojtasová Daniela xxx

5 km chôdza - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Burzalová Hana 001103 AK Spartak Dubnica nad Váhom 28:02,85
2 Jancová Andrea 000712 AK Spartak Dubnica nad Váhom 30:20,93
3 Kopčanová Mária-Barb 990122 AK Spartak Dubnica nad Váhom 33:57,46
4 Abbatantuono Ambra 000226 ŠK ŠOG Nitra 34:35,11
5 Šiláková Sindy 981105 ŠK ŠOG Nitra 36:52,59
6 Hubková Dominika 010606 ŠK ŠOG Nitra 37:02,69

obrázek

4 x 100 m 1.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 ZTSMT Atletický klub ZTS Martin 53,76 0,265
2 NRSOG "A" ŠK ŠOG Nitra 55,10 0,200
3 ASKTT "A" AK AŠK Slávia Trnava 55,96 0,198
4 STUBA AO TJ Slávia STU Bratislava 56,07 0,199
5 ZTSDU "A" AK Spartak Dubnica nad Váhom 57,11 0,225
6 SLATN "A" Slávia ŠG Trenčín 58,59 0,201

4 x 100 m 2.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 NRSOG "B" ŠK ŠOG Nitra 57,05 0,235
2 SLATN "B" Slávia ŠG Trenčín 57,78 0,241
3 ASKTT "B" AK AŠK Slávia Trnava 57,87 0,187
4 ASKTT "C" AK AŠK Slávia Trnava 59,07 0,227
5 ZTSDU "B" AK Spartak Dubnica nad Váhom 62,90 0,198

4 x 100 m cel.por. - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 ZTSMT Atletický klub ZTS Martin 53,76 0,265
2 NRSOG "A" ŠK ŠOG Nitra 55,10 0,200
3 ASKTT "A" AK AŠK Slávia Trnava 55,96 0,198
4 STUBA AO TJ Slávia STU Bratislava 56,07 0,199
5 NRSOG "B" ŠK ŠOG Nitra 57,05 0,235
6 ZTSDU "A" AK Spartak Dubnica nad Váhom 57,11 0,225
7 SLATN "B" Slávia ŠG Trenčín 57,78 0,241
8 ASKTT "B" AK AŠK Slávia Trnava 57,87 0,187
9 SLATN "A" Slávia ŠG Trenčín 58,59 0,201
10 ASKTT "C" AK AŠK Slávia Trnava 59,07 0,227
11 ZTSDU "B" AK Spartak Dubnica nad Váhom 62,90 0,198
ASKTT "A" : Kudlová(01), Mbontarová(99), Lauková(98), Kudlačová(98) ASKTT "B" : Maceková(98), Koláriková(01), Pišková(99), Mihoková(01) ASKTT "C" : Izakovičová(99), Jindrová(01), Harčaríková(99), Haršányová(99) SLATN "A" : Kulichová(99), Harceková(02), Havlíková(02), Mikušincová(03) SLATN "B" : Šupicová(03), Durajová(00), Holecová(00), Brisudová(98) ZTSDU "A" : Kuníková(02), Jancová(00), Buranská(02), Kišková(02) ZTSDU "B" : E.Kallazoví(), Kadlečíková(00), Blahuštiaková(02), Kopčanová(99) STUBA : Šmigová(00), Kocianová(00), Cidoríková(99), Majerníková(01) NRSOG "A" : Adlerová(98), Bezáková(98), Ácsová(02), Švecová(03) NRSOG "B" : Ištvánová(01), Ondrušová(99), Galisová(98), Majzlíková(01) ZTSMT : Marušáková(00), Mojžišová(99), Buckulčíková(00), Firicová(00)

100-..400m 1.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 ASKTT "A" AK AŠK Slávia Trnava 2:25,51 0,140
2 ZTSDU "A" AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:33,39 0,162
3 SLATN Slávia ŠG Trenčín 2:35,14 0,181
4 NRSOG "A" ŠK ŠOG Nitra 2:37,27 0,175
5 STUBA AO TJ Slávia STU Bratislava 2:39,73 0,150

100-..400m 2.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 ASKTT "B" AK AŠK Slávia Trnava 2:39,99 0,178
2 NRSOG "B" ŠK ŠOG Nitra 2:43,13 0,154
3 ASKTT "C" AK AŠK Slávia Trnava 2:45,15 0,160
4 ZTSDU "B" AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:58,48 0,144

100--400m cel.por. - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 ASKTT "A" AK AŠK Slávia Trnava 2:25,51 0,140
2 ZTSDU "A" AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:33,39 0,162
3 SLATN Slávia ŠG Trenčín 2:35,14 0,181
4 NRSOG "A" ŠK ŠOG Nitra 2:37,27 0,175
5 STUBA AO TJ Slávia STU Bratislava 2:39,73 0,150
6 ASKTT "B" AK AŠK Slávia Trnava 2:39,99 0,178
7 NRSOG "B" ŠK ŠOG Nitra 2:43,13 0,154
8 ASKTT "C" AK AŠK Slávia Trnava 2:45,15 0,160
9 ZTSDU "B" AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:58,48 0,144
ASKTT "A" : Križanová(01), Barčáková(01), Haršányová(00), Chovanová(98) ASKTT "B" : Haršányová(99), Krajčovičová(00), Mečiarová(01), Kudlová(01) ASKTT "C" : Koláriková(01), Jindrová(01), Harčaríková(99), Izakovičová(99) ZTSDU "A" : Tomanová(99), Kubaščíková(00), Žárska(99), Suranová(00) ZTSDU "B" : E,Kállazová(), Kopčanová(99), Jancová(00), Burzalová(00) SLATN : Hanuliaková(00), Rizmanová(99), Szturcová(01), Brisudová(98) STUBA : Majdáková(98), Císarová(01), Čerňanská(99), Turčeková(98) NRSOG "A" : Pilková(98), Majzlíková(01), Kubíčková(01), Bitarová(98) NRSOG "B" : Abbatantuono(00), Galisová(98), Bezáková(98), Ondrušová(99)