Zoznam disciplín:

60 m 1.rozbeh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Figa Lucas 000316 MAC REDOX Lučenec 7,44 0,199
2 Mecháček Michal 980512 Atletický klub AC Malacky 7,47 0,171
3 Kubík Marek 990228 AFK Nové Mesto nad Váhom 7,56 0,197 SB
4 Kajba Milan 980728 ŠK ŠOG Nitra 7,78 0,218
5 Malý Daniel 980309 AK AŠK Slávia Trnava 7,85 0,150
6 Lukas Jakub 981027 MŠK 1895 Kežmarok 8,11 0,176
Ralík Maroš 010112 AC Stavbár Nitra NF 0,201
ŽK pretekár Ralík Maroš za porušenie pravidla 125.5

60 m 2.rozbeh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Taškár Marek 980104 ŠK ŠOG Nitra 7,40 0,149
2 Mihálik Matej 980808 AK AŠK Slávia Trnava 7,52 0,225
3 Slepička Jozef 991222 AK Mostáreň MŠK Brezno 7,67 0,149
4 Bendžela Denis 980917 ŠK Vital Bratislava 7,75 0,166
5 Šuľan Samuel 990223 MAC REDOX Lučenec 7,81 0,154
6 Sučík Milan 980625 AO Sparta Považská Bystrica 7,94 0,247
7 Čižmár René 990825 ŠK Comenium Michalovce 7,94 0,201
8 Kňažek Tadeáš 000830 Slávia ŠG Trenčín 7,96 0,189

60 m 3.rozbeh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Vajči Matúš 980327 VŠC Dukla Banská Bystrica 7,25 0,163 SB
2 Lánik Matej 990728 AK AŠK Slávia Trnava 7,56 0,214
3 Megela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné 7,60 0,151 SB
4 Kubovčík Michal 990904 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 7,80 0,185
5 Grivalský Ján 981218 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 7,89 0,192
6 Keve Ábel 990608 Atletický club Nové Zámky 7,93 0,192
7 Linek Richard 990311 Atletický klub AC Malacky 7,96 0,180
Fraňo Milan 990312 AK Svetlošák Banská Bystrica DQ 0,002
DQ pre porušenie pravidla 162.6

60 m 4.rozbeh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Vráb Šimon 990317 AK Svetlošák Banská Bystrica 7,59 0,196 SB
2 Rigasz Simon 991107 ŠK Comenium Michalovce 7,60 0,169
3 Parlagi Samuel 980831 Akademik TU Košice 7,61 0,159
4 Havlík Marek 010204 Atletický klub AC Malacky 7,76 0,173 SB
5 Diószeghy Alexander 990301 Akademik TU Košice 7,82 0,162
6 Komarek Ľuboš 990126 ŠKP Žilina 7,87 0,177
7 Mitru Branislav 000812 AK ŠK UMB Banská Bystrica 8,09 0,222

60 m finále A - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Vajči Matúš 980327 VŠC Dukla Banská Bystrica 7,22 0,145 SB
2 Taškár Marek 980104 ŠK ŠOG Nitra 7,32 0,125 SB
3 Mecháček Michal 980512 Atletický klub AC Malacky 7,37 0,165 SB
4 Mihálik Matej 980808 AK AŠK Slávia Trnava 7,47 0,190 SB
5 Kubík Marek 990228 AFK Nové Mesto nad Váhom 7,50 0,179 SB
6 Figa Lucas 000316 MAC REDOX Lučenec 7,52 0,186
7 Vráb Šimon 990317 AK Svetlošák Banská Bystrica 7,54 0,160 SB
8 Lánik Matej 990728 AK AŠK Slávia Trnava 7,60 0,276

60 m finále B - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Rigasz Simon 991107 ŠK Comenium Michalovce 7,61 0,187
2 Parlagi Samuel 980831 Akademik TU Košice 7,62 0,232
3 Slepička Jozef 991222 AK Mostáreň MŠK Brezno 7,63 0,173 SB
4 Megela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné 7,68 0,161
5 Kajba Milan 980728 ŠK ŠOG Nitra 7,69 0,200 SB
6 Havlík Marek 010204 Atletický klub AC Malacky 7,77 0,194
7 Kubovčík Michal 990904 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 7,86 0,215
Bendžela Denis 980917 ŠK Vital Bratislava NP

200 m 1.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Mecháček Michal 980512 Atletický klub AC Malacky 23,61 0,192
2 Pribil Boris 980617 Atletický klub AC Malacky 24,10 0,182
3 Lánik Matej 990728 AK AŠK Slávia Trnava 24,14 0,223
4 Galbo Denis 980525 ŠK ŠOG Nitra 27,27 0,178 =SB

200 m 2.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Žilavý Marcel 000326 Atletický klub AC Malacky 23,86 0,141 SB
2 Zboroň Marcel 980705 AK Svetlošák Banská Bystrica 24,48 0,212
3 Letovanec Ján 980927 AK Slávia UK Bratislava 26,22 0,176 SB
Kollár Samuel 980311 Atletický klub AC Malacky NP

200 m 3.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Figa Lucas 000316 MAC REDOX Lučenec 23,43 0,201 SB
2 Benda Jakub 000714 AC Stavbár Nitra 23,66 0,179 SB
3 Kvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24,49 0,185 SB
4 Linek Richard 990311 Atletický klub AC Malacky 26,36 0,204 SB

200 m 4.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Mihálik Matej 980808 AK AŠK Slávia Trnava 24,51 0,242 SB
2 Parlagi Samuel 980831 Akademik TU Košice 24,68 0,135 SB
3 Kubík Marek 990228 AFK Nové Mesto nad Váhom 24,70 0,213 SB
4 Diószeghy Alexander 990301 Akademik TU Košice 25,85 0,180 SB

200 m 5.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Labo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24,72 0,184 SB
2 Fraňo Milan 990312 AK Svetlošák Banská Bystrica 24,97 0,220 SB
3 Malý Daniel 980309 AK AŠK Slávia Trnava 25,04 0,168 SB
4 Komarek Ľuboš 990126 ŠKP Žilina 26,01 0,158 SB

200 m 6.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Slepička Jozef 991222 AK Mostáreň MŠK Brezno 25,29 0,229 SB
2 Keve Ábel 990608 Atletický club Nové Zámky 25,46 0,189 SB
3 Mitru Branislav 000812 AK ŠK UMB Banská Bystrica 26,76 0,193

200 m cel.por. - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Figa Lucas 000316 MAC REDOX Lučenec 23,43 0,201 SB
2 Mecháček Michal 980512 Atletický klub AC Malacky 23,61 0,192
3 Benda Jakub 000714 AC Stavbár Nitra 23,66 0,179 SB
4 Žilavý Marcel 000326 Atletický klub AC Malacky 23,86 0,141 SB
5 Pribil Boris 980617 Atletický klub AC Malacky 24,10 0,182
6 Lánik Matej 990728 AK AŠK Slávia Trnava 24,14 0,223
7 Zboroň Marcel 980705 AK Svetlošák Banská Bystrica 24,48 0,212
8 Kvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24,49 0,185 SB
9 Mihálik Matej 980808 AK AŠK Slávia Trnava 24,51 0,242 SB
10 Parlagi Samuel 980831 Akademik TU Košice 24,68 0,135 SB
11 Kubík Marek 990228 AFK Nové Mesto nad Váhom 24,70 0,213 SB
12 Labo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24,72 0,184 SB
13 Fraňo Milan 990312 AK Svetlošák Banská Bystrica 24,97 0,220 SB
14 Malý Daniel 980309 AK AŠK Slávia Trnava 25,04 0,168 SB
15 Slepička Jozef 991222 AK Mostáreň MŠK Brezno 25,29 0,229 SB
16 Keve Ábel 990608 Atletický club Nové Zámky 25,46 0,189 SB
17 Diószeghy Alexander 990301 Akademik TU Košice 25,85 0,180 SB
18 Komarek Ľuboš 990126 ŠKP Žilina 26,01 0,158 SB
19 Letovanec Ján 980927 AK Slávia UK Bratislava 26,22 0,176 SB
20 Linek Richard 990311 Atletický klub AC Malacky 26,36 0,204 SB
21 Mitru Branislav 000812 AK ŠK UMB Banská Bystrica 26,76 0,193
22 Galbo Denis 980525 ŠK ŠOG Nitra 27,27 0,178 =SB
Kollár Samuel 980311 Atletický klub AC Malacky NP

400 m 1.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Pribil Boris 980617 Atletický klub AC Malacky 52,27 0,178
2 Krchňavý Adam 980613 ŠK ŠOG Nitra 52,61 0,178 SB
3 Ároch Rudolf 980607 AO TJ Slávia STU Bratislava 54,33 0,170
Kollár Samuel 980311 Atletický klub AC Malacky NP

400 m 2.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Kvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad Váhom 54,01 0,199 SB
2 Greguš Filip 980826 AK Slávia UK Bratislava 54,80 0,222
3 Mráz Ondrej 980312 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 56,82 0,141
4 Kubovčík Michal 990904 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 57,10 0,150

400 m 3.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Labo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad Váhom 55,17 0,214 SB
2 Parlagi Samuel 980831 Akademik TU Košice 55,99 0,215 SB
3 Macho Juraj 990709 Atletika Bratislava 56,29 0,170 SB
4 Filo Jakub 001112 AK Inter-SC Bratislava 57,41 0,168 SB

400 m 4.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Jelínek Patrik 010723 AK Spartak Dubnica nad Váhom 59,63 0,163
2 Metil Matej 980722 1.Atletický klub Humenné 60,55 0,217
3 Otruba Matúš 990320 AK Spartak Dubnica nad Váhom 70,72 0,231

400 m 5.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Rigasz Simon 991107 ŠK Comenium Michalovce 54,12 0,189
2 Pivoda Levente 990502 Atletický club Nové Zámky 59,89 0,207

400 m cel.por. - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Pribil Boris 980617 Atletický klub AC Malacky 52,27 0,178
2 Krchňavý Adam 980613 ŠK ŠOG Nitra 52,61 0,178 SB
3 Kvasnica Matej 000314 AK Spartak Dubnica nad Váhom 54,01 0,199 SB
4 Rigasz Simon 991107 ŠK Comenium Michalovce 54,12 0,189
5 Ároch Rudolf 980607 AO TJ Slávia STU Bratislava 54,33 0,170
6 Greguš Filip 980826 AK Slávia UK Bratislava 54,80 0,222
7 Labo Dávid 000311 AK Spartak Dubnica nad Váhom 55,17 0,214 SB
8 Parlagi Samuel 980831 Akademik TU Košice 55,99 0,215 SB
9 Macho Juraj 990709 Atletika Bratislava 56,29 0,170 SB
10 Mráz Ondrej 980312 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 56,82 0,141
11 Kubovčík Michal 990904 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 57,10 0,150
12 Filo Jakub 001112 AK Inter-SC Bratislava 57,41 0,168 SB
13 Jelínek Patrik 010723 AK Spartak Dubnica nad Váhom 59,63 0,163
14 Pivoda Levente 990502 Atletický club Nové Zámky 59,89 0,207
15 Metil Matej 980722 1.Atletický klub Humenné 60,55 0,217
16 Otruba Matúš 990320 AK Spartak Dubnica nad Váhom 70,72 0,231
Kollár Samuel 980311 Atletický klub AC Malacky NP

800 m 1.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Krchňavý Adam 980613 ŠK ŠOG Nitra 2:03,64
2 Duška Richard 990515 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:04,41 SB
3 Petrina Adrián 980222 ŠK ŠOG Nitra 2:04,86 SB
4 Beloš Adam 980604 Atletický klub ZTS Martin 2:07,72
5 Kopiar Jakub 990716 Atletický klub AC Malacky 2:10,45
6 Vávra Viliam 990829 AK Junior Holič 2:15,47
7 Saxun Adam 980903 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:21,10

800 m 2.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Hronček Lukáš 000713 AK Danica Zvolen 2:11,18 SB
2 Farský Matej 990920 AK Slávia UK Bratislava 2:11,29 SB
3 Vozaf Tomáš 980916 AC Stavbár Nitra 2:11,38 SB
4 Guga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:12,40 SB
5 Oláh Oliver 000905 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:15,75
6 Žabka Miroslav 991105 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:21,01 SB

800 m 3.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Malaník Filip 991228 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:22,66 SB
2 Cidorík Matej 000416 Maraton AC Rača 2:22,79
3 Ladomirják Ondrej 000709 MŠK Vranov nad Topĺou 2:25,72
4 Remiš Tomáš 001007 AK AŠK Slávia Trnava 2:26,62 SB
5 Hamráček Tomáš 001220 TJ Tatran Spišská Nová Ves 2:27,16 SB
6 Metil Matej 980722 1.Atletický klub Humenné 2:36,93

800 m cel.por. - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Krchňavý Adam 980613 ŠK ŠOG Nitra 2:03,64
2 Duška Richard 990515 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:04,41 SB
3 Petrina Adrián 980222 ŠK ŠOG Nitra 2:04,86 SB
4 Beloš Adam 980604 Atletický klub ZTS Martin 2:07,72
5 Kopiar Jakub 990716 Atletický klub AC Malacky 2:10,45
6 Hronček Lukáš 000713 AK Danica Zvolen 2:11,18 SB
7 Farský Matej 990920 AK Slávia UK Bratislava 2:11,29 SB
8 Vozaf Tomáš 980916 AC Stavbár Nitra 2:11,38 SB
9 Guga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:12,40 SB
10 Vávra Viliam 990829 AK Junior Holič 2:15,47
11 Oláh Oliver 000905 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:15,75
12 Žabka Miroslav 991105 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:21,01 SB
13 Saxun Adam 980903 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:21,10
14 Malaník Filip 991228 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:22,66 SB
15 Cidorík Matej 000416 Maraton AC Rača 2:22,79
16 Ladomirják Ondrej 000709 MŠK Vranov nad Topĺou 2:25,72
17 Remiš Tomáš 001007 AK AŠK Slávia Trnava 2:26,62 SB
18 Hamráček Tomáš 001220 TJ Tatran Spišská Nová Ves 2:27,16 SB
19 Metil Matej 980722 1.Atletický klub Humenné 2:36,93

1500 m - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Kozlovský Matúš 980811 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:16,06 SB
2 Jankovič Marek 980307 AK AŠK Slávia Trnava 4:19,15
3 Mitašík Andrej 981205 AO Sparta Považská Bystrica 4:35,67
4 Mráz Martin 990617 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:36,56
5 Bugoš Filip 000621 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:36,79
6 Polák Juraj 981208 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:51,59
7 Plachý Branislav 980716 Atletický club Nové Zámky 4:53,22
8 Baričák Kristián 000819 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:57,51
9 Walter Jaroslav 010419 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:09,28
10 Zubčák Tomáš 010215 AK Inter-SC Bratislava 5:16,29

3000 m - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Borovka Miroslav 980914 ŠK ŠOG Nitra 9:44,88
2 Gaňo Martin 980613 JM DEMOLEX BK Bardejov 9:59,07
3 Filanda Pavol 980408 AK Svetlošák Banská Bystrica 10:07,25
4 Borovka Patrik 991009 Atletický club Nové Zámky 10:25,78 SB
5 Švejda Zdeněk 990419 AK pri ZŠ s Borský Svätý Jur 10:41,56
6 Saint-Maxent Filip 990923 VŠC Dukla Banská Bystrica 11:08,98
7 Bystrický Jakub 990512 ŠK ŠOG Nitra 11:26,89 SB

60 m prek. 1.rozbeh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Meluš Matúš 980430 ŠK ŠOG Nitra 8,33 0,180
2 Žilavý Marcel 000326 Atletický klub AC Malacky 8,53 0,153 SB
3 Bisaha Daniel 990814 AO Sparta Považská Bystrica 8,83 0,193 SB
4 Herstek Marek 000404 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8,84 0,181
5 Jankov František 990919 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8,85 0,182 SB
6 Beláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad Váhom 9,01 0,170 SB
7 Rehák Roman 990717 Slávia ŠG Trenčín 9,10 0,163 SB

60 m prek. 2.rozbeh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Vajči Matúš 980327 VŠC Dukla Banská Bystrica 8,48 0,147 SB
2 Kurucz Marco 980912 TJ Olympia Galanta 8,81 0,177
3 Mráz Ondrej 980312 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 9,03 0,163
4 Diószeghy Alexander 990301 Akademik TU Košice 9,16 0,191
5 Šuľan Samuel 990223 MAC REDOX Lučenec 9,37 0,168 SB
6 Prchlík Erik 980717 AK Spartak Dubnica nad Váhom 9,53 0,213
7 Varga Maroš 991219 AK Danica Zvolen 9,87 0,206 SB

60 m prek. finále A - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Meluš Matúš 980430 ŠK ŠOG Nitra 8,26 0,149 SB
2 Vajči Matúš 980327 VŠC Dukla Banská Bystrica 8,36 0,124 SB
3 Žilavý Marcel 000326 Atletický klub AC Malacky 8,40 0,198 SB
4 Jankov František 990919 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8,67 0,171 SB
5 Kurucz Marco 980912 TJ Olympia Galanta 8,68 0,164 SB
6 Herstek Marek 000404 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8,75 0,178 SB
7 Bisaha Daniel 990814 AO Sparta Považská Bystrica 8,93 0,194
8 Beláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad Váhom 9,22 0,167

60 m prek. finále B - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Diószeghy Alexander 990301 Akademik TU Košice 8,78 0,207 SB
2 Prchlík Erik 980717 AK Spartak Dubnica nad Váhom 8,83 0,176 SB
3 Mráz Ondrej 980312 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 8,83 0,149 SB
4 Rehák Roman 990717 Slávia ŠG Trenčín 9,19 0,137
5 Šuľan Samuel 990223 MAC REDOX Lučenec 9,45 0,140
6 Varga Maroš 991219 AK Danica Zvolen 10,22 0,165 SB

diaľka - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Vajči Matúš 980327 VŠC Dukla Banská Bystrica 648 SB
2 Megela Patrik 000209 1.Atletický klub Humenné 621 =SB
3 Benda Jakub 000714 AC Stavbár Nitra 617
4 Alštok David 990625 MAC REDOX Lučenec 612
5 Komarek Ľuboš 990126 ŠKP Žilina 612
6 Taškár Marek 980104 ŠK ŠOG Nitra 596
7 Sarvaš Marek 990211 MAC REDOX Lučenec 577
8 Králik Matúš 990809 ŠK ŠOG Nitra 568 SB
9 Baran Adrián 991214 MŠK Vranov nad Topĺou 546
10 Jankov František 990919 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 543
11 Škultéty Jozef 000220 AK Mostáreň MŠK Brezno 526
12 Kvorka Matej 980618 AK Spartak Dubnica nad Váhom 519
13 Wágner Eugen 990214 Atletický club Nové Zámky 515
14 Šulík Filip 991029 Atletický klub Šurany 488

Vajči Matúš 465629x-648628
Megela Patrik 444612614609621604
Benda Jakub x617583x465x
Alštok David x612-590600x
Komarek Ľuboš 600558553x612501
Taškár Marek 596572571571583x
Benda Andrej 557x589xx575
Sarvaš Marek 559554577563492555
Králik Matúš x547xx507568
Baran Adrián x546518
Jankov František 437543375
Sabol Daniel 533524523509481-
Škultéty Jozef 507510526
Kvorka Matej 519511340
Wágner Eugen x481515
Šulík Filip 477471488
Štanga Pavol 381398405---
Meliš Ján xx372381--
Mokrý Vladimír 333307xxxx
Wagner Štěpán

trojskok - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Kajba Milan 980728 ŠK ŠOG Nitra 12,49
2 Sarvaš Marek 990211 MAC REDOX Lučenec 12,25 SB
3 Kurucz Marco 980912 TJ Olympia Galanta 12,02
4 Alštok David 990625 MAC REDOX Lučenec 12,01
Sellár Mário 980509 Atletický club Nové Zámky NM
Buda František 980202 Atletický club Nové Zámky NP

Kajba Milan 12,1012,2012,49-11,80-
Sarvaš Marek 12,25x--11,6512,25
Kurucz Marco 11,7511,94x12,02-11,84
Alštok David xx12,01xx11,65
Buda František
Sellár Mário xxxxx-

výška - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Alštok David 990625 MAC REDOX Lučenec 192
2 Jankov František 990919 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 188
3 Králik Matúš 990809 ŠK ŠOG Nitra 180 SB
4 Prchlík Erik 980717 AK Spartak Dubnica nad Váhom 180 SB
5 Herstek Marek 000404 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 175
6 Škultéty Jozef 000220 AK Mostáreň MŠK Brezno 175
7 Sarvaš Marek 990211 MAC REDOX Lučenec 165
8 Uherek Daniel 981219 VŠC Dukla Banská Bystrica 165 SB
Sučík Milan 980625 AO Sparta Považská Bystrica 0
Buda František 980202 Atletický club Nové Zámky 0

120125130135140145150155160165170175180184188192195
Alštok David - - - - - - - - - - xo - xo xxo o xxo
Jankov František - - - - - - - - - - o xxo xxo o xxo xxx
Králik Matúš - - - - - - - - - o o o o xxx
Prchlík Erik - - - - - - - - o o o xxo xo xxx
Herstek Marek - - - - - - - - - o o o xxx
Škultéty Jozef - - - - - - - - - - - o xxx
Zeman Ľubomír - - - - - - - - - o xo xxx
Sarvaš Marek - - - - - - - - o o xxx
Uherek Daniel - - - - - - - - o xxo xxx
Sládek Peter - - - - - - o o o xxx
Králik Roman - - xxo o o o xo xxx
Seman Ivan o o o xxx
Sučík Milan - - - - - - - - - - - - xxx

žrď - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Ralík Maroš 010112 AC Stavbár Nitra 360 SB
2 Domenik Jakub 980722 AK ŠK UMB Banská Bystrica 340 =SB
3 Bisaha Daniel 990814 AO Sparta Považská Bystrica 320
4 Vacík Tomáš 981229 VŠC Dukla Banská Bystrica 300
5 Beláň Marek 001104 AK Spartak Dubnica nad Váhom 300
6 Kubena Ján 991114 AO Sparta Považská Bystrica 260
Sellár Mário 980509 Atletický club Nové Zámky 0

200220240260270280290300310320340360370380390400410450470480
Zmoray Ján - - - - - - - - - - - - - - - - - o xo xxx
Kremzer Aleš - - - - - - - - - - - o - o - o xxx
Vašina Jozef - - - - - - - - - - - o - xo o xxx
Ralík Maroš - - - - - - - - - o o o xxx
Burda Jiří - - - - - - - - - - o o - xxx
Bajner Miroslav - - - - - - - - - xo o xxx
Domenik Jakub - - - - - - - o - xxo o xxx
Bisaha Daniel - - - o - o - o - o xxx
Seková Zuzana - - - o - o - o xo xxx
Vacík Tomáš - - - - - o - o - xxx
Beláň Marek - - - - - - - xo - xxx
Beláňová Jana o - o xo o xxo o xxx
Petláková Petra o o o xo xxo xxx
Kubena Ján - - - xo - xxx
Töröková Kiara o o o xxx
Nevařilová Sarah o xo xxx
Sellár Mário - - - xx-

guľa 5kg - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Bučko Patrik 980910 ŠK ŠOG Nitra 16,54 SB
2 Baran Adrián 991214 MŠK Vranov nad Topĺou 15,80
3 Kubinec Jakub 980518 VŠC Dukla Banská Bystrica 13,99 SB
4 Šust Šimon 981129 MŠK Vranov nad Topĺou 13,48
5 Branderský Kristián 980422 AK AŠK Slávia Trnava 13,35
6 Bisaha Daniel 990814 AO Sparta Považská Bystrica 12,64
7 Kubena Ján 991114 AO Sparta Považská Bystrica 12,61 SB
8 Kvorka Matej 980618 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11,98 SB
9 Marcinkó Albert 990830 Atletický club Nové Zámky 11,37
10 Šuba Tomáš 980319 ŠK ŠOG Nitra 11,35
11 Sučík Adam 991219 AO Sparta Považská Bystrica 11,31
12 Čižmár René 990825 ŠK Comenium Michalovce 11,27
13 Irha Radoslav 980916 ŠK Vital Bratislava 10,57
14 Mrkvica Damián 980522 ŠK Vital Bratislava 10,38
15 Suchan Peter 990923 Atletický club Nové Zámky 10,33 SB
16 Karas Jakub 990903 AK Spartak Dubnica nad Váhom 8,22
Marón Dávid 980117 ŠK Vital Bratislava NP

Bučko Patrik 16,5416,32xxxx
Baran Adrián xx15,1715,80xx
Kubinec Jakub 13,9913,71x13,52x13,98
Šust Šimon xx13,26xx13,48
Branderský Kristián 13,3512,9313,0912,3412,9212,72
Bisaha Daniel 11,9212,0712,6412,34xx
Kubena Ján 12,5612,6112,46x12,5612,20
Kvorka Matej 11,4811,9811,7711,97x11,71
Marcinkó Albert 11,3711,27 9,99
Šuba Tomáš 10,31x11,35
Sučík Adam 11,3110,4410,52
Čižmár René 10,4111,27x
Irha Radoslav 10,5710,26 9,83
Mrkvica Damián 10,3810,1810,00
Suchan Peter x10,3310,08
Karas Jakub x 8,22x
Marón Dávid

3000 m chôdza - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Detko Ľubomír 990416 VŠC Dukla Banská Bystrica 14:38,23
2 Kubiš Ľubomír 010419 AK Spartak Dubnica nad Váhom 14:38,38 SB
3 Nesnandný Mário 990520 Miestny ŠK Borský Mikuláš 15:43,06
Nikel Marek 000103 Atletický klub Bacúch NP

4 x 200 m 1.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 ACMAL "A" Atletický klub AC Malacky 1:34,85 0,166
2 ZTSDU "A" AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:39,77 0,247
3 NRSOG ŠK ŠOG Nitra 1:39,94 0,244
4 ACNZA Atletický club Nové Zámky 1:45,86 0,168

4 x 200 m 2.beh - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 ACMAL "B" Atletický klub AC Malacky 1:45,01 0,187
2 ZTSDU "B" AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:45,48 0,248

4 x 200 m cel.por. - dorastenci

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 ACMAL "A" Atletický klub AC Malacky 1:34,85 0,166
2 ZTSDU "A" AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:39,77 0,247
3 NRSOG ŠK ŠOG Nitra 1:39,94 0,244
4 ACMAL "B" Atletický klub AC Malacky 1:45,01 0,187
5 ZTSDU "B" AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:45,48 0,248
6 ACNZA Atletický club Nové Zámky 1:45,86 0,168
ANCZA : Wágner(99), Sellár(98), Pivoda(99), Keve(99) ZTSDU "A" : Beláň(00), Bugoš(00), Labo(00), Kvasnica(00) ZTSDU "B" : Jelínek(01), Baričák(00), Guga(01), Prchlík(98) ACMAL "A" : Žilavý(00), Havlík(01), Pribil(98), Mecháček(98) ACMAL "B" : Linek(99), Kopiar(99), Radič(00), Černý(99) NRSOG : Borovka(98), Krchňavý(98), Petrina(98), Taškár(98)

60 m 1.rozbeh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Garčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová Ves 8,09 0,242 =SB
2 Pomajbova Paulina 990408 TJ Družba Piešťany 8,16 0,194
3 Vlčková Anna 980812 ŠK ŠOG Nitra 8,48 0,211
4 Rudzanová Tereza 000601 Akademik TU Košice 8,48 0,192
5 Trubianska Mária 980421 ŠK ŠOG Nitra 8,66 0,253 SB
6 Chalupová Emma 991203 ŠK ŠOG Nitra 8,98 0,238
7 Machajová Katarína 980526 KĽŠ KRYHA Bratislava 9,00 0,251 SB
ŽK pretekárky Vlčková Anna, Garčárová Patrícia za porušenie pravidla 162.5

60 m 2.rozbeh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Ďurneková Terézia 980716 AO Sparta Považská Bystrica 8,15 0,181 SB
2 Rizmanová Michaela 990526 Slávia ŠG Trenčín 8,24 0,153
3 Tomková Dáša 000616 AK ŠK UMB Banská Bystrica 8,37 0,212
4 Hanzelyová Klaudia 011030 TJ Tatran Spišská Nová Ves 8,66 0,193 SB
5 Sojková Nicola 990122 AO TJ Slávia STU Bratislava 8,74 0,160
6 Zbořilová Michaela 991014 Atletika ŠK Skalica 8,93 0,209
7 Bujnová Mária 990425 KĽŠ KRYHA Bratislava 9,15 0,205

60 m 3.rozbeh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Močáryová Petra 990614 AK Spartak Dubnica nad Váhom 8,04 0,148
2 Chlepková Susanna 980708 Atletický klub AC Malacky 8,17 0,179
3 Belicová Gabriela 000429 AK Slávia UK Bratislava 8,36 0,211
4 Šmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU Bratislava 8,56 0,187
5 Valenčíková Michaela 990519 MŠK 1895 Kežmarok 8,78 0,160
6 Králiková Lenka 980708 CVČ Liptovský Mikuláš 8,91 0,236
7 Rychtáriková Zdenka 981110 Slávia ŠG Trenčín 8,97 0,194

60 m 4.rozbeh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Šimlovičová Mária 990519 AFK Nové Mesto nad Váhom 7,96 0,216
2 Kovačovicová Lenka 010511 AFK Nové Mesto nad Váhom 8,30 0,196
3 Knutová Zuzana 990808 Akademik TU Košice 8,35 0,202
4 Lukáčová Simona 990926 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8,82 0,195
5 Škripeková Jana 990908 ŠK Vital Bratislava 8,98 0,121
6 Adamčíková Sára 990813 AK Svetlošák Banská Bystrica 9,06
Kyseľová Janka 990101 AK Svetlošák Banská Bystrica DQ 0,001
DQ pre porušenie pravidla 162.6

60 m finále A - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Šimlovičová Mária 990519 AFK Nové Mesto nad Váhom 7,85 0,201 SB
2 Močáryová Petra 990614 AK Spartak Dubnica nad Váhom 7,94 0,136 SB
3 Garčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová Ves 8,06 0,213 SB
4 Pomajbova Paulina 990408 TJ Družba Piešťany 8,16 0,186 =SB
5 Chlepková Susanna 980708 Atletický klub AC Malacky 8,19 0,219
6 Ďurneková Terézia 980716 AO Sparta Považská Bystrica 8,22 0,183
7 Kovačovicová Lenka 010511 AFK Nové Mesto nad Váhom 8,25 0,170 SB
8 Rizmanová Michaela 990526 Slávia ŠG Trenčín 8,40 0,203

60 m finále B - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Belicová Gabriela 000429 AK Slávia UK Bratislava 8,25 0,151 SB
2 Knutová Zuzana 990808 Akademik TU Košice 8,29 0,194 SB
3 Tomková Dáša 000616 AK ŠK UMB Banská Bystrica 8,44 0,383
4 Vlčková Anna 980812 ŠK ŠOG Nitra 8,48 0,185 =SB
5 Šmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU Bratislava 8,50 0,172 SB
6 Rudzanová Tereza 000601 Akademik TU Košice 8,58 0,172
7 Trubianska Mária 980421 ŠK ŠOG Nitra 8,66 0,211 =SB
8 Hanzelyová Klaudia 011030 TJ Tatran Spišská Nová Ves 8,74 0,233

200 m 1.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Polyáková Sára 990219 AK Slávia UK Bratislava 25,44 0,181
2 Chovanová Ema 980701 AK AŠK Slávia Trnava 26,03 0,204
3 Zapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG Nitra 26,21 0,188
4 Bartošová Nikola 980607 ŠK Vital Bratislava 29,36 0,152 SB

200 m 2.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Garčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová Ves 26,53 0,166
2 Pomajbova Paulina 990408 TJ Družba Piešťany 27,25 0,221
3 Rizmanová Michaela 990526 Slávia ŠG Trenčín 27,56 0,166
4 Hanzelyová Klaudia 011030 TJ Tatran Spišská Nová Ves 30,19 0,275 SB

200 m 3.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Dermeková Patrícia 980314 ŠK ŠOG Nitra 27,06 0,213
2 Chlepková Susanna 980708 Atletický klub AC Malacky 27,14 0,207
3 Štiffelová Karin 980428 TJ Tatran Spišská Nová Ves 28,03 0,182
4 Králiková Lenka 980708 CVČ Liptovský Mikuláš 30,32 0,232

200 m 4.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Belicová Gabriela 000429 AK Slávia UK Bratislava 27,11 0,206 SB
2 Takácsová Simona 980116 ŠK ŠOG Nitra 27,19 0,201 SB
3 Tomková Dáša 000616 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28,23 0,168 SB
4 Knutová Zuzana 990808 Akademik TU Košice 28,46 0,211

200 m 5.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Vasičkaninová Soňa 980330 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28,08 0,224
2 Šelingová Martina 980602 AO Slávia ŽU Žilina 29,15 0,151
3 Žilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad Váhom 29,20 0,232
4 Virághová Sofia 981124 Atletický club Nové Zámky 30,39 0,193

200 m 6.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Trubianska Mária 980421 ŠK ŠOG Nitra 28,92 0,190 SB
2 Maceková Barbora 980217 AK AŠK Slávia Trnava 29,89 0,245
3 Zbořilová Michaela 991014 Atletika ŠK Skalica 29,92 0,214

200 m cel.por. - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Polyáková Sára 990219 AK Slávia UK Bratislava 25,44 0,181
2 Chovanová Ema 980701 AK AŠK Slávia Trnava 26,03 0,204
3 Zapletalová Emma 000324 ŠK ŠOG Nitra 26,21 0,188
4 Garčárová Patrícia 990913 TJ Tatran Spišská Nová Ves 26,53 0,166
5 Dermeková Patrícia 980314 ŠK ŠOG Nitra 27,06 0,213
6 Belicová Gabriela 000429 AK Slávia UK Bratislava 27,11 0,206 SB
7 Chlepková Susanna 980708 Atletický klub AC Malacky 27,14 0,207
8 Takácsová Simona 980116 ŠK ŠOG Nitra 27,19 0,201 SB
9 Pomajbova Paulina 990408 TJ Družba Piešťany 27,25 0,221
10 Rizmanová Michaela 990526 Slávia ŠG Trenčín 27,56 0,166
11 Štiffelová Karin 980428 TJ Tatran Spišská Nová Ves 28,03 0,182
12 Vasičkaninová Soňa 980330 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 28,08 0,224
13 Tomková Dáša 000616 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28,23 0,168 SB
14 Knutová Zuzana 990808 Akademik TU Košice 28,46 0,211
15 Trubianska Mária 980421 ŠK ŠOG Nitra 28,92 0,190 SB
16 Šelingová Martina 980602 AO Slávia ŽU Žilina 29,15 0,151
17 Žilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad Váhom 29,20 0,232
18 Bartošová Nikola 980607 ŠK Vital Bratislava 29,36 0,152 SB
19 Maceková Barbora 980217 AK AŠK Slávia Trnava 29,89 0,245
20 Zbořilová Michaela 991014 Atletika ŠK Skalica 29,92 0,214
21 Hanzelyová Klaudia 011030 TJ Tatran Spišská Nová Ves 30,19 0,275 SB
22 Králiková Lenka 980708 CVČ Liptovský Mikuláš 30,32 0,232
23 Virághová Sofia 981124 Atletický club Nové Zámky 30,39 0,193

400 m 1.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Polyáková Sára 990219 AK Slávia UK Bratislava 57,85 0,218
2 Chovanová Ema 980701 AK AŠK Slávia Trnava 58,16 0,214 SB
3 Zápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad Váhom 62,78 0,185
Cidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU Bratislava NF 0,181

400 m 2.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Bučičová Natália 990726 AK Inter-SC Bratislava 62,69 0,182
2 Vasičkaninová Soňa 980330 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 63,33 0,185
3 Popelková Natália 980330 ŠK ŠOG Nitra 63,91 0,199
4 Šelingová Martina 980602 AO Slávia ŽU Žilina 67,03 0,193

400 m 3.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Ábelová Zuzana 990528 TJ Družba Piešťany 63,10 0,187 SB
2 Žilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad Váhom 65,11 0,232
3 Horná Kristína 980616 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 65,94 0,298
4 Matúšová Lívia 991127 Atletický klub Bojničky 68,86 0,160

400 m 4.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Kudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad Váhom 62,65 0,285
2 Virághová Sofia 981124 Atletický club Nové Zámky 73,59 0,181
3 Štefková Valéria 011205 ŠK mesta Dudince 77,82 0,222

400 m cel.por. - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Polyáková Sára 990219 AK Slávia UK Bratislava 57,85 0,218
2 Chovanová Ema 980701 AK AŠK Slávia Trnava 58,16 0,214 SB
3 Kudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad Váhom 62,65 0,285
4 Bučičová Natália 990726 AK Inter-SC Bratislava 62,69 0,182
5 Zápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad Váhom 62,78 0,185
6 Ábelová Zuzana 990528 TJ Družba Piešťany 63,10 0,187 SB
7 Vasičkaninová Soňa 980330 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 63,33 0,185
8 Popelková Natália 980330 ŠK ŠOG Nitra 63,91 0,199
9 Žilková Izabela 001205 AK Spartak Dubnica nad Váhom 65,11 0,232
10 Horná Kristína 980616 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 65,94 0,298
11 Šelingová Martina 980602 AO Slávia ŽU Žilina 67,03 0,193
12 Matúšová Lívia 991127 Atletický klub Bojničky 68,86 0,160
13 Virághová Sofia 981124 Atletický club Nové Zámky 73,59 0,181
14 Štefková Valéria 011205 ŠK mesta Dudince 77,82 0,222
Cidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU Bratislava NF 0,181

800 m 1.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Bitarová Ivana 980927 ŠK ŠOG Nitra 2:28,29
2 Cidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:29,62 SB
3 Kudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:31,69
4 Dušková Elena 010725 Maraton AC Rača 2:32,19 SB
5 Žurková Ruth 980903 Slávia ŠG Trenčín 2:32,20
6 Horná Kristína 980616 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2:33,75
7 Slivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:33,93
8 Zápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:39,92

800 m 2.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Ondrušová Romana 990806 ŠK ŠOG Nitra 2:36,54 SB
2 Dunajská Viktória 021210 AK Mostáreň MŠK Brezno 2:37,24
3 Švejdová Zuzana 021128 AK pri ZŠ s Borský Svätý Jur 2:38,07
4 Morávková Silvia 010727 Atletický klub AC Malacky 2:44,77 SB
5 Zechelová Pavlína 010311 Atletický klub AC Malacky 2:46,27 SB
6 Černá Lenka 010328 AFK Nové Mesto nad Váhom 2:47,09 SB
7 Saint-Maxent Sarah 030409 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:50,65 SB
8 Kálayová Mária 990427 ŠK mesta Dudince 2:55,01

800 m cel.por. - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Bitarová Ivana 980927 ŠK ŠOG Nitra 2:28,29
2 Cidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:29,62 SB
3 Kudlíková Dana 010821 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:31,69
4 Dušková Elena 010725 Maraton AC Rača 2:32,19 SB
5 Žurková Ruth 980903 Slávia ŠG Trenčín 2:32,20
6 Horná Kristína 980616 AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 2:33,75
7 Slivková Adriana 991025 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:33,93
8 Ondrušová Romana 990806 ŠK ŠOG Nitra 2:36,54 SB
9 Dunajská Viktória 021210 AK Mostáreň MŠK Brezno 2:37,24
10 Švejdová Zuzana 021128 AK pri ZŠ s Borský Svätý Jur 2:38,07
11 Zápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:39,92
12 Morávková Silvia 010727 Atletický klub AC Malacky 2:44,77 SB
13 Zechelová Pavlína 010311 Atletický klub AC Malacky 2:46,27 SB
14 Černá Lenka 010328 AFK Nové Mesto nad Váhom 2:47,09 SB
15 Saint-Maxent Sarah 030409 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:50,65 SB
16 Kálayová Mária 990427 ŠK mesta Dudince 2:55,01

1500 m - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Suranová Karin 001211 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:09,91
2 Walterová Jana 000428 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:20,35
3 Vaceková Dominika 990918 Atletický klub ZTS Martin 5:21,18
4 Stachová Anita 010829 AFK Nové Mesto nad Váhom 5:28,24 SB
5 Beláková Lucia 980419 AFK Nové Mesto nad Váhom 5:34,86
6 Kobolková Barbora 980720 Atletický club Nové Zámky 5:43,84
Šimiaková Alexandra 980814 VŠC Dukla Banská Bystrica NF

3000 m - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Turčeková Petra 980823 AO TJ Slávia STU Bratislava 11:35,95
2 Galisová Simona 980930 ŠK ŠOG Nitra 12:15,04
3 Brisudová Anna Mária 980721 Slávia ŠG Trenčín 12:16,80
4 Belianska Erika 990620 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 12:18,74
5 Karabová Zuzana 000313 Atletický klub Bojničky 12:33,16
6 Portašíková Jasmína 000825 AO Slávia ŽU Žilina 12:34,86
7 Branišovičová Paulín 990526 AK AŠK Slávia Trnava 12:52,60
8 Konečná Anita 991019 Atletický club Nové Zámky 12:53,50

60 m prek. 1.rozbeh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Takácsová Simona 980116 ŠK ŠOG Nitra 8,95 0,151 SB
2 Farkašovská Klaudia 980104 AŠK Slávia Spiššká Nová Ves 9,45 0,157
3 Siheľová Vanesa 991130 Atletický klub ZTS Martin 9,69 0,169 SB
4 Žitná Valentína 990706 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10,20 0,169
5 Faconová Vanesa 990510 CVČ Liptovský Mikuláš 10,31 0,186
Kirthová Alexandra 020626 ŠK mesta Dudince NP

60 m prek. 2.rozbeh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Dermeková Patrícia 980314 ŠK ŠOG Nitra 9,21 0,298
2 Bučičová Natália 990726 AK Inter-SC Bratislava 9,82 0,346
3 Lukáčová Simona 990926 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10,02 0,196 SB
4 Polakovičová Jana 991231 Atletika Bratislava 11,11 0,211
Adlerová Linda 980509 ŠK ŠOG Nitra NF 0,299
Štefková Valéria 011205 ŠK mesta Dudince NP
Kálayová Mária 990427 ŠK mesta Dudince NP

60 m prek. finále A - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Takácsová Simona 980116 ŠK ŠOG Nitra 8,91 0,163 SB
2 Dermeková Patrícia 980314 ŠK ŠOG Nitra 9,07 0,200 SB
3 Farkašovská Klaudia 980104 AŠK Slávia Spiššká Nová Ves 9,36 0,211 SB
4 Bučičová Natália 990726 AK Inter-SC Bratislava 9,51 0,202 SB
5 Siheľová Vanesa 991130 Atletický klub ZTS Martin 9,87 0,166
6 Lukáčová Simona 990926 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10,06 0,177
7 Žitná Valentína 990706 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10,24 0,219
8 Faconová Vanesa 990510 CVČ Liptovský Mikuláš 10,45 0,204

60 m prek. finále B - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Adlerová Linda 980509 ŠK ŠOG Nitra 10,53 0,175
2 Kálayová Mária 990427 ŠK mesta Dudince 10,54 0,178 SB
3 Polakovičová Jana 991231 Atletika Bratislava 11,49 0,274
4 Kirthová Alexandra 020626 ŠK mesta Dudince 11,57 0,175
5 Štefková Valéria 011205 ŠK mesta Dudince 12,16 0,232

diaľka - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Flajžíková Aneta 980528 ŠK ŠOG Nitra 564 SB
2 Ďurneková Terézia 980716 AO Sparta Považská Bystrica 541
3 Hučíková Denisa 990503 Atletický klub Šurany 530 SB
4 Mišaniková Daniela 990402 AO TJ Slávia STU Bratislava 512
5 Kamenská Zuzana 980307 VŠC Dukla Banská Bystrica 507
6 Štiffelová Karin 980428 TJ Tatran Spišská Nová Ves 504
7 Kovačovicová Lenka 010511 AFK Nové Mesto nad Váhom 491
8 Bartošová Nikola 980607 ŠK Vital Bratislava 485
9 Rudzanová Tereza 000601 Akademik TU Košice 483
10 Haviarová Veronika 980713 AK ŠK UMB Banská Bystrica 474
11 Macejková Aneta 000228 AFK Nové Mesto nad Váhom 469
12 Ábelová Zuzana 990528 TJ Družba Piešťany 465
13 Farkašovská Klaudia 980104 AŠK Slávia Spiššká Nová Ves 424
Junásková Daniela 990204 AK AŠK Slávia Trnava 0
Čiffáryová Ema 981206 ŠK ŠOG Nitra 0

Flajžíková Aneta 490517x564524552
Ďurneková Terézia x532530364540541
Hučíková Denisa 530518508499x507
Mišaniková Daniela 501496499512467507
Kamenská Zuzana 506487x507x492
Štiffelová Karin 491483504x479475
Kovačovicová Lenka x441491176x458
Bartošová Nikola 438447485xx450
Rudzanová Tereza 483437x
Haviarová Veronika 474466x
Macejková Aneta 437444469
Ábelová Zuzana 459465465
Farkašovská Klaudia 419403424
Čiffáryová Ema xxx
Junásková Daniela xxx

trojskok - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Vlčková Anna 980812 ŠK ŠOG Nitra 10,99 SB
2 Martinusová Kristína 990801 Atletický klub AC Malacky 10,91 SB
3 Vanovčanová Hana 991227 AK Slávia UK Bratislava 10,87 =SB
4 Kamenská Zuzana 980307 VŠC Dukla Banská Bystrica 10,63
5 Haviarová Veronika 980713 AK ŠK UMB Banská Bystrica 9,92 SB
6 Žitná Valentína 990706 AK Spartak Dubnica nad Váhom 9,56
Matúšová Lívia 991127 Atletický klub Bojničky NM

Vlčková Anna 10,7310,8910,8010,2810,6910,99
Martinusová Kristína10,5310,9110,35x10,3410,68
Vanovčanová Hana x10,7010,8710,50 9,33x
Kamenská Zuzana 10,6110,6210,40xx10,63
Haviarová Veronika x 9,70 9,89 9,91 9,92x
Žitná Valentína xx 9,06x 9,10 9,56
Matúšová Lívia xxxxxx

výška - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Butkovská Simona 980505 AO TJ Slávia STU Bratislava 159
2 Gregušíková Laura 990208 Atletický klub Šurany 159
3 Bošková Kristína 990430 AO Sparta Považská Bystrica 155 =SB
4 Mikulová Vanessa 991104 Atletika ŠK Skalica 155
5 Hrašková Ema 981020 AK Slávia UK Bratislava 150
6 Stredanská Jana 990930 AO TJ Slávia STU Bratislava 145
7 Matejíčková Lucia 981113 KĽŠ KRYHA Bratislava 145
8 Rudzanová Tereza 000601 Akademik TU Košice 145 SB
9 Töröková Kiara 020625 AC Stavbár Nitra 140
10 Králiková Lenka 980708 CVČ Liptovský Mikuláš 140
11 Ondrejková Monika 010828 AO Olympia Považská Bystrica 140
12 Sanitrová Katarína 701207 TJ Veterán kl Banská Bystrica 135 SB
13 Matúšová Anna 550613 TJ Družba Piešťany 130 =SB

115120125130135140145150155159163
Butkovská Simona - - - - - - - - o o xxx
Gregušíková Laura - - - - - o o o xo o xxx
Bošková Kristína - - - - - o o xo o xxx
Mikulová Vanessa - - - - - o o xo o xxx
Hrašková Ema - - - - - o o o xxx
Matejíčková Lucia - - - - - o o xxx
Stredanská Jana - - - - - - o xxx
Rudzanová Tereza - - - - - xo xxo xxx
Töröková Kiara - - - - - o xxx
Králiková Lenka - - - - - xo xxx
Ondrejková Monika - - - - - xxo xxx
Sanitrová Katarína o o o o xxo xxx
Matúšová Anna o o xxo xxo xxx

žrď - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Petláková Petra 990220 AK Spartak Dubnica nad Váhom 270
2 Töröková Kiara 020625 AC Stavbár Nitra 240 =SB
3 Nevařilová Sarah 981123 AK Spartak Dubnica nad Váhom 220
200 220 240 260 270 280 Petláková Petra o o o xo xxo xxx Töröková Kiara o o o xxx Nevařilová Sarah o xo xxx

guľa 3kg - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Slošárová Patrícia 980129 VŠC Dukla Banská Bystrica 16,91 SB
2 Ridzoňová Daniela 990422 AK Mostáreň MŠK Brezno 11,85 SB
3 Richter Sarah 990512 Atletický klub AC Malacky 11,21 SB
4 Mäsiarová Andrea 980103 TJ Orava Dolný Kubín 10,93
5 Bérešová Veronika 990409 AK Svetlošák Banská Bystrica 10,36 SB
6 Svobodová Lucia 980609 Slovan Duslo Šaľa 10,26 SB
7 Kostková Natália 000603 AK Spartak Dubnica nad Váhom 9,50 SB
8 Fujeríková Katarína 990920 AK Spartak Dubnica nad Váhom 8,79
9 Adamčíková Sára 990813 AK Svetlošák Banská Bystrica 8,71 SB
10 Kuchárová Michaela 000721 AK Spartak Dubnica nad Váhom 8,48 SB

Slošárová Patrícia 14,2116,9116,34x16,3316,50
Ridzoňová Daniela 11,5711,7211,8511,29x11,44
Richter Sarah 11,2110,5910,9810,3910,58 9,99
Mäsiarová Andrea x10,3410,1510,93 9,95x
Marettová Katarína 10,04x 9,99x 9,7610,38
Bérešová Veronika 9,68 9,82 9,58 9,5110,36 9,84
Svobodová Lucia -- 9,1810,26 8,48 8,41
Sanitrová Katarína 9,16 9,10 8,89 8,61 9,71 9,43
Kostková Natália 8,92 9,19x 9,46 9,01 9,50
Matúšová Anna 9,16 9,33 9,39 8,96xx
Fujeríková Katarína 8,68 8,76 8,54 8,08 8,79 8,72
Adamčíková Sára 8,71 8,64 8,49
Kuchárová Michaela 8,48xx
Sokolíková Danica 5,77x 5,92 5,63x 5,77
Sokolíková Danica
Marettová Katarína
Matúšová Anna
Sanitrová Katarína

3000 m chôdza - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Burzalová Hana 001103 AK Spartak Dubnica nad Váhom 15:27,73
2 Kuklicová Bibiána 990708 VŠC Dukla Banská Bystrica 16:08,73
3 Rusková Lucia 011103 VŠC Dukla Banská Bystrica 17:08,13 SB
4 Cintulová Silvia 010428 Miestny ŠK Borský Mikuláš 17:08,66 SB
5 Ševčíková Nikoleta 011114 VŠC Dukla Banská Bystrica 17:51,28 SB
6 Kachalava Adryana 011031 VŠC Dukla Banská Bystrica 17:51,82 SB
7 Abbatantuono Ambra 000226 ŠK ŠOG Nitra 18:50,84
8 Poláková Lenka 990705 Atletický klub Bojničky 18:53,02
Rusková Lucia 011103 VŠC Dukla Banská Bystrica
Abbatantuono Ambra 000226 ŠK ŠOG Nitra
Burzalová Hana 001103 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Kuklicová Bibiána 990708 VŠC Dukla Banská Bystrica
Ševčíková Nikoleta 011114 VŠC Dukla Banská Bystrica
Kachalava Adryana 011031 VŠC Dukla Banská Bystrica
Cintulová Silvia 010428 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Poláková Lenka 990705 Atletický klub Bojničky

4 x 200 m 1.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 NRSOG "A" ŠK ŠOG Nitra 1:45,98 0,212
2 ZTSDU "A" AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:50,38 0,223
3 STUBA AO TJ Slávia STU Bratislava 1:52,89 0,253
4 KRYHA KĽŠ KRYHA Bratislava 2:13,97 0,137

4 x 200 m 2.beh - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 NRSOG "B" ŠK ŠOG Nitra 1:53,46 0,167
2 ZTSDU "B" AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:54,96 0,255

4 x 200 m cel.por. - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 NRSOG "A" ŠK ŠOG Nitra 1:45,98 0,212
2 ZTSDU "A" AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:50,38 0,223
3 STUBA AO TJ Slávia STU Bratislava 1:52,89 0,253
4 NRSOG "B" ŠK ŠOG Nitra 1:53,46 0,167
5 ZTSDU "B" AK Spartak Dubnica nad Váhom 1:54,96 0,255
6 KRYHA KĽŠ KRYHA Bratislava 2:13,97 0,137
ZTSDU "A" : Kudlíková(01), Žilková(00), Zápotočná(00), Močáryová(99) ZTSDU "B" : Petláková(99), Nevařilová(98), Suranová(00), Slivková(99) KRYHA : Matejíčková(98), Machajová(98), Volková(98), Bujnová(99) STUBA : Cidoríková(99), Sojková(99), Kerekesová(00), Mišaniková(99) NRSOG "A" : Flajžíková(98), Dermeková(98), Takácsová(98), Zapletalová(00) NRSOG "B" : Chalupová(99), Čiffáryová(98), Popelková(98), Vlčková(98)

60 m 1.beh - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Lakatos Károly 760503 Maďarsko 7,53 0,163
2 Puvák Branislav 780922 AC Stavbár Nitra 7,55 0,162 SB
3 Szucs Attila 760811 Maďarsko 7,78 0,138
4 Bodnár Gábor 561101 Maďarsko 7,81 0,176
5 Maštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU Bratislava 8,28 0,197 SB
6 Králik Roman 731214 CVČ Liptovský Mikuláš 8,29 0,150 SB
7 Hložek Rudolf 720629 Atletický club Nové Zámky 8,40 0,121
8 Tasi Péter 570621 Maďarsko 8,90 0,193

60 m 2.beh - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Lisztóczki János 720520 Maďarsko 7,55 0,167
2 Šesták Stanislav 650617 Akademik TU Košice 7,87 0,162
3 Niko Jozef 700514 AK Spartak Dubnica nad Váhom 7,94 0,190
4 Veselský Richard 730319 Neregistrovaný 8,83 0,217
5 Beliansky Milan 441107 AK Veterán Bratislava 9,09 0,148
6 Meliš Ján 460516 AK Veterán Bratislava 9,25 0,161 SB
7 Zeman Bohumil 500403 AK Veterán Bratislava 9,41 0,222

60 m 3.beh - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Mester Miklós 590122 Maďarsko 8,22 0,168
2 Štanga Pavol 531027 Neregistrovaný 9,05 0,161
3 Golian Ladislav 420901 AK Danica Zvolen 9,43 0,189
4 Uhrín Michal 350221 Neregistrovaný 13,70 0,232

60 m cel.por. - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Lakatos Károly 760503 Maďarsko 7,53 0,163
2 Puvák Branislav 780922 AC Stavbár Nitra 7,55 0,162 SB
3 Lisztóczki János 720520 Maďarsko 7,55 0,167
4 Szucs Attila 760811 Maďarsko 7,78 0,138
5 Bodnár Gábor 561101 Maďarsko 7,81 0,176
6 Šesták Stanislav 650617 Akademik TU Košice 7,87 0,162
7 Niko Jozef 700514 AK Spartak Dubnica nad Váhom 7,94 0,190
8 Mester Miklós 590122 Maďarsko 8,22 0,168
9 Maštalír Pavol 671124 AO TJ Slávia STU Bratislava 8,28 0,197 SB
10 Králik Roman 731214 CVČ Liptovský Mikuláš 8,29 0,150 SB
11 Hložek Rudolf 720629 Atletický club Nové Zámky 8,40 0,121
12 Veselský Richard 730319 Neregistrovaný 8,83 0,217
13 Tasi Péter 570621 Maďarsko 8,90 0,193
14 Štanga Pavol 531027 Neregistrovaný 9,05 0,161
15 Beliansky Milan 441107 AK Veterán Bratislava 9,09 0,148
16 Meliš Ján 460516 AK Veterán Bratislava 9,25 0,161 SB
17 Zeman Bohumil 500403 AK Veterán Bratislava 9,41 0,222
18 Golian Ladislav 420901 AK Danica Zvolen 9,43 0,189
19 Uhrín Michal 350221 Neregistrovaný 13,70 0,232

200 m 1.beh - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Lakatos Károly 760503 Maďarsko 23,92 0,186 SB
2 Puvák Branislav 780922 AC Stavbár Nitra 24,37 0,228 SB
3 Bodnár Gábor 561101 Maďarsko 25,32 0,188

200 m 2.beh - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Lisztóczki János 720520 Maďarsko 24,13 0,180
2 Králik Roman 731214 CVČ Liptovský Mikuláš 26,89 0,195 SB
3 Miklánek Andrej 720610 Neregistrovaný 30,01
Hepp János 540912 Maďarsko NF

200 m 3.beh - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Niko Jozef 700514 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26,55 0,188
2 Tasi Péter 570621 Maďarsko 30,80 0,217
3 Meliš Ján 460516 AK Veterán Bratislava 32,51 0,210
Šesták Stanislav 650617 Akademik TU Košice NP

200 m 4.beh - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Štanga Pavol 531027 Neregistrovaný 31,50 0,187
2 Milko Jozef 451114 AK Maratón Rožňava 33,04 0,295
3 Baláž Pavel 601028 Neregistrovaný 35,18 0,187
4 Hurai Vratislav 560817 AK Veterán Bratislava 38,79 0,259

200 m cel.por. - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Lakatos Károly 760503 Maďarsko 23,92 0,186 SB
2 Lisztóczki János 720520 Maďarsko 24,13 0,180
3 Puvák Branislav 780922 AC Stavbár Nitra 24,37 0,228 SB
4 Bodnár Gábor 561101 Maďarsko 25,32 0,188
5 Niko Jozef 700514 AK Spartak Dubnica nad Váhom 26,55 0,188
6 Králik Roman 731214 CVČ Liptovský Mikuláš 26,89 0,195 SB
7 Miklánek Andrej 720610 Neregistrovaný 30,01
8 Tasi Péter 570621 Maďarsko 30,80 0,217
9 Štanga Pavol 531027 Neregistrovaný 31,50 0,187
10 Meliš Ján 460516 AK Veterán Bratislava 32,51 0,210
11 Milko Jozef 451114 AK Maratón Rožňava 33,04 0,295
12 Baláž Pavel 601028 Neregistrovaný 35,18 0,187
13 Hurai Vratislav 560817 AK Veterán Bratislava 38,79 0,259
Hepp János 540912 Maďarsko NF
Šesták Stanislav 650617 Akademik TU Košice NP

400 m 1.beh - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Puvák Branislav 780922 AC Stavbár Nitra 55,02 0,181
2 Kučkovský Eduard 610310 TJ Družba Piešťany 1:00,61 SB
3 Sabol Daniel 770811 Akademik TU Košice 1:06,06 0,264
4 Sládek Augustín 570912 AK Veterán Bratislava 1:08,45

400 m 2.beh - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Hepp János 540912 Maďarsko 1:07,38 0,331 SB
2 Tasi Péter 570621 Maďarsko 1:11,97 0,186
3 Matis Daniel 620208 MŠK Žiar nad Hronom 1:12,94 SB

400 m 3.beh - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Milko Jozef 451114 AK Maratón Rožňava 1:20,41
2 Pózman Ondrej 461106 AK Maratón Rožňava 1:48,44
3 Komáromi Ján 310504 Neregistrovaný 2:54,74

400 m cel.por. - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Puvák Branislav 780922 AC Stavbár Nitra 55,02 0,181
2 Kučkovský Eduard 610310 TJ Družba Piešťany 1:00,61 SB
3 Sabol Daniel 770811 Akademik TU Košice 1:06,06 0,264
4 Hepp János 540912 Maďarsko 1:07,38 0,331 SB
5 Sládek Augustín 570912 AK Veterán Bratislava 1:08,45
6 Tasi Péter 570621 Maďarsko 1:11,97 0,186
7 Matis Daniel 620208 MŠK Žiar nad Hronom 1:12,94 SB
8 Milko Jozef 451114 AK Maratón Rožňava 1:20,41
9 Pózman Ondrej 461106 AK Maratón Rožňava 1:48,44
10 Komáromi Ján 310504 Neregistrovaný 2:54,74

800 m - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Martinický Rastislav 600715 AK Inter-SC Bratislava 2:18,59
2 Gajdos Tamás 580526 Maďarsko 2:20,85
3 Kučkovský Eduard 610310 TJ Družba Piešťany 2:25,00
4 Gresty Jonathan 650708 Neregistrovaný 2:29,55
5 Matis Daniel 620208 MŠK Žiar nad Hronom 2:48,30
6 Pózman Ondrej 461106 AK Maratón Rožňava 4:14,33
7 Komáromi Ján 310504 Neregistrovaný 6:26,96

1500 m - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Pástor Imrich 740926 Bežecký klub STEEL Košice 4:57,95
2 Almáši Marián 700214 Slovan Duslo Šaľa 5:09,71
3 Gresty Jonathan 650708 Neregistrovaný 5:14,03
Gajdos Tamás 580526 Maďarsko NP

3000 m - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Hunčár Martin 710816 Neregistrovaný 10:24,84
2 Almáši Marián 700214 Slovan Duslo Šaľa 11:00,76
3 Linkeš Milan 590415 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11:15,36
4 Kaňovský Petr 761228 Česká republika 11:30,28
5 Dzurinda Mikuláš 550204 AK Veterán Bratislava 12:01,58
6 Miklánek Andrej 720610 Neregistrovaný 12:28,74
Pástor Imrich 740926 Bežecký klub STEEL Košice NP

60 m prek. - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Puvák Branislav 780922 AC Stavbár Nitra 8,67 0,217 SB
2 Mester Miklós 590122 Maďarsko 10,16 0,179
3 Beliansky Milan 441107 AK Veterán Bratislava 10,34 0,396

diaľka - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Benda Andrej 750925 BK hraj na tie noh Bratislava 589
2 Sabol Daniel 770811 Akademik TU Košice 533
3 Štanga Pavol 531027 Neregistrovaný 405
4 Meliš Ján 460516 AK Veterán Bratislava 381
5 Mokrý Vladimír 380213 AK Veterán Bratislava 333
Wagner Štěpán Česká republika 0
Mokrý Vladimír 380213 AK Veterán Bratislava
Benda Andrej 750925 BK hraj na tie noh Bratislava
Štanga Pavol 531027 Neregistrovaný
Wagner Štěpán Česká republika
Sabol Daniel 770811 Akademik TU Košice
Meliš Ján 460516 AK Veterán Bratislava
Štanga Pavol 381 398 405 - - - Meliš Ján x x 372 381 - - Mokrý Vladimír 333 307 x x x x Wagner Štěpán

trojskok - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Körösi István 500915 Maďarsko 10,55
2 Seman Ivan 420308 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 8,73
3 Mokrý Vladimír 380213 AK Veterán Bratislava 7,67

Körösi István 10,3010,48xx10,5410,55
Seman Ivan 8,15 8,39 8,56 8,62 8,64 8,73
Mokrý Vladimír 7,17x 7,52x 7,65 7,67

výška - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Zeman Ľubomír 740216 ŠK Vital Bratislava 170
2 Sládek Peter 570724 TJ Orava Dolný Kubín 160
3 Králik Roman 731214 CVČ Liptovský Mikuláš 150
4 Seman Ivan 420308 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 130

žrď - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Zmoray Ján 910516 AK Spartak Dubnica nad Váhom 470
2 Kremzer Aleš 720425 VŠC Dukla Banská Bystrica 400 SB
3 Vašina Jozef 660718 AC Stavbár Nitra 390 SB
4 Burda Jiří 670915 Česká republika 360 =SB
5 Bajner Miroslav 570907 AC Stavbár Nitra 340
200 220 240 260 270 280 290 300 310 320 340 360 370 380 390 400 410 450 470 480 Zmoray Ján - - - - - - - - - - - - - - - - - o xo xxx Kremzer Aleš - - - - - - - - - - - o - o - o xxx Vašina Jozef - - - - - - - - - - - o - xo o xxx Burda Jiří - - - - - - - - - - o o - xxx Bajner Miroslav - - - - - - - - - xo o xxx

guľa - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Konopka Mikulaš 540427 TJ Veterán kl Banská Bystrica 13,09 SB
2 Volek Róbert 621114 ŠK ŠOG Nitra 11,57
3 Lupák Jaroslav 500314 TJ Orava Dolný Kubín 10,60
4 Sládek Peter 570724 TJ Orava Dolný Kubín 10,37
5 Bachratý Roman 690916 AK AŠK Slávia Trnava 10,34
6 Baláž Pavel 601028 Neregistrovaný 10,26
7 Golian Ladislav 420901 AK Danica Zvolen 10,02
8 Zlocha Stanislav 460226 BK Lysá pod Makytou 9,42
9 Koukal Jiří 450424 AK Spartak Dubnica nad Váhom 9,17
10 Sékey Jozef 311012 TJ Družba Piešťany 7,69

Konopka Mikulaš 11,9213,0912,0911,9112,82
Volek Róbert 11,5711,2811,23x11,2310,91
Lupák Jaroslav 10,60xx10,5310,23x
Sládek Peter 9,3610,18x10,37xx
Bachratý Roman 9,98 9,7910,0410,1710,34x
Baláž Pavel 9,25x 9,66x10,26x
Golian Ladislav 9,65 9,88 9,8810,02 9,82x
Zlocha Stanislav 9,22 9,16 9,39 9,42 9,30x
Koukal Jiří x 8,73 9,17 8,50 8,98 9,16
Sékey Jozef 7,22 7,14 7,24 7,57x 7,69

3000 m chôdza - veteráni

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Toporek Martin 610215 Rakúsko 15:21,45
2 Malík Ondrej 610810 Miestny ŠK Borský Mikuláš 15:44,18 SB
3 Straka Eduard 460624 AK Spartak Dubnica nad Váhom 18:45,40
4 Seman Ivan 420308 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 20:58,75
Straka Eduard 460624 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Malík Ondrej 610810 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Seman Ivan 420308 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Toporek Martin 610215 Rakúsko

60 m 1.beh - veteránky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Mészáros Gabriella 750530 Maďarsko 9,04 0,198
2 Ágostonné Bokros Ild 670428 Maďarsko 9,29 0,226
3 Farkas Dóra 761107 Maďarsko 9,45 0,167
4 Gálisová Mária 591112 Neregistrovaný 9,93 0,173
5 Golianová Marcela 771004 MAC REDOX Lučenec 10,32 0,167
6 Prümmerová Denisa 630915 AK Veterán Bratislava 10,45 0,268
7 Halmová Annemary 461024 TJ Družba Piešťany 11,54 0,211
8 Líšková Jozefa 521006 AK Veterán Bratislava 11,91 0,280

200 m 1.beh - veteránky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Farkas Dóra 761107 Maďarsko 31,85 0,205
2 Kocholová Marcela 740223 MŠK Žiar nad Hronom 35,20 0,322 SB
3 Golianová Marcela 771004 MAC REDOX Lučenec 39,12 0,232
4 Varechová Katarína 790706 MŠK Žiar nad Hronom 43,59 0,281

200 m 2.beh - veteránky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Ágostonné Bokros Ild 670428 Maďarsko 30,97 0,218
2 Hlaváčková Ľudmila 470813 AK AŠK Slávia Trnava 37,60

200 m cel.por. - veteránky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Ágostonné Bokros Ild 670428 Maďarsko 30,97 0,218
2 Farkas Dóra 761107 Maďarsko 31,85 0,205
3 Kocholová Marcela 740223 MŠK Žiar nad Hronom 35,20 0,322 SB
4 Hlaváčková Ľudmila 470813 AK AŠK Slávia Trnava 37,60
5 Golianová Marcela 771004 MAC REDOX Lučenec 39,12 0,232
6 Varechová Katarína 790706 MŠK Žiar nad Hronom 43,59 0,281

400 m 1.beh - veteránky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Oszlányi Réka 780308 Maďarsko 68,79 0,231
2 Kocholová Marcela 740223 MŠK Žiar nad Hronom 79,14 0,321
3 Golianová Marcela 771004 MAC REDOX Lučenec 90,83 0,206
4 Varechová Katarína 790706 MŠK Žiar nad Hronom 94,32 0,232

400 m 2.beh - veteránky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Kolcová Michaela 660529 Česká republika 68,62 0,183
2 Ágostonné Bokros Ild 670428 Maďarsko 71,60 0,229
3 Hlaváčková Ľudmila 470813 AK AŠK Slávia Trnava 90,18

400 m cel.por. - veteránky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Kolcová Michaela 660529 Česká republika 68,62 0,183
2 Oszlányi Réka 780308 Maďarsko 68,79 0,231
3 Ágostonné Bokros Ild 670428 Maďarsko 71,60 0,229
4 Kocholová Marcela 740223 MŠK Žiar nad Hronom 79,14 0,321
5 Hlaváčková Ľudmila 470813 AK AŠK Slávia Trnava 90,18
6 Golianová Marcela 771004 MAC REDOX Lučenec 90,83 0,206
7 Varechová Katarína 790706 MŠK Žiar nad Hronom 94,32 0,232

800 m - veteránky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Záborská Iveta 770221 AK Veterán Bratislava 3:02,12
Oszlányi Réka 780308 Maďarsko NF

1500 m - veteránky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Slafkovská Zuzana 780110 AK Veterán Bratislava 5:47,56
Kleskeňová Jana 760924 ŠK ŠOG Nitra NP

3000 m - veteránky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Stoličná Zuzana 681122 AK Veterán Bratislava 12:43,32
2 Varechová Katarína 790706 MŠK Žiar nad Hronom 13:55,87
3 Jánošíková Jana 771020 Česká republika 14:05,49
4 Horvathová Eva 690828 AK Slávia UK Bratislava 15:33,21
Kocholová Marcela 740223 MŠK Žiar nad Hronom NF

60 m prek. - veteránky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Sanitrová Katarína 701207 TJ Veterán kl Banská Bystrica 10,97 0,197 SB
2 Gálisová Mária 591112 Neregistrovaný 12,25 0,205
3 Matúšová Anna 550613 TJ Družba Piešťany 12,26 0,231

diaľka - veteránky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Korešová Jana 810408 Česká republika 573
2 Sanitrová Katarína 701207 TJ Veterán kl Banská Bystrica 443 SB
3 Balatoniová Adriana 740723 Neregistrovaný 361
4 Matúšová Anna 550613 TJ Družba Piešťany 332
5 Gálisová Mária 591112 Neregistrovaný 304

Korešová Jana 432483x573x545
Sanitrová Katarína 437428437443x438
Balatoniová Adriana 306352x361x344
Matúšová Anna 300332x331332x
Gálisová Mária xxx304304299

výška - veteránky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Sanitrová Katarína 701207 TJ Veterán kl Banská Bystrica 135 SB
2 Matúšová Anna 550613 TJ Družba Piešťany 130 =SB
Sanitrová Katarína o o o o xxo xxx Matúšová Anna o o xxo xxo xxx

žrď - veteránky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Seková Zuzana 750811 AC Stavbár Nitra 310
2 Beláňová Jana 970203 AK Spartak Dubnica nad Váhom 290
200 220 240 260 270 280 290 300 310 320 Seková Zuzana - - - o - o - o xo xxx Beláňová Jana o - o xo o xxo o xxx

guľa - veteránky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Marettová Katarína 750131 TJ Orava Dolný Kubín 10,38
2 Sanitrová Katarína 701207 TJ Veterán kl Banská Bystrica 9,71 SB
3 Matúšová Anna 550613 TJ Družba Piešťany 9,39
4 Sokolíková Danica 461018 AK Danica Zvolen 5,92

3000 m chôdza - veteránky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Ungerböck Lena 971107 Rakúsko 14:47,14
Ungerböck Lena 971107 Rakúsko

viacboj - ženy

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
Kuštárová Katarína 950323 VŠC Dukla Banská Bystrica
Austerová Veronika 940707 Atletický oddiel Svit
Poništová Lenka 950925 AK Spartak Dubnica nad Váhom

60 m prek. - ženy - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Kuštárová Katarína 950323 VŠC Dukla Banská Bystrica 9,10 0,173
2 Poništová Lenka 950925 AK Spartak Dubnica nad Váhom 9,34 0,345
3 Austerová Veronika 940707 Atletický oddiel Svit 11,76 0,140

výška - ženy - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Kuštárová Katarína 950323 VŠC Dukla Banská Bystrica 167
2 Poništová Lenka 950925 AK Spartak Dubnica nad Váhom 164
3 Austerová Veronika 940707 Atletický oddiel Svit 137

128131134137140143146149152155158161164167170
Ostrožlíková Natália - - - - o - o o o xo o o xxo xo xxx
Kuštárová Katarína - - - - - - - o o - o xxo xxo xo xxx
Lajčáková Stanislava - - - - - - o - o xo o xxo xo xo xxx
Poništová Lenka - - - - - - o o - o xo o o xxx
Ledecká Daniela - - - - - o - o - o xo o xo xxx
Flosníková Veronika - - - - o o xo o o o xo xxx
Kotučková Denisa - o - o o o o o xo o xxo xxx
Kováčiková Nikola o o o o o o o o xxo xxx
Ľubeľanová Lenka - - - o o xo xo xo xxx
Grznárová Soňa o o o o xxo xo xxx
Škovranová Radka o o o xo o xxx
Jandová Katarína - - - o xxo xxx
Austerová Veronika - - xo xo xxx

guľa - ženy - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Poništová Lenka 950925 AK Spartak Dubnica nad Váhom 11,68
2 Kuštárová Katarína 950323 VŠC Dukla Banská Bystrica 11,61
3 Austerová Veronika 940707 Atletický oddiel Svit 8,04

Poništová Lenka 11,3211,6810,72
Kuštárová Katarína 11,2711,0011,61
Grznárová Soňa 9,9610,18 9,89
Lajčáková Stanislavax 9,35 9,93
Škovranová Radka 9,67 9,65 9,92
Jandová Katarína 9,06 8,27 9,73
Kováčiková Nikola 9,34 9,26 8,55
Kotučková Denisa 8,82 8,78 9,30
Flosníková Veronika 8,84x 9,10
Ostrožlíková Natália 8,41 9,08x
Ledecká Daniela 8,13xx
Austerová Veronika 6,48 5,76 8,04
Ľubeľanová Lenka 7,03 7,58 6,90

diaľka - ženy - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Lajčáková Stanislava 960420 AK Spartak Dubnica nad Váhom 552
2 Kuštárová Katarína 950323 VŠC Dukla Banská Bystrica 548
3 Poništová Lenka 950925 AK Spartak Dubnica nad Váhom 532
4 Flosníková Veronika 971217 VŠC Dukla Banská Bystrica 529
5 Ledecká Daniela 961104 ŠK ŠOG Nitra 527
6 Ostrožlíková Natália 970624 ŠK ŠOG Nitra 490
7 Jandová Katarína 981003 ŠK ŠOG Nitra 478
8 Škovranová Radka 990423 AK Slávia TU Košice 477
9 Grznárová Soňa 990316 AO Sparta Považská Bystrica 473
10 Kováčiková Nikola 990106 Atletický club Nové Zámky 473
11 Kotučková Denisa 990813 ŠK ŠOG Nitra 455
12 Austerová Veronika 940707 Atletický oddiel Svit 418
Ľubeľanová Lenka 990910 CVČ Liptovský Mikuláš 0

Lajčáková Stanislava539529552
Kuštárová Katarína 548534x
Poništová Lenka 483521532
Flosníková Veronika 499529509
Ledecká Daniela x482527
Ostrožlíková Natália475444490
Jandová Katarína 478x474
Škovranová Radka 449477471
Grznárová Soňa 468473x
Kováčiková Nikola 447473430
Kotučková Denisa x455442
Austerová Veronika 418391370
Ľubeľanová Lenka

800 m - ženy - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
Ledecká Daniela 961104 ŠK ŠOG Nitra
Ostrožlíková Natália 970624 ŠK ŠOG Nitra
Flosníková Veronika 971217 VŠC Dukla Banská Bystrica
Lajčáková Stanislava 960420 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Poništová Lenka 950925 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Austerová Veronika 940707 Atletický oddiel Svit
Kuštárová Katarína 950323 VŠC Dukla Banská Bystrica

viacboj - juniorky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
Ostrožlíková Natália 970624 ŠK ŠOG Nitra
Flosníková Veronika 971217 VŠC Dukla Banská Bystrica
Lajčáková Stanislava 960420 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ledecká Daniela 961104 ŠK ŠOG Nitra

60 m prek. - juniorky - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Lajčáková Stanislava 960420 AK Spartak Dubnica nad Váhom 8,95 0,211
2 Ledecká Daniela 961104 ŠK ŠOG Nitra 9,29 0,169
3 Ostrožlíková Natália 970624 ŠK ŠOG Nitra 9,32 0,205
4 Flosníková Veronika 971217 VŠC Dukla Banská Bystrica 10,03 0,203

výška - juniorky - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Ostrožlíková Natália 970624 ŠK ŠOG Nitra 167
2 Lajčáková Stanislava 960420 AK Spartak Dubnica nad Váhom 167
3 Ledecká Daniela 961104 ŠK ŠOG Nitra 164
4 Flosníková Veronika 971217 VŠC Dukla Banská Bystrica 158
128 131 134 137 140 143 146 149 152 155 158 161 164 167 170 Ostrožlíková Natália - - - - o - o o o xo o o xxo xo xxx Kuštárová Katarína - - - - - - - o o - o xxo xxo xo xxx Lajčáková Stanislava - - - - - - o - o xo o xxo xo xo xxx Poništová Lenka - - - - - - o o - o xo o o xxx Ledecká Daniela - - - - - o - o - o xo o xo xxx Flosníková Veronika - - - - o o xo o o o xo xxx Kotučková Denisa - o - o o o o o xo o xxo xxx Kováčiková Nikola o o o o o o o o xxo xxx Ľubeľanová Lenka - - - o o xo xo xo xxx Grznárová Soňa o o o o xxo xo xxx Škovranová Radka o o o xo o xxx Jandová Katarína - - - o xxo xxx Austerová Veronika - - xo xo xxx

guľa - juniorky - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Lajčáková Stanislava 960420 AK Spartak Dubnica nad Váhom 9,93
2 Flosníková Veronika 971217 VŠC Dukla Banská Bystrica 9,10
3 Ostrožlíková Natália 970624 ŠK ŠOG Nitra 9,08
4 Ledecká Daniela 961104 ŠK ŠOG Nitra 8,13

viacboj - dorastenky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
Grznárová Soňa 990316 AO Sparta Považská Bystrica
Škovranová Radka 990423 AK Slávia TU Košice
Kováčiková Nikola 990106 Atletický club Nové Zámky
Kotučková Denisa 990813 ŠK ŠOG Nitra
Jandová Katarína 981003 ŠK ŠOG Nitra
Ľubeľanová Lenka 990910 CVČ Liptovský Mikuláš

60 m prek. - dorastenky - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Kotučková Denisa 990813 ŠK ŠOG Nitra 9,54 0,170
2 Jandová Katarína 981003 ŠK ŠOG Nitra 9,78 0,176
3 Škovranová Radka 990423 AK Slávia TU Košice 9,86 0,191
4 Grznárová Soňa 990316 AO Sparta Považská Bystrica 9,89 0,141
5 Ľubeľanová Lenka 990910 CVČ Liptovský Mikuláš 10,18 0,211
6 Kováčiková Nikola 990106 Atletický club Nové Zámky 10,28 0,221

výška - dorastenky - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Kotučková Denisa 990813 ŠK ŠOG Nitra 158
2 Kováčiková Nikola 990106 Atletický club Nové Zámky 152
3 Ľubeľanová Lenka 990910 CVČ Liptovský Mikuláš 149
4 Grznárová Soňa 990316 AO Sparta Považská Bystrica 143
5 Škovranová Radka 990423 AK Slávia TU Košice 140
6 Jandová Katarína 981003 ŠK ŠOG Nitra 140
128 131 134 137 140 143 146 149 152 155 158 161 164 167 170 Kotučková Denisa - o - o o o o o xo o xxo xxx Kováčiková Nikola o o o o o o o o xxo xxx Ľubeľanová Lenka - - - o o xo xo xo xxx Grznárová Soňa o o o o xxo xo xxx Škovranová Radka o o o xo o xxx Jandová Katarína - - - o xxo xxx

guľa - dorastenky - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Grznárová Soňa 990316 AO Sparta Považská Bystrica 10,18
2 Škovranová Radka 990423 AK Slávia TU Košice 9,92
3 Jandová Katarína 981003 ŠK ŠOG Nitra 9,73
4 Kováčiková Nikola 990106 Atletický club Nové Zámky 9,34
5 Kotučková Denisa 990813 ŠK ŠOG Nitra 9,30
6 Ľubeľanová Lenka 990910 CVČ Liptovský Mikuláš 7,58

800 m - dorastenky - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
Grznárová Soňa 990316 AO Sparta Považská Bystrica
Škovranová Radka 990423 AK Slávia TU Košice
Kováčiková Nikola 990106 Atletický club Nové Zámky
Kotučková Denisa 990813 ŠK ŠOG Nitra
Jandová Katarína 981003 ŠK ŠOG Nitra
Ľubeľanová Lenka 990910 CVČ Liptovský Mikuláš

viacboj - žiačky

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
Haršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia Trnava
Šupicová Lenka 031222 Slávia ŠG Trenčín
Krajčovičová Petra 000216 AK AŠK Slávia Trnava
Szturcová Michaela 010413 Slávia ŠG Trenčín
Pavleová Michaela 010212 Slávia ŠG Trenčín
Hanuliaková Petra 020624 Slávia ŠG Trenčín
Ongáľová Olívia 011002 AK Slávia TU Košice
Ďuricová Katarína 000202 AK Slávia TU Košice
Štecová Alexandra 000107 AK Slávia UK Bratislava
Hanuliaková Júlia 000516 Slávia ŠG Trenčín
Šedová Zuzana 010112 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jamborová Kristína 000905 Atletický oddiel Svit
Chybová Barbora 001127 Atletický oddiel Svit
Formelová Barbora 001204 Slávia ŠG Trenčín
Hatinová Klára 000619 KĽŠ KRYHA Bratislava
Filová Andrea 020904 AK Inter-SC Bratislava

60 m prek. 1.beh - žiačky - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Šedová Zuzana 010112 AK Spartak Dubnica nad Váhom 9,96 0,259
2 Hatinová Klára 000619 KĽŠ KRYHA Bratislava 10,33 0,200
3 Chybová Barbora 001127 Atletický oddiel Svit 10,62 0,222
4 Filová Andrea 020904 AK Inter-SC Bratislava 10,78 0,254
5 Hanuliaková Júlia 000516 Slávia ŠG Trenčín 11,03 0,179
6 Jamborová Kristína 000905 Atletický oddiel Svit 11,09 0,223
7 Štecová Alexandra 000107 AK Slávia UK Bratislava 11,73 0,211
Formelová Barbora 001204 Slávia ŠG Trenčín NF 0,203

60 m prek. 2.beh - žiačky - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Ďuricová Katarína 000202 AK Slávia TU Košice 10,23 0,211
2 Haršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia Trnava 10,32 0,176
3 Szturcová Michaela 010413 Slávia ŠG Trenčín 10,51 0,319
4 Pavleová Michaela 010212 Slávia ŠG Trenčín 10,71 0,167
5 Ongáľová Olívia 011002 AK Slávia TU Košice 11,08 0,171
6 Hanuliaková Petra 020624 Slávia ŠG Trenčín 11,30 0,201
7 Šupicová Lenka 031222 Slávia ŠG Trenčín 11,90 0,255
8 Krajčovičová Petra 000216 AK AŠK Slávia Trnava 13,05 0,258

60 m prek. cel.por. - žiačky - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Šedová Zuzana 010112 AK Spartak Dubnica nad Váhom 9,96 0,259
2 Ďuricová Katarína 000202 AK Slávia TU Košice 10,23 0,211
3 Haršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia Trnava 10,32 0,176
4 Hatinová Klára 000619 KĽŠ KRYHA Bratislava 10,33 0,200
5 Szturcová Michaela 010413 Slávia ŠG Trenčín 10,51 0,319
6 Chybová Barbora 001127 Atletický oddiel Svit 10,62 0,222
7 Pavleová Michaela 010212 Slávia ŠG Trenčín 10,71 0,167
8 Filová Andrea 020904 AK Inter-SC Bratislava 10,78 0,254
9 Hanuliaková Júlia 000516 Slávia ŠG Trenčín 11,03 0,179
10 Ongáľová Olívia 011002 AK Slávia TU Košice 11,08 0,171
11 Jamborová Kristína 000905 Atletický oddiel Svit 11,09 0,223
12 Hanuliaková Petra 020624 Slávia ŠG Trenčín 11,30 0,201
13 Štecová Alexandra 000107 AK Slávia UK Bratislava 11,73 0,211
14 Šupicová Lenka 031222 Slávia ŠG Trenčín 11,90 0,255
15 Krajčovičová Petra 000216 AK AŠK Slávia Trnava 13,05 0,258
Formelová Barbora 001204 Slávia ŠG Trenčín NF 0,203

výška - žiačky - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Ďuricová Katarína 000202 AK Slávia TU Košice 155
2 Haršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia Trnava 143
3 Štecová Alexandra 000107 AK Slávia UK Bratislava 137
4 Pavleová Michaela 010212 Slávia ŠG Trenčín 137
5 Hanuliaková Petra 020624 Slávia ŠG Trenčín 134
6 Jamborová Kristína 000905 Atletický oddiel Svit 134
7 Hatinová Klára 000619 KĽŠ KRYHA Bratislava 128
8 Hanuliaková Júlia 000516 Slávia ŠG Trenčín 128
9 Formelová Barbora 001204 Slávia ŠG Trenčín 125
Chybová Barbora 001127 Atletický oddiel Svit 0
Šedová Zuzana 010112 AK Spartak Dubnica nad Váhom 0
Filová Andrea 020904 AK Inter-SC Bratislava 0
Ongáľová Olívia 011002 AK Slávia TU Košice 0
Krajčovičová Petra 000216 AK AŠK Slávia Trnava 0
Šupicová Lenka 031222 Slávia ŠG Trenčín 0
Szturcová Michaela 010413 Slávia ŠG Trenčín

125128131134137140143146149152155158
Ďuricová Katarína o - o - o o xxo o xo o xo xxx
Haršányová Kristína o o o o xxo o xxo xxx
Štecová Alexandra o xo o xxo xo xxx
Pavleová Michaela o o o o xxo xxx
Hanuliaková Petra o xxo xxo o xxx
Jamborová Kristína o o xo xxo xxx
Hatinová Klára o o xxx
Hanuliaková Júlia xo o xxx
Formelová Barbora xxo xxx
Šedová Zuzana xxx
Filová Andrea xxx
Chybová Barbora xxx
Krajčovičová Petra xxx
Šupicová Lenka xxx
Ongáľová Olívia xxx

guľa - žiačky - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Hanuliaková Júlia 000516 Slávia ŠG Trenčín 10,39
2 Hanuliaková Petra 020624 Slávia ŠG Trenčín 9,22
3 Pavleová Michaela 010212 Slávia ŠG Trenčín 8,65
4 Šedová Zuzana 010112 AK Spartak Dubnica nad Váhom 8,02
5 Hatinová Klára 000619 KĽŠ KRYHA Bratislava 7,58
6 Ďuricová Katarína 000202 AK Slávia TU Košice 7,39
7 Formelová Barbora 001204 Slávia ŠG Trenčín 7,09
8 Haršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia Trnava 6,94
9 Štecová Alexandra 000107 AK Slávia UK Bratislava 6,35
10 Chybová Barbora 001127 Atletický oddiel Svit 6,05
11 Krajčovičová Petra 000216 AK AŠK Slávia Trnava 6,04
12 Filová Andrea 020904 AK Inter-SC Bratislava 5,92
13 Jamborová Kristína 000905 Atletický oddiel Svit 5,71
14 Šupicová Lenka 031222 Slávia ŠG Trenčín 5,37
15 Ongáľová Olívia 011002 AK Slávia TU Košice 4,55
Szturcová Michaela 010413 Slávia ŠG Trenčín 0,00

Hanuliaková Júlia 10,1810,39x
Hanuliaková Petra x 9,22 8,45
Pavleová Michaela 7,92 8,65 8,65
Šedová Zuzana 7,44 7,80 8,02
Hatinová Klára 7,58 7,22 7,51
Ďuricová Katarína 7,31 7,39 6,75
Formelová Barbora 7,09 6,43 6,19
Haršányová Kristína 6,00 6,47 6,94
Štecová Alexandra x 6,35x
Chybová Barbora 6,02 6,05 5,67
Krajčovičová Petra 5,71 6,04 6,00
Filová Andrea 5,07 5,92 5,78
Jamborová Kristína 4,80 5,46 5,71
Šupicová Lenka 4,58 5,37 5,13
Ongáľová Olívia 4,55 4,37 4,21
Szturcová Michaela

diaľka - žiačky - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Haršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia Trnava 472
2 Pavleová Michaela 010212 Slávia ŠG Trenčín 469
3 Hatinová Klára 000619 KĽŠ KRYHA Bratislava 458
4 Ďuricová Katarína 000202 AK Slávia TU Košice 458
5 Hanuliaková Júlia 000516 Slávia ŠG Trenčín 436
6 Hanuliaková Petra 020624 Slávia ŠG Trenčín 426
7 Jamborová Kristína 000905 Atletický oddiel Svit 423
8 Filová Andrea 020904 AK Inter-SC Bratislava 420
9 Šedová Zuzana 010112 AK Spartak Dubnica nad Váhom 406
10 Šupicová Lenka 031222 Slávia ŠG Trenčín 404
11 Štecová Alexandra 000107 AK Slávia UK Bratislava 403
12 Ongáľová Olívia 011002 AK Slávia TU Košice 363
13 Krajčovičová Petra 000216 AK AŠK Slávia Trnava 349
14 Chybová Barbora 001127 Atletický oddiel Svit 334
Formelová Barbora 001204 Slávia ŠG Trenčín 0
Szturcová Michaela 010413 Slávia ŠG Trenčín 0

Haršányová Kristína 453446472
Pavleová Michaela 435x469
Hatinová Klára 451443458
Ďuricová Katarína 440x458
Hanuliaková Júlia 413436414
Hanuliaková Petra 390426423
Jamborová Kristína 423411420
Filová Andrea 392399420
Šedová Zuzana x402406
Šupicová Lenka 404389387
Štecová Alexandra 386397403
Ongáľová Olívia 359363339
Krajčovičová Petra 339349332
Chybová Barbora 334xx
Formelová Barbora xxx
Szturcová Michaela

800 m 1.beh - žiačky - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB

800 m cel.por. - žiačky - viacboj

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
Haršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia Trnava
Šupicová Lenka 031222 Slávia ŠG Trenčín
Krajčovičová Petra 000216 AK AŠK Slávia Trnava
Szturcová Michaela 010413 Slávia ŠG Trenčín
Pavleová Michaela 010212 Slávia ŠG Trenčín
Hanuliaková Petra 020624 Slávia ŠG Trenčín
Ongáľová Olívia 011002 AK Slávia TU Košice
Ďuricová Katarína 000202 AK Slávia TU Košice
Štecová Alexandra 000107 AK Slávia UK Bratislava
Hanuliaková Júlia 000516 Slávia ŠG Trenčín
Šedová Zuzana 010112 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jamborová Kristína 000905 Atletický oddiel Svit
Chybová Barbora 001127 Atletický oddiel Svit
Formelová Barbora 001204 Slávia ŠG Trenčín
Hatinová Klára 000619 KĽŠ KRYHA Bratislava
Filová Andrea 020904 AK Inter-SC Bratislava