Zoznam disciplín:

100 m race B - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Sarovic Darko 16.05.1990 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 10,76 0,136 SB
2 Khodja Brahim 01.12.1984 BEL - Royal Excelsior SC Brus 11,03 0,178 SB
3 Gül Joshua 17.04.1994 NED - Phanos Amsterdam 11,10 0,156 SB
4 Pike Pike 01.01.1994 IRL - Clonliffe Harriers 11,14 0,183 SB

w : +0,6 m/s
Photofinish

100 m race A - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Chalus Pierre 10.05.1993 FRA - Entente Franconville Ce 10,46 0,140 SB
2 Zumer Jan 09.06.1982 SLO - AD MASS Ljubljana 10,61 0,161
3 Barskiy Dmitrij 17.02.1981 ISR - Macabi Tel Aviv 10,67 0,227
4 Švondrk Jozef 24.08.1986 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 10,78 0,181
5 Kalisz Mike 12.11.1989 DEN - Sparta AM Copenhagen 10,83 0,175

w : +0,8 m/s
Photofinish

100 m sumary - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Chalus Pierre 10.05.1993 FRA - Entente Franconville Ce 10,46 0,140 SB
2 Zumer Jan 09.06.1982 SLO - AD MASS Ljubljana 10,61 0,161
3 Barskiy Dmitrij 17.02.1981 ISR - Macabi Tel Aviv 10,67 0,227
4 Sarovic Darko 16.05.1990 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 10,76 0,136 SB
5 Švondrk Jozef 24.08.1986 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 10,78 0,181
6 Kalisz Mike 12.11.1989 DEN - Sparta AM Copenhagen 10,83 0,175
7 Khodja Brahim 01.12.1984 BEL - Royal Excelsior SC Brus 11,03 0,178 SB
8 Gül Joshua 17.04.1994 NED - Phanos Amsterdam 11,10 0,156 SB
9 Pike Pike 01.01.1994 IRL - Clonliffe Harriers 11,14 0,183 SB

100 m race B - men - extra race

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Baloon Zvi 16.08.1990 ISR - Macabi Tel Aviv 10,90 0,193
2 Končina Luka 23.02.1994 SLO - AD MASS Ljubljana 11,20 0,179 SB
3 Šatka Daniel 23.08.1993 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 11,24 0,176 SB
4 Chaelemagne Chris 26.12.1992 NED - Phanos Amsterdam 11,47 0,177
5 De Beuin Ivo 03.07.1986 NED - Phanos Amsterdam 12,11 0,214

w : +1.8 m/s
Photofinish

100 m race A - men - extra race

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Jovanović Henad 14.08.1993 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 10,94 0,151
2 Zontar Luka 08.08.1994 SLO - AD MASS Ljubljana 10,98 0,186
3 Mokráš Juraj 28.12.1990 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 10,98 0,192
4 Wolfgang Jacob 25.08.1981 DEN - Sparta AM Copenhagen 10,98 0,204
5 Naprix Loic 17.12.1993 FRA - Entente Franconville Ce 11,05 0,215

w : +1.5 m/s
Photofinish

100 m sumary - men - extra race

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Baloon Zvi 16.08.1990 ISR - Macabi Tel Aviv 10,90 0,193
2 Jovanović Henad 14.08.1993 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 10,94 0,151
3 Zontar Luka 08.08.1994 SLO - AD MASS Ljubljana 10,98 0,186
4 Mokráš Juraj 28.12.1990 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 10,98 0,192
5 Wolfgang Jacob 25.08.1981 DEN - Sparta AM Copenhagen 10,98 0,204
6 Naprix Loic 17.12.1993 FRA - Entente Franconville Ce 11,05 0,215
7 Končina Luka 23.02.1994 SLO - AD MASS Ljubljana 11,20 0,179 SB
8 Šatka Daniel 23.08.1993 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 11,24 0,176 SB
9 Chaelemagne Chris 26.12.1992 NED - Phanos Amsterdam 11,47 0,177
10 De Beuin Ivo 03.07.1986 NED - Phanos Amsterdam 12,11 0,214

200 m race B - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Švondrk Jozef 24.08.1986 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 22,00 0,188 SB
2 Gasi Suad 24.05.1990 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 22,75 0,338
3 Pike Keith 01.01.1994 IRL - Clonliffe Harriers 23,01 0,204 SB
4 Emanuel Kai 15.01.1988 NED - Phanos Amsterdam 23,06 0,118

w : -0,4 m/s
Photofinish

200 m race A - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Zumer Jan 09.06.1982 SLO - AD MASS Ljubljana 21,22 0,232
2 Barskiy Dmitrij 17.02.1981 ISR - Macabi Tel Aviv 21,60 0,236
3 Kalisz Mike 11.12.1989 DEN - Sparta AM Copenhagen 21,77 0,136
4 Minyem Martial 26.10.1990 FRA - Entente Franconville Ce 22,04 0,213
5 Lins Sebastien 07.05.1992 BEL - Royal Excelsior SC Brus 22,17 0,225

w : +0,9 m/s
Photofinish

200 m sumary - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Zumer Jan 09.06.1982 SLO - AD MASS Ljubljana 21,22 0,232
2 Barskiy Dmitrij 17.02.1981 ISR - Macabi Tel Aviv 21,60 0,236
3 Kalisz Mike 11.12.1989 DEN - Sparta AM Copenhagen 21,77 0,136
4 Švondrk Jozef 24.08.1986 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 22,00 0,188 SB
5 Minyem Martial 26.10.1990 FRA - Entente Franconville Ce 22,04 0,213
6 Lins Sebastien 07.05.1992 BEL - Royal Excelsior SC Brus 22,17 0,225
7 Gasi Suad 24.05.1990 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 22,75 0,338
8 Pike Keith 01.01.1994 IRL - Clonliffe Harriers 23,01 0,204 SB
9 Emanuel Kai 15.01.1988 NED - Phanos Amsterdam 23,06 0,118

400 m race B - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Jeras Jernej 26.08.1991 SLO - AD MASS Ljubljana 48,61 0,242 SB
2 Laftey John 27.11.1995 IRL - Clonliffe Harriers 49,93 0,244 SB
3 Radioja Vasilije 28.03.1993 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 50,62 0,228
4 Klaassen Maetin 03.08.1984 NED - Phanos Amsterdam 50,81 0,305

Photofinish

400 m race A - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Sanford Donald 02.05.1987 ISR - Macabi Tel Aviv 46,87 0,267
2 Ghislain Arnaud 02.12.1988 BEL - Royal Excelsior SC Brus 47,51 0,220
3 Naprix Bruno 02.04.1988 FRA - Entente Franconville Ce 47,75 0,210
4 Hyde Nicklas 05.06.1986 DEN - Sparta AM Copenhagen 48,11 0,203
5 Repčík Jozef 08.08.1986 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 48,97 0,245

Photofinish

400 m sumary - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Sanford Donald 02.05.1987 ISR - Macabi Tel Aviv 46,87 0,267
2 Ghislain Arnaud 02.12.1988 BEL - Royal Excelsior SC Brus 47,51 0,220
3 Naprix Bruno 02.04.1988 FRA - Entente Franconville Ce 47,75 0,210
4 Hyde Nicklas 1986 DEN - Sparta AM Copenhagen 48,11 0,203
5 Jeras Jernej 26.08.1991 SLO - AD MASS Ljubljana 48,61 0,242 SB
6 Repčík Jozef 08.08.1986 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 48,97 0,245
7 Laftey John 27.11.1995 IRL - Clonliffe Harriers 49,93 0,244 SB
8 Radioja Vasilije 28.03.1993 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 50,62 0,228
9 Klaassen Maetin 03.08.1984 NED - Phanos Amsterdam 50,81 0,305

800 m - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Zan Rudolf 05.05.1993 SLO - AD MASS Ljubljana 1:49,20
2 Balhan Pierre Antoin 21.10.1992 BEL - Royal Excelsior SC Brus 1:49,32
3 Ndiwa Cornelius 17.12.1988 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 1:50,33
4 Khouia Rachid 09.11.1979 FRA - Entente Franconville Ce 1:53,17
5 Emrani Dustin 06.01.1985 ISR - Macabi Tel Aviv 1:54,43
6 Cho Mihn 29.11.1994 DEN - Sparta AM Copenhagen 1:55,20
7 Valters Kris 17.05.1989 IRL - Clonliffe Harriers 1:55,89 SB
8 Duka Milan 03.02.1992 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 1:57,97
9 Looze Ralf 27.08.1994 NED - Phanos Amsterdam 2:02,35

Photofinish

1500 m - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Aarrass Jamale 15.11.1981 FRA - Entente Franconville Ce 3:57,08
2 Getahun Yiamer 28.06.1992 ISR - Macabi Tel Aviv 3:58,17
3 Repčík Jozef 08.08.1986 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 3:58,25
4 Jensen Nick 17.06.1991 DEN - Sparta AM Copenhagen 3:58,29
5 Petrač Jan 04.07.1995 SLO - AD MASS Ljubljana 4:00,39
6 Azzouzi,el Adil 07.03.1993 NED - Phanos Amsterdam 4:10,10 SB
7 Fitzmaurice Dave 07.03.1990 IRL - Clonliffe Harriers 4:17,77
8 Maingain Francois 18.07.1989 BEL - Royal Excelsior SC Brus 4:19,38
9 Ivaneza Namanja 23.07.1989 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 4:28,95

Photofinish

3000 m - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Gezachw Yossef 01.01.1975 ISR - Macabi Tel Aviv 8:24,84
2 Kamal Abdellatif 05.03.1985 FRA - Entente Franconville Ce 8:32,08
3 Harboe Jeppe 23.02.1992 DEN - Sparta AM Copenhagen 8:37,81
4 Hernould Franky 12.01.1986 BEL - Royal Excelsior SC Brus 8:38,37
5 Hanlon Gery 03.08.1974 IRL - Clonliffe Harriers 8:48,40
6 Dovc Jan 22.05.1993 SLO - AD MASS Ljubljana 9:04,04
7 Krstic Aleksandar 24.04.1987 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 9:08,88 SB
8 Costelis Anton 05.07.1982 NED - Phanos Amsterdam 9:59,06
9 Klobúčnik Peter 24.07.1963 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 10:21,53 SB

Photofinish

5000 m - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Ndiwa Cornelius 17.12.1988 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 14:24,70
2 Hannibal Jacob 18.01.1981 DEN - Sparta AM Copenhagen 14:46,16
3 Lejeune Emmanuel 29.06.1992 BEL - Royal Excelsior SC Brus 14:47,72
4 Bouzid Tarik 24.02.1977 FRA - Entente Franconville Ce 14:53,82
5 Teferri Maru 17.02.1992 ISR - Macabi Tel Aviv 14:55,33 SB
6 Puhar Rok 14.09.1992 SLO - AD MASS Ljubljana 14:59,30 SB
7 Brontsema Jelte 05.12.1979 NED - Phanos Amsterdam 15:30,34
8 McMahon Brian 07.07.1982 IRL - Clonliffe Harriers 15:33,14
9 Suzic Duan 23.07.1989 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 18:04,49

Photofinish

110 m hurdles race B - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Jovanovic Nenad 14.08.1993 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 15,47 0,130
2 Wuillaume Laurent 05.12.1989 BEL - Royal Excelsior SC Brus 15,59 0,146
3 Orel Igor 14.02.1990 SLO - AD MASS Ljubljana 15,76 0,197
4 Veies de Ruud 22.04.1982 NED - Phanos Amsterdam 15,84 0,257

w : +1.0 m/s
Photofinish

110 m hurdles race A - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Delmestre Thomas 31.03.1991 FRA - Entente Franconville Ce 14,15 0,183
2 Janeček Matúš 14.07.1985 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 14,29 0,167
3 Laugesen Christian 10.01.1986 DEN - Sparta AM Copenhagen 14,64 0,193
4 Field Matt 13.12.1988 IRL - Clonliffe Harriers 14,93 0,165
5 Karni Ehud 12.09.1983 ISR - Macabi Tel Aviv 16,04 0,171

w : +2.0 m/s
Photofinish

110 m hurdles sumary - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Delmestre Thomas 31.03.1991 FRA - Entente Franconville Ce 14,15 0,183
2 Janeček Matúš 14.07.1985 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 14,29 0,167
3 Laugesen Christian 10.01.1986 DEN - Sparta AM Copenhagen 14,64 0,193
4 Field Matt 13.12.1988 IRL - Clonliffe Harriers 14,93 0,165
5 Jovanovic Nenad 14.08.1993 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 15,47 0,130
6 Wuillaume Laurent 05.12.1989 BEL - Royal Excelsior SC Brus 15,59 0,146
7 Orel Igor 14.02.1990 SLO - AD MASS Ljubljana 15,76 0,197
8 Veies de Ruud 22.04.1982 NED - Phanos Amsterdam 15,84 0,257
9 Karni Ehud 12.09.1983 ISR - Macabi Tel Aviv 16,04 0,171

400 m hurdles race B - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Valič Lovrenc 28.03.1994 SLO - AD MASS Ljubljana 55,60 0,262 SB
2 Hulínek Tomáš 05.01.1991 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 57,34 0,303
3 Kalezic Toman 29.08.1992 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 60,92 0,261 SB
4 Majdoub Eyad 11.09.1985 ISR - Macabi Tel Aviv 61,90 0,198

Photofinish

400 m hurdles race A - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Miath Loic 07.02.1984 FRA - Entente Franconville Ce 52,60 0,329
2 Fagan John 10.04.1989 IRL - Clonliffe Harriers 54,51 0,172
3 Klaassen Martijn 03.08.1984 NED - Phanos Amsterdam 55,21 0,270
4 Laugesen Christian 10.01.1986 DEN - Sparta AM Copenhagen 55,49 0,294
5 Vervloet Gregory 20.03.1983 BEL - Royal Excelsior SC Brus 55,95 0,267

Photofinish

400 m hurdles sumary - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Miath Loic 07.02.1984 FRA - Entente Franconville Ce 52,60 0,329
2 Fagan John 10.04.1989 IRL - Clonliffe Harriers 54,51 0,172
3 Klaassen Martijn 03.08.1984 NED - Phanos Amsterdam 55,21 0,270
4 Laugesen Christian 10.01.1986 DEN - Sparta AM Copenhagen 55,49 0,294
5 Valič Lovrenc 28.03.1994 SLO - AD MASS Ljubljana 55,60 0,262 SB
6 Vervloet Gregory 20.03.1983 BEL - Royal Excelsior SC Brus 55,95 0,267
7 Hulínek Tomáš 05.01.1991 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 57,34 0,303
8 Kalezic Toman 29.08.1992 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 60,92 0,261 SB
9 Majdoub Eyad 11.09.1985 ISR - Macabi Tel Aviv 61,90 0,198

3000 m steeplechease - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Hesselbjerg Ole 23.04.1990 DEN - Sparta AM Copenhagen 8:52,87 SB
2 Asmare Niguse 12.12.1987 ISR - Macabi Tel Aviv 9:06,84 SB
3 Grad Blaz 08.02.1989 SLO - AD MASS Ljubljana 9:06,86
4 Rossiter Jayme 29.09.1990 IRL - Clonliffe Harriers 9:16,16 SB
5 Charpentier Jérémie 31.01.1987 FRA - Entente Franconville Ce 9:22,36 SB
6 Smith Sullivan 16.09.1976 NED - Phanos Amsterdam 9:39,96
7 Stankovic Mirko 13.04.1983 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 10:04,11 SB
8 Hulínek Tomáš 05.01.1991 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 11:37,74
Chahbi Younes 26.11.1982 BEL - Royal Excelsior SC Brus DNF

Photofinish

long jump - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Jensen Morten 12.02.1982 DEN - Sparta AM Copenhagen 768
2 Jovancevic Strahinja 28.02.1993 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 752 SB
3 Anouman Guy-Elphége 13.06.1994 FRA - Entente Franconville Ce 736
4 Halevi Jochai 10.05.1982 ISR - Macabi Tel Aviv 702
5 Vrscaj Ziga 08.01.1993 SLO - AD MASS Ljubljana 689
6 Janeček Matúš 14.07.1985 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 686
7 Caluwe Arnaud 05.08.1991 BEL - Royal Excelsior SC Brus 673
8 Stieglis Yoeri 06.06.1990 NED - Phanos Amsterdam 660 SB
9 Heney Andrew 13.02.1995 IRL - Clonliffe Harriers 540 SB

Jensen Morten x768xx
Jovancevic Strahinja675x701752
Anouman Guy-Elphége723715734736
Halevi Jochai 702702--
Vrscaj Ziga 628x656689
Janeček Matúš 645686656650
Caluwe Arnaud 672673xx
Stieglis Yoeri 556660637-
Heney Andrew 481540--

triple jump - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Halevi Jochai 10.05.1982 ISR - Macabi Tel Aviv 16,35
2 Moller Anders 05.09.1977 DEN - Sparta AM Copenhagen 15,59
3 Sivic Jure 31.07.1987 SLO - AD MASS Ljubljana 14,43
4 Diatta Ibrahim 05.06.1978 FRA - Entente Franconville Ce 13,97
5 Caluwe Arnaud 05.08.1991 BEL - Royal Excelsior SC Brus 13,33
6 Bojovic Miroslav 18.03.1987 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 13,11
7 Bouwman Maarten 01.05.1984 NED - Phanos Amsterdam 12,96
8 Mokráš Juraj 28.12.1990 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 12,68
Dorina Thomas 20.04.1974 IRL - Clonliffe Harriers NM

Halevi Jochai 16,1516,35xx
Moller Anders 15,3115,1014,6215,59
Sivic Jure xxx14,43
Diatta Ibrahim xx13,4113,97
Caluwe Arnaud 12,8813,33xx
Bojovic Miroslav 11,65x11,5213,11
Bouwman Maarten 12,7912,96--
Mokráš Juraj 12,6812,63xx
Dorina Thomas xxxx

high jump - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Kroytor Dmitry 18.02.1993 ISR - Macabi Tel Aviv 220
2 Todosijevic Milo 08.03.1983 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 214 SB
3 Kabelka Michal 04.02.1985 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 214
4 Zidar Luka 09.09.1990 SLO - AD MASS Ljubljana 204
5 Heney Andrew 13.02.1995 IRL - Clonliffe Harriers 200 SB
6 Wuillaume Laurent 05.12.1989 BEL - Royal Excelsior SC Brus 195 =SB
7 Strom Emil 26.02.1993 DEN - Sparta AM Copenhagen 190 =SB
8 Bretveld Bastiaan 25.05.1989 NED - Phanos Amsterdam 180
9 San Miguel Denis 22.04.1986 FRA - Entente Franconville Ce 180

170180185190195200204208211214217220228
Kroytor Dmitry - - - - - - - o o o - xxo xxx
Kabelka Michal - - - o - o - o - o xxx
Todosijevic Milo - - - o o o o o o o xxx
Zidar Luka - o - o o xo o xxx
Heney Andrew - - xo o o o xxx
Wuillaume Laurent o o o xxo o xxx
Strom Emil o xo o xxo xxx
Bretveld Bastiaan - xo xxx
San Miguel Denis o xo xxx

pole vault - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Jorgensen Rasmus 1989 DEN - Sparta AM Copenhagen 520
2 Bataillon Jérémy FRA - Entente Franconville Ce 500 SB
3 Donegan David 10.04.1980 IRL - Clonliffe Harriers 480
4 Zmoray Ján 16.05.1991 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 470
5 Karni Ehud 12.09.1983 ISR - Macabi Tel Aviv 460
6 Rupar Matej 1986 SLO - AD MASS Ljubljana 460
7 Vries de Ruud 22.04.1982 NED - Phanos Amsterdam 430 =SB
8 Vandecapelle Mattijs 03.03.1989 BEL - Royal Excelsior SC Brus 420
Sarovic Darko 16.05.1990 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr DNP

380400420430440450460470480490500505510520540
Jorgensen Rasmus - - - - - - - - - o - - - xxo xxx
Bataillon Jérémy - - - - o - xo - o - xxo - xxx
Donegan David o - - - - - xo - xxo - x-- xx
Zmoray Ján - - xo - o - o o xxx
Karni Ehud - - - - - xo o xxx
Rupar Matej - - - - xo - xo xxx
Vries de Ruud o xxo xo xxo xxx
Vandecapelle Mattijs - o o xxx

shot put - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Christensen Kim 01.04.1984 DEN - Sparta AM Copenhagen 19,20
2 Cronie Patrik 05.11.1989 NED - Phanos Amsterdam 18,05 SB
3 Rauktys Tomas 13.04.1985 IRL - Clonliffe Harriers 16,59
4 Vrielynck Julien 10.02.1984 FRA - Entente Franconville Ce 15,98
5 Mrcenovic Aleksandar 30.01.1994 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 14,87 SB
6 Žitňanský Jaroslav 18.02.1971 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 14,53
7 Zupanic Blaz 06.04.1995 SLO - AD MASS Ljubljana 13,97
8 Guillaume Jonathan 07.05.1992 BEL - Royal Excelsior SC Brus 13,79
9 Ben-Shohan Shlomi 11.04.1978 ISR - Macabi Tel Aviv 13,33

Christensen Kim 18,3818,9719,2019,11
Cronie Patrik 17,7418,05xx
Rauktys Tomas 16,2516,59xx
Vrielynck Julien 15,98xxx
Mrcenovic Aleksandar14,46x14,7414,87
Žitňanský Jaroslav x13,9314,2314,53
Zupanic Blaz 13,9713,3113,93x
Guillaume Jonathan 12,70x13,7913,48
Ben-Shohan Shlomi 12,7712,9313,33x

discus - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Person Maarten 15.03.1987 NED - Phanos Amsterdam 58,61
2 Tiercelin Jean-Bapti 01.02.1997 FRA - Entente Franconville Ce 52,15
3 Rauktys Tomas 13.04.1985 IRL - Clonliffe Harriers 51,58 SB
4 Žitňanský Jaroslav 18.02.1971 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 46,24
5 Ellegaard Andreas 03.04.1993 DEN - Sparta AM Copenhagen 45,26
6 Lior Pereyz 21.12.1973 ISR - Macabi Tel Aviv 43,51
7 Hoffman Nils 03.10.1986 BEL - Royal Excelsior SC Brus 40,35 SB
8 Mrcenovic Aleksandar 30.01.1994 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 39,59 SB
9 Zupanic Blaz 06.04.1995 SLO - AD MASS Ljubljana 37,15 SB

Person Maarten 52,3757,2758,61x
Tiercelin Jean-Bapti52,1550,18xx
Rauktys Tomas 51,5851,49xx
Žitňanský Jaroslav 44,60x46,24x
Ellegaard Andreas 45,26xx43,71
Lior Pereyz xx35,3143,51
Hoffman Nils 38,6639,1240,3539,70
Mrcenovic Aleksandarx36,75x39,59
Zupanic Blaz 37,15x32,49-

javelin - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Durechou Killian 15.08.1992 FRA - Entente Franconville Ce 72,31
2 Kranjc Matija 12.06.1984 SLO - AD MASS Ljubljana 70,73
3 Torok Krisztian 04.05.1987 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 69,97
4 Fingert Alexander 01.05.1965 ISR - Macabi Tel Aviv 55,77
5 Slipsager Jacob 13.02.1994 DEN - Sparta AM Copenhagen 53,06
6 Radosavljevic Marko 16.07.1992 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 52,77
7 Bernard Tom 12.09.1993 BEL - Royal Excelsior SC Brus 48,46
8 Kiwan Bary 05.05.1983 IRL - Clonliffe Harriers 47,55
9 Ormond,van Bas 01.03.1983 NED - Phanos Amsterdam 43,40 SB

Durechou Killian 72,31xxx
Kranjc Matija 70,73x68,3169,23
Torok Krisztian 66,8869,9766,1068,50
Fingert Alexander 55,1055,67x55,77
Slipsager Jacob 53,0651,94xx
Radosavljevic Marko47,6947,7552,77x
Bernard Tom 43,0143,37x48,46
Kiwan Bary 47,0647,55xx
Ormond,van Bas 43,4042,36x41,13

hammer - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Boisrond Olivier 17.02.1985 FRA - Entente Franconville Ce 68,08
2 Daniš Branislav 20.12.1984 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 65,60 SB
3 Plesko Nejc 1992 SLO - AD MASS Ljubljana 61,07
4 Person Maarten 15.03.1987 NED - Phanos Amsterdam 60,15
5 Zaginayko Viktor 14.09.1984 ISR - Macabi Tel Aviv 58,08
6 Corlin Simone 1976 DEN - Sparta AM Copenhagen 56,95
7 White Podraig IRL - Clonliffe Harriers 56,13
8 Bernard Tom 12.09.1993 BEL - Royal Excelsior SC Brus 44,24
9 Radosavljevic Marko 16.07.1992 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 16,93

Boisrond Olivier x66,3268,0866,86
Daniš Branislav x65,60xx
Plesko Nejc x49,25x61,07
Person Maarten 56,1260,15xx
Zaginayko Viktor 52,31x58,08x
Corlin Simone 54,4856,95xx
White Podraig 56,06x56,13x
Bernard Tom 40,2342,1744,24x
Radosavljevic Marko16,93---

4 x 100 m race B - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 BEL BEL - Royal Excelsior SC Brus 42,60 0,267
2 NED NED - Phanos Amsterdam 42,96 0,135
3 SRB SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 43,06 0,376
4 IRL IRL - Clonliffe Harriers 43,76 0,203

Photofinish

4 x 100 m race A - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 FRA FRA - Entente Franconville Ce 41,04 0,235
2 DEN DEN - Sparta AM Copenhagen 41,19 0,161
3 ISR ISR - Macabi Tel Aviv 41,31 0,259
4 SLO SLO - AD MASS Ljubljana 42,22 0,167
5 SVK SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 42,49 0,304

Photofinish

4 x 100 m sumary - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 FRA FRA - Entente Franconville Ce 41,04 0,235
2 DEN DEN - Sparta AM Copenhagen 41,19 0,161
3 ISR ISR - Macabi Tel Aviv 41,31 0,259
4 SLO SLO - AD MASS Ljubljana 42,22 0,167
5 SVK SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 42,49 0,304
6 BEL BEL - Royal Excelsior SC Brus 42,60 0,267
7 NED NED - Phanos Amsterdam 42,96 0,135
8 SRB SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 43,06 0,376
9 IRL IRL - Clonliffe Harriers 43,76 0,203

BEL - Bux Anthony, Khodja Brahim, Moral Miguel, Wuillaume Laurent
DEN - Wolfgang Jacob, Nicklus Hyde,Kalisz Mike, Jensen Morten,
FRA - Chalus Pierre, Naprix Bruno, Naprix Loic, Delmstrne Thomas
IRL - Daran Daniel, Laffey John, Pike Keith,Donohue Ciaran
ISR - Aranov Alexander, Bar-Joshua Micael, Barskiy Dmitri, Sender Balon Tzvi
NED - Kaj Emanuel, Looze Raif, Charlemagne Chris, Bouwmna Maerten
SLO - Žontar Luka, Jeras Jernej, Končina Luka ,Žumer Jan,
SRB - Jovancevic Starhinja, Djordje Novakovic, Gasi Suad, Šarovic Darko,
SVK - Noskovič Ladislav, Mokráš Juraj, Šatka Daniel, Švondrk Jozef

4 x 400 m race B - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 BEL BEL - Royal Excelsior SC Brus 3:18,90 0,255
2 IRL IRL - Clonliffe Harriers 3:26,88 0,157
3 SRB SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 3:27,34 0,342
4 NED NED - Phanos Amsterdam 3:38,47 0,250

Photofinish

4 x 400 m race A - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 ISR ISR - Macabi Tel Aviv 3:14,26 0,363
2 FRA FRA - Entente Franconville Ce 3:15,42 0,389
3 DEN DEN - Sparta AM Copenhagen 3:15,44 0,304
4 SLO SLO - AD MASS Ljubljana 3:18,48 0,218
5 SVK SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 3:19,49 0,391

Photofinish

4 x 400 m sumary - men

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 ISR ISR - Macabi Tel Aviv 3:14,26 0,363
2 FRA FRA - Entente Franconville Ce 3:15,42 0,389
3 DEN DEN - Sparta AM Copenhagen 3:15,44 0,304
4 SLO SLO - AD MASS Ljubljana 3:18,48 0,218
5 BEL BEL - Royal Excelsior SC Brus 3:18,90 0,255
6 SVK SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 3:19,49 0,391
7 IRL IRL - Clonliffe Harriers 3:26,88 0,157
8 SRB SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 3:27,34 0,342
9 NED NED - Phanos Amsterdam 3:38,47 0,250

BEL - Khodja Brahi,Vervloet Gregory, Balhan Pierre Antoine,Lins Sebastien
DEN - Ris Jaob, Lick Jensen, Strom Emil, Hyde Nicklas
FRA - Miath Loic, Aarrass Jamale, Antemer Jeffrey, Miyem Martial,
IRL - Donohue Ciaran, Brian Tobin, Laffey John, Fagan John,
ISR - Majola Ruben, Muzrahi Bezalel, Emrani Dustin, Sanford Donald
NED - Kai Emanuel, Gúl Joshua,Stieglis Yoeri, Charlemagne Cheis
SLO - Jeras Jernej, Lovrenc Valic, Končina Luka, Anton Manfreda,
SRB - Vucic Predrag,Milenkovic Petar, Kalezic Toman, Radivoja Vasilije
SVK - Mokráš Juraj, Janeček Matúš, Štadler Patrik,Repčík Jozef,

100 m race B - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Procházková Barbora 13.12.1991 CZE - USK Praha 11,94 0,153 SB
2 Subotic Jelena 09.07.1984 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 12,04 0,165 SB
3 Kalicanin Bojana 16.03.1994 BIH - AK Borac Banjaluka 12,71 0,200
4 Falkenberg Vera 20.03.1995 SUI - LG Bern 12,72 0,213 SB

w : +1,3 m/s
Photofinish

100 m race A - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Tyson Abbi 05.07.1989 GBR - Birchfield Harriers Bir 11,66 0,137 SB
2 Sooriyaarachchi Anom 21.04.1980 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 11,69 0,135
3 Strajnar Sara 08.05.1989 SLO - AD MASS Ljubljana 11,82 0,180
4 Jarder Erica 02.04.1986 DEN - Sparta AM Copenhagen 11,98 0,165
5 Rositzan Sandra 29.04.1995 ISR - Macabi Reshon Lazion 13,49 0,188

w : -0,2 m/s
Photofinish

100 m sumary - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Tyson Abbi 05.07.1989 GBR - Birchfield Harriers Bir 11,66 0,137 SB
2 Sooriyaarachchi Anom 21.04.1980 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 11,69 0,135
3 Strajnar Sara 08.05.1989 SLO - AD MASS Ljubljana 11,82 0,180
4 Procházková Barbora 13.12.1991 CZE - USK Praha 11,94 0,153 SB
5 Jarder Erica 02.04.1986 DEN - Sparta AM Copenhagen 11,98 0,165
6 Subotic Jelena 09.07.1984 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 12,04 0,165 SB
7 Kalicanin Bojana 16.03.1994 BIH - AK Borac Banjaluka 12,71 0,200
8 Falkenberg Vera 20.03.1995 SUI - LG Bern 12,72 0,213 SB
9 Rositzan Sandra 29.04.1995 ISR - Macabi Reshon Lazion 13,49 0,188

100 m race B - women - extra race

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Russell Kylie 23.03.1988 GBR - Birchfield Harriers Bir 12,21 0,155
2 Margolienová Martina 26.08.1993 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 12,80 0,145
3 Ignjic Katarina 27.03.1996 BIH - AK Borac Banjaluka 13,24 0,165
4 Rositsan Sandra 29.04.1995 ISR - Macabi Reshon Lazion 13,37 0,156
5 Schlatter Daniela 22.03.1994 SUI - LG Bern 13,48 0,187
Landes Eden 01.09.1995 ISR - Macabi Reshon Lazion DNP

w : +2,6 m/s
Photofinish

100 m race A - women - extra race

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Strajnar Laura 09.08.1993 SLO - AD MASS Ljubljana 12,24 0,165 SB
2 Humpolíková Pavlína 22.05.1985 CZE - USK Praha 12,25 0,171
3 Traóre Martha 08.01.1995 DEN - Sparta AM Copenhagen 12,32 0,135 SB
4 Milosavgević Milica 07.04.1992 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 12,52 0,178
5 Gorisek Pina 17.02.1990 SLO - AD MASS Ljubljana 12,75 0,142
6 Plešavská Barbora 26.08.1995 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 13,04 0,152

w : +1.8 m/s
Photofinish

100 m sumary - women - extra race

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Russell Kylie 23.03.1988 GBR - Birchfield Harriers Bir 12,21 0,155
2 Strajnar Laura 09.08.1993 SLO - AD MASS Ljubljana 12,24 0,165 SB
3 Humpolíková Pavlína 22.05.1985 CZE - USK Praha 12,25 0,171
4 Traóre Martha 08.01.1995 DEN - Sparta AM Copenhagen 12,32 0,135 SB
5 Milosavgević Milica 07.04.1992 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 12,52 0,178
6 Gorisek Pina 17.02.1990 SLO - AD MASS Ljubljana 12,75 0,142
7 Margolienová Martina 26.08.1993 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 12,80 0,145
8 Plešavská Barbora 26.08.1995 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 13,04 0,152
9 Ignjic Katarina 27.03.1996 BIH - AK Borac Banjaluka 13,24 0,165
10 Rositsan Sandra 29.04.1995 ISR - Macabi Reshon Lazion 13,37 0,156
11 Schlatter Daniela 22.03.1994 SUI - LG Bern 13,48 0,187
Landes Eden 01.09.1995 ISR - Macabi Reshon Lazion DNP

200 m race B - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Subotic Jelena 09.07.1984 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 25,13 0,208 SB
2 Kecman Ksenija 10.06.1989 BIH - AK Borac Banjaluka 25,17 0,284 SB
3 Schlatter Daniela 22.03.1994 SUI - LG Bern 26,94 0,177 SB
4 Peretz Paz 20.11.1996 ISR - Macabi Reshon Lazion 27,92 0,171

w : +3,9 m/s
Photofinish

200 m race A - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Zumer Kristina 02.02.1980 SLO - AD MASS Ljubljana 23,71 0,178
2 Bartoníčková Jitka 22.12.1985 CZE - USK Praha 23,92 0,236 SB
3 Sooriyaarachchi Anom 21.04.1980 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 24,01 0,171 SB
4 Olson Anna 16.11.1988 DEN - Sparta AM Copenhagen 24,40 0,182
5 Cooksey Melinda 19.05.1984 GBR - Birchfield Harriers Bir 24,49 0,184

w : +3,9 m/s
Photofinish

200 m sumary - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Zumer Kristina 02.02.1980 SLO - AD MASS Ljubljana 23,71 0,178
2 Bartoníčková Jitka 22.12.1985 CZE - USK Praha 23,92 0,236 SB
3 Sooriyaarachchi Anom 21.04.1980 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 24,01 0,171 SB
4 Olson Anna 16.11.1988 DEN - Sparta AM Copenhagen 24,40 0,182
5 Cooksey Melinda 19.05.1984 GBR - Birchfield Harriers Bir 24,49 0,184
6 Subotic Jelena 09.07.1984 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 25,13 0,208 SB
7 Kecman Ksenija 10.06.1989 BIH - AK Borac Banjaluka 25,17 0,284 SB
8 Schlatter Daniela 22.03.1994 SUI - LG Bern 26,94 0,177 SB
9 Peretz Paz 20.11.1996 ISR - Macabi Reshon Lazion 27,92 0,171

400 m race B - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Olson Anna 16.11.1988 DEN - Sparta AM Copenhagen 57,34 0,292
2 Stainton Katie 29.11.1986 GBR - Birchfield Harriers Bir 58,45 0,242
3 Mani Ramona 23.04.1992 SUI - LG Bern 61,85 0,281
4 Vanyusheva Kristina 07.01.1989 ISR - Macabi Reshon Lazion 62,81 0,303

Photofinish

400 m race A - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Bergrová Zuzana 24.11.1984 CZE - USK Praha 53,79 0,311 SB
2 Kecman Ksenija 10.06.1989 BIH - AK Borac Banjaluka 55,86 0,325 SB
3 Ciric Maja 07.11.1989 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 56,34 0,319 SB
4 Holleyová Andrea 20.05.1989 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 56,78 0,267 SB
5 Vrtacic Nina 28.04.1994 SLO - AD MASS Ljubljana 57,90 0,353

Photofinish

400 m sumary - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Bergrová Zuzana 24.11.1984 CZE - USK Praha 53,79 0,311 SB
2 Kecman Ksenija 10.06.1989 BIH - AK Borac Banjaluka 55,86 0,325 SB
3 Ciric Maja 07.11.1989 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 56,34 0,319 SB
4 Holleyová Andrea 20.05.1989 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 56,78 0,267 SB
5 Olson Anna 16.11.1988 DEN - Sparta AM Copenhagen 57,34 0,292
6 Vrtacic Nina 28.04.1994 SLO - AD MASS Ljubljana 57,90 0,353
7 Stainton Katie 29.11.1986 GBR - Birchfield Harriers Bir 58,45 0,242
8 Mani Ramona 23.04.1992 SUI - LG Bern 61,85 0,281
9 Vanyusheva Kristina 07.01.1989 ISR - Macabi Reshon Lazion 62,81 0,303

800 m - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Šatrová Dana 12.12.1986 CZE - USK Praha 2:05,91
2 Read Cally 15.05.1991 GBR - Birchfield Harriers Bir 2:10,17
3 Olsen Dagmar 16.07.1994 DEN - Sparta AM Copenhagen 2:10,48
4 Plazar Patricija 07.04.1991 SLO - AD MASS Ljubljana 2:11,52
5 Gavranovic Vladana 13.08.1989 BIH - AK Borac Banjaluka 2:12,99
6 Zatlukalová Janka 23.12.1988 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 2:19,10 SB
7 Markovic Tamara 16.10.1988 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 2:19,91
8 Mani Ramona 23.04.1992 SUI - LG Bern 2:52,90
Hachamov Tal 19.03.1996 ISR - Macabi Reshon Lazion DNF

Photofinish

1500 m - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Čapková Tereza 24.07.1987 CZE - USK Praha 4:19,31
2 Terzic Amela 02.01.1993 BIH - AK Borac Banjaluka 4:21,67
3 Mismas Marusa 24.10.1994 SLO - AD MASS Ljubljana 4:22,18 SB
4 Lehman Valérie 19.09.1980 SUI - LG Bern 4:25,09
5 Treacy Sara 22.06.1986 GBR - Birchfield Harriers Bir 4:25,92
6 Brasen Louise 09.06.1981 DEN - Sparta AM Copenhagen 4:35,71
7 Radisavljevic Nina 11.03.1995 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 5:25,46
8 Holleyová Andrea 20.05.1989 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 5:56,63
9 Maimon Chen 22.02.1995 ISR - Macabi Reshon Lazion 6:10,13

Photofinish

3000 m - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Drahotová Anežka 22.07.1985 CZE - USK Praha 9:53,62 SB
2 Stevens Eleanor 29.06.1984 GBR - Birchfield Harriers Bir 9:54,51
3 Thestrup Joleshin 25.11.1996 DEN - Sparta AM Copenhagen 10:21,62
4 Schertenleib Nathali 09.10.1990 SUI - LG Bern 10:26,27
5 Menagen Shira 25.11.1983 ISR - Macabi Reshon Lazion 10:59,86
6 Kroselj Klara 20.09.1994 SLO - AD MASS Ljubljana 11:05,25
7 Zukić Rahima 09.05.1987 BIH - AK Borac Banjaluka 11:11,38
8 Horňáková Monika 06.07.1995 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 11:42,52
9 Simic Katarina 03.11.1995 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 15:58,23

Photofinish

5000 m - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Jenni-Moser Mirja 06.07.1976 SUI - LG Bern 16:32,46
2 Stigmalier Sara 01.01.1983 DEN - Sparta AM Copenhagen 17:07,87
3 Kimani Lucia 21.06.1981 BIH - AK Borac Banjaluka 17:25,55
4 Kubešová Petra 18.05.1991 CZE - USK Praha 17:39,82 SB
5 Zatlukalová Janka 23.12.1988 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 17:50,37
6 Bachmand Svetlana 22.12.1976 ISR - Macabi Reshon Lazion 18:47,26
7 Johnson Danielle 18.10.1992 GBR - Birchfield Harriers Bir 18:57,65
8 Praprotnik Zala 08.02.1978 SLO - AD MASS Ljubljana 19:26,95
9 Jovanovic Nevena 06.11.1985 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 20:36,54

Photofinish

100 m hurdles race B - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Petkovic Ivana 12.01.1990 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 14,22 0,164 SB
2 Vermund Anne-Sofie 21.07.1993 DEN - Sparta AM Copenhagen 15,02 0,202
3 Botter Jessica 16.09.1988 SUI - LG Bern 15,62 0,157
4 Levi Noa 16.09.1995 ISR - Macabi Reshon Lazion 16,65 0,253

w : +2.5 m/s
Photofinish

100 m hurdles race A - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Korešová Jana 08.04.1981 CZE - USK Praha 13,49 0,140
2 Sepetavc Manca 09.09.1995 SLO - AD MASS Ljubljana 13,59 0,138 SB
3 Smith Madelaine 19.01.1995 GBR - Birchfield Harriers Bir 14,14 0,173 SB
4 Cvijetic Gorana 01.02.1989 BIH - AK Borac Banjaluka 14,18 0,123
5 Mokrášová Lucia 27.03.1994 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 14,19 0,166 SB

w : +2.2 m/s
Photofinish

100 m hurdles sumary - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Korešová Jana 08.04.1981 CZE - USK Praha 13,49 0,140
2 Sepetavc Manca 09.09.1995 SLO - AD MASS Ljubljana 13,59 0,138 SB
3 Smith Madelaine 19.01.1995 GBR - Birchfield Harriers Bir 14,14 0,173 SB
4 Cvijetic Gorana 01.02.1989 BIH - AK Borac Banjaluka 14,18 0,123
5 Mokrášová Lucia 27.03.1994 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 14,19 0,166 SB
6 Petkovic Ivana 12.01.1990 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 14,22 0,164 SB
7 Vermund Anne-Sofie 21.07.1993 DEN - Sparta AM Copenhagen 15,02 0,202
8 Botter Jessica 16.09.1988 SUI - LG Bern 15,62 0,157
9 Levi Noa 16.09.1995 ISR - Macabi Reshon Lazion 16,65 0,253

400 m hurdles race B - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Ciric Maja 07.11.1989 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 63,06 0,316
2 Welm Helene 29.04.1995 DEN - Sparta AM Copenhagen 64,30 0,305 SB
3 Ozegovic Milica 06.11.1995 BIH - AK Borac Banjaluka 66,38 0,368
4 Baumann Aline 06.04.1992 SUI - LG Bern 67,84 0,239

Photofinish

400 m hurdles race A - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Rosolová Denisa 21.08.1986 CZE - USK Praha 56,42 0,336
2 Beesley Meghan 15.11.1989 GBR - Birchfield Harriers Bir 57,92 0,268
3 Slaníčková Lucia 05.12.1981 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 59,40 0,328
4 Trost Eva 11.03.1994 SLO - AD MASS Ljubljana 60,41 0,151
5 Dogadko Bronshtein O 26.06.1976 ISR - Macabi Reshon Lazion 63,84 0,355

Photofinish

400 m hurdles sumary - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Rosolová Denisa 21.08.1986 CZE - USK Praha 56,42 0,336
2 Beesley Meghan 15.11.1989 GBR - Birchfield Harriers Bir 57,92 0,268
3 Slaníčková Lucia 05.12.1981 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 59,40 0,328
4 Trost Eva 11.03.1994 SLO - AD MASS Ljubljana 60,41 0,151
5 Ciric Maja 07.11.1989 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 63,06 0,316
6 Dogadko Bronshtein O 26.06.1976 ISR - Macabi Reshon Lazion 63,84 0,355
7 Welm Helene 29.04.1995 DEN - Sparta AM Copenhagen 64,30 0,305 SB
8 Ozegovic Milica 06.11.1995 BIH - AK Borac Banjaluka 66,38 0,368
9 Baumann Aline 06.04.1992 SUI - LG Bern 67,84 0,239

3000 m steeplechease - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 Sekanová Lucie 05.08.1989 CZE - USK Praha 10:14,58 SB
2 Roberts Nicole 30.01.1992 GBR - Birchfield Harriers Bir 10:38,63 SB
3 Maníková Ľubomíra 24.09.1986 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 11:16,06 SB
4 Cvijanovic Biljana 20.01.1988 BIH - AK Borac Banjaluka 11:24,56
5 Tauson Caroline 23.12.1994 DEN - Sparta AM Copenhagen 11:37,70
6 Horvat Anita 07.09.1996 SLO - AD MASS Ljubljana 12:18,46
7 Lahav Rotem 14.02.1993 ISR - Macabi Reshon Lazion 12:48,75 SB
8 Kanjeric Biljana 04.07.1990 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 14:15,24

Photofinish

long jump - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Jarder Erica 02.04.1986 DEN - Sparta AM Copenhagen 648 SB
2 Rodic Snazana 19.08.1982 SLO - AD MASS Ljubljana 615
3 Korešová Jana 08.04.1981 CZE - USK Praha 602
4 Surman Jade 27.03.1989 GBR - Birchfield Harriers Bir 595 SB
5 Schmied Sarina 18.03.1994 SUI - LG Bern 569 SB
6 Slaníčková Lucia 05.12.1981 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 566
7 Markovic Tanja 12.06.1991 BIH - AK Borac Banjaluka 546
8 Levi Noa 16.09.1995 ISR - Macabi Reshon Lazion 526
9 Raickovic Sandra 19.04.1983 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 504

Jarder Erica xxx648
Rodic Snazana 615591611x
Korešová Jana 585x585602
Surman Jade 572589595595
Schmied Sarina 569x554527
Slaníčková Lucia x566531x
Markovic Tanja 528546532514
Levi Noa x526353526
Raickovic Sandra xx504498

triple jump - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Rodic Snazana 19.08.1982 SLO - AD MASS Ljubljana 13,94
2 Samuel Laura 19.02.1991 GBR - Birchfield Harriers Bir 12,86
3 Ziv Niva 07.11.1982 ISR - Macabi Reshon Lazion 12,48 SB
4 Radic Aleksandra 31.01.1989 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 11,95
5 Kasumovic Melika 13.01.1993 BIH - AK Borac Banjaluka 11,91
6 Bruun Laetitia 16.04.1994 DEN - Sparta AM Copenhagen 11,74
7 Häner Rebecca 21.02.1994 SUI - LG Bern 11,47
8 Komrsková Aneta 07.08.1992 CZE - USK Praha 11,38
9 Hrvolová Anna Mária 31.05.1993 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 10,06 SB

Rodic Snazana 13,6413,5613,94x
Samuel Laura x12,86xx
Ziv Niva x12,48xx
Radic Aleksandra 11,8911,9411,95x
Kasumovic Melika x11,7311,7111,91
Bruun Laetitia x11,74x11,73
Häner Rebecca 11,4411,2911,4411,47
Komrsková Aneta 10,75x11,1111,38
Hrvolová Anna Mária 10,06 9,82 9,48 9,72

high jump - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Petrusic Mladena 01.02.1992 BIH - AK Borac Banjaluka 175
2 Mokrášová Lucia 27.03.1994 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 175 SB
3 Novak Marusa 23.06.1988 SLO - AD MASS Ljubljana 175
4 Phillips Zoey 11.11.1991 GBR - Birchfield Harriers Bir 168 =SB
5 Komrsková Aneta 07.08.1992 CZE - USK Praha 164
6 Joksimovic Milica 28.04.1994 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 164
7 Böll Ssandra 06.11.1994 DEN - Sparta AM Copenhagen 160 =SB
8 Peretz Paz 20.11.1996 ISR - Macabi Reshon Lazion 155
9 Köhli Melanie 23.05.1995 SUI - LG Bern 140

140150155160164168172175178181
Petrusic Mladena - - o o o o o o xxx
Mokrášová Lucia - - o o o xo o o xxx
Novak Marusa - - - o o o xo o xxx
Phillips Zoey - - - xo xo o xxx
Komrsková Aneta - - xo xo o xxx
Joksimovic Milica - o o xo xo xxx
Böll Ssandra - xo o xo xxx
Peretz Paz o xxo xxo xxx
Köhli Melanie o xxx

pole vault - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Maláčová Romana 15.05.1987 CZE - USK Praha 440 =SB
2 Bonde Holm Caroline 1990 DEN - Sparta AM Copenhagen 420
3 Sľúková Slavomíra 18.11.1980 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 410 SB
4 Vasic Radinovic Jela 05.07.1983 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 380
5 Botter Jessica 16.09.1988 SUI - LG Bern 360
6 Cook Sophie 12.09.1994 GBR - Birchfield Harriers Bir 340
7 Pecek Nika 1996 SLO - AD MASS Ljubljana 280
Medalsy Elinor 13.04.1993 ISR - Macabi Reshon Lazion NM

260280300320340350360370380390400405410415420430440450
Maláčová Romana - - - - - - - - - - - o - - o o xo xxx
Bodre Holm Caroline - - - - - - - - o - o - xxo - xxo xxx
Sľúková Slavomíra - - - - - - o - o - xo - xxo xxx
Vasic Radinovic Jela - - - - - - - - xo xxx
Botter Jessica - - - - - - o - xxx
Cook Sophie - - - o o xxx
Pecek Nika o o xxx
Medalsy Elinor xxx

shot put - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Heltne Anca 01.01.1978 SUI - LG Bern 16,99
2 Francis Eden 19.10.1988 GBR - Birchfield Harriers Bir 16,52
3 Tesanovic Gorana 13.01.1977 BIH - AK Borac Banjaluka 13,33
4 Draguljevic Milena 28.11.1994 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 12,78
5 Greve Meiken 07.11.1980 DEN - Sparta AM Copenhagen 12,72
6 Čaklošová Karolína 17.12.1991 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 12,26 SB
7 Galertová Alena 18.08.1992 CZE - USK Praha 12,01
8 Cohen Inbal 12.04.1995 ISR - Macabi Reshon Lazion 11,68
9 Mljac Brina 01.03.1993 SLO - AD MASS Ljubljana 8,40

Heltne Anca 16,99x16,7116,61
Francis Eden x16,52xx
Tesanovic Gorana 12,9813,33x13,06
Draguljevic Milena 11,92x12,7812,78
Greve Meiken 12,7212,4012,48x
Čaklošová Karolína 11,3811,8711,8712,26
Galertová Alena 11,5212,01x11,46
Cohen Inbal 11,4210,9011,6810,74
Mljac Brina 8,40 8,30 7,52 7,67

discus - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Francis Eden 19.10.1988 GBR - Birchfield Harriers Bir 53,08
2 Bebe Kathrine 27.01.1991 DEN - Sparta AM Copenhagen 45,99
3 Heltne Anca 01.01.1978 SUI - LG Bern 43,82
4 Tesanovic Gorana 13.01.1977 BIH - AK Borac Banjaluka 41,31
5 Štefancová Andrea 27.03.1996 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 37,04
6 Draguljevic Milena 28.11.1994 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 27,74
7 Nádvorníková Barbora 14.04.1987 CZE - USK Praha 26,76
8 Straus Klaudia 11.02.1994 SLO - AD MASS Ljubljana 25,06
9 Kanengiser Joy 19.07.1993 ISR - Macabi Reshon Lazion 11,34

Francis Eden 50,9051,85x53,08
Bebe Kathrine 45,3445,99x44,74
Heltne Anca 41,9443,8243,5441,48
Tesanovic Gorana 41,3139,5540,76x
Štefancová Andrea 36,47xx37,04
Draguljevic Milena 25,1027,7427,4025,38
Nádvorníková Barbora26,76xxx
Straus Klaudia 23,7824,4825,0624,45
Kanengiser Joy xx10,8311,34

javelin - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Jeleca Tatjana 10.08.1990 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 55,30
2 Letnar Bernarda 26.12.1989 SLO - AD MASS Ljubljana 50,24
3 Otto Nina 22.06.1991 DEN - Sparta AM Copenhagen 45,31
4 Thomas Sophie 18.04.1989 GBR - Birchfield Harriers Bir 44,61
5 Wittwer Christa 25.01.1982 SUI - LG Bern 43,76
6 Vidovic Aleksandra 07.02.1983 BIH - AK Borac Banjaluka 42,76 SB
7 Galertová Alena 18.08.1992 CZE - USK Praha 39,59
8 Minarechová Dominika 01.02.1996 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 38,66 SB
9 Kanengiser Joy 19.07.1993 ISR - Macabi Reshon Lazion 15,24

Jeleca Tatjana 51,2953,67x55,30
Letnar Bernarda 50,24xx47,47
Otto Nina 43,8245,3145,03x
Thomas Sophie 38,8739,8944,6141,00
Wittwer Christa 41,8742,8043,76x
Vidovic Aleksandra 38,6639,6542,76x
Galertová Alena 38,7733,9939,5937,03
Minarechová Dominika35,7335,22x38,66
Kanengiser Joy 14,4615,24----

hammer - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon SB
1 Derham Zoe 24.11.1980 GBR - Birchfield Harriers Bir 67,39 SB
2 Greve Meiken 07.11.1980 DEN - Sparta AM Copenhagen 60,10 SB
3 Straus Klaudia 11.02.1994 SLO - AD MASS Ljubljana 56,48 SB
4 Čaklošová Karolína 17.12.1991 SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 49,65 SB
5 Ostojic Slavojka 15.11.1984 BIH - AK Borac Banjaluka 40,21
6 Marti-Spring Beatric 21.12.1968 SUI - LG Bern 38,08
7 Joksimovic Milica 28.04.1994 SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 29,73
8 Nádvorníková Barbora 14.04.1987 CZE - USK Praha 22,24
9 Cohen Inbal 12.04.1995 ISR - Macabi Reshon Lazion 22,07

Derham Zoe 64,5767,3966,0065,28
Greve Meiken 53,8460,10x58,03
Straus Klaudia 55,7256,48x55,01
Čaklošová Karolína 45,7649,6547,2348,97
Ostojic Slavojka 39,9538,3640,21x
Marti-Spring Beatricx34,3137,1638,08
Joksimovic Milica 29,73xx-
Nádvorníková Barbora21,0822,2421,6721,14
Cohen Inbal 20,5817,6520,4822,07

4 x 100 m race B - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 SRB SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 49,27 0,252
2 SUI SUI - LG Bern 49,71 0,236
3 BIH BIH - AK Borac Banjaluka 50,09 0,282
4 ISR ISR - Macabi Reshon Lazion 50,52 0,049

Photofinish

4 x 100 m race A - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 SLO SLO - AD MASS Ljubljana 45,67 0,230
2 CZE CZE - USK Praha 46,48 0,273
3 GBR GBR - Birchfield Harriers Bir 47,05 0,258
4 SVK SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 47,57 0,246
DEN DEN - Sparta AM Copenhagen DQ 0,224

DQ according rules 170/15
Photofinish

4 x 100 m sumary - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 SLO SLO - AD MASS Ljubljana 45,67 0,230
2 CZE CZE - USK Praha 46,48 0,273
3 GBR GBR - Birchfield Harriers Bir 47,05 0,258
4 SVK SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 47,57 0,246
5 SRB SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 49,27 0,252
6 SUI SUI - LG Bern 49,71 0,236
7 BIH BIH - AK Borac Banjaluka 50,09 0,282
8 ISR ISR - Macabi Reshon Lazion 50,52 0,049
DEN DEN - Sparta AM Copenhagen DQ 0,224

BIH - Ignijic Katarina, Gavranovič Vladana, Cveijetič Gorana, Kabičanin Bojana
CZE - Procházková Barbora, Bartoníčková Jitka, Seidlová Klára, Humpolíková Pavlína,
DEN - Vermund Anne, Troreóe Martha, Olsson Anna, Jarder Erica,
GBR - Samuel Laura, Sinede Gutzmore, Russell Kylie, Tyson Abbi
ISR - Levi Noa, Lenskiy Irina, Dogadko Bronshtein Olga, Rositzan Sandra
SLO - Strajnar Laura, Strajnar Sara, Žumer Kristina, Šepetavc Manca,
SRB - Petković Ivana, Sivič Nikoleta Latinovic Jelena, Orlovič Tajana,
SUI - Barth Danja, Falkenberg Vera, Häner Rebecca,Schmied Sarina
SVK - Sooriyaarachchi Anoma, Kršáková Lenka, Margolienová Martina,Plešavská Barbora

4 x 400 m race B - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 BIH BIH - AK Borac Banjaluka 3:54,53 0,304
2 SRB SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 3:55,06 0,300
3 SUI SUI - LG Bern 4:18,78 0,307
4 ISR ISR - Macabi Reshon Lazion 4:50,37 0,272

Photofinish

4 x 400 m race A - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 SVK SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 3:45,51 0,325
2 CZE CZE - USK Praha 3:46,66 0,278
3 SLO SLO - AD MASS Ljubljana 3:52,71 0,267
4 GBR GBR - Birchfield Harriers Bir 3:57,72 0,284
5 DEN DEN - Sparta AM Copenhagen 4:00,89 0,293

Photofinish

4 x 400 m sumary - women

Por. Meno Nar. Klub / Krajina Výkon Reakcia SB
1 SVK SVK - AK Spartak Dubnica n.V. 3:45,51 0,325
2 CZE CZE - USK Praha 3:46,66 0,278
3 SLO SLO - AD MASS Ljubljana 3:52,71 0,267
4 BIH BIH - AK Borac Banjaluka 3:54,53 0,304
5 SRB SRB - AC Crvena Zvezda Belogr 3:55,06 0,300
6 GBR GBR - Birchfield Harriers Bir 3:57,72 0,284
7 DEN DEN - Sparta AM Copenhagen 4:00,89 0,293
8 SUI SUI - LG Bern 4:18,78 0,307
9 ISR ISR - Macabi Reshon Lazion 4:50,37 0,272

CZE - Korešová Jana, Čapková Tereza,Stružková Radka, Šatrová Dana
DEN - Wellm Helene, Oisen Dagmar, Tiekze Louise, Jensen Christine
GBR - Stainton Katie, Read Cally, Stevens Elenor, Cooksey Melinda
ISR - Ben-Farin Sapir, Maimon Hen, Hachamov Tal, Vanyusheva Kristina
SLO - Vrtacic Nina, Trošt Eva, Gorišek Pina, Plazar Patricija
SRB - Bojič Nada, Marković Tamara, Pavic Ana, Čirić Maja
SUI - Bauman Aline, Lehman Valérie, Mani Ramona, Minja Jenni-Moser
SVK - Mokrášová Lucia, Holleyová Andrea,Plešavská Barbora, Slaníčková Lucia
BIH - Ožegovič Milica, Kaličanin Bojana, Gavranovič, Vladana, Kecman Ksenja